Skocz do zawartości
artuj

[Archiwum] Paintball Hotel Forum Kraków!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

szybka piłka, moja propozycja:

- strzelanie się we wnętrzach hotelu forum, dumy PRL'u na przeciwko Wawelu

- organizator ten sam co dwóch poprzednich spotów paintballowych

- w grę wchodzą dodatkowe atrakcje, być może nie wszyscy będą mieli ochotę strzelać się do upadłego, jak na przykład piłkarzyki

- duży parking, naprawdę duży

- łatwy dojazd z każdego kierunku

 

ceny (aktualne, zmiana 11.02.2009):

Na wejście jest 55zł i dostajesz: marker, maskę, mundur, rękawiczki i 200 kulek na 2 godziny grania. Potem 100 kulek / 25zł.

 

termin (aktualne, zmiana 28.02.2009):

- 7 (sobota) marzec godzina 16:00 pod hotelem forum!

 

After party (aktualne, zmiana 5.03.2009):

Dla tych którzy uważają że zabawa która nie zaczyna się w sobotę a kończy w niedzielę lub poniedziałek to nie zabawa, przygotowane są dodatkowe atrakcje. Impreza After party w moim domku - miejsce oddalone jakieś 30km od miejsca strzelaniny.

 

Na imprezie przewidziany gorący posiłek, zapewne domowy bigos w znacznych ilościach. No chyba że mamy na pokładzie kucharki, to posiłków może być więcej :)

 

Mapka dojazdowa na afterparty: - http://forum.vw-passat.pl/showpost.php?p=471174&postcount=222

 

Zapraszam zatem do dyskusji w tym wątku!

 

GALERIA ZDJĘĆ - http://www.paintballkrakow.com/galeria/18.html

FILMIK -

 

 

drawing.gif

3875244ab8c5664d.jpg

 

Edytowane przez Carter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

minimalna grupa ilu osobowa moze byc ??

Koło 20 osób z tego co słyszałem byłoby w sam raz, ale dowiem się szczegółowo

czas trwania jednej zabawy ?

To zależy od nas. Dostajemy sprzęt, kulki i sami ustalamy zasady

od kiedy do kiedy moze byc zabawa w forum ?? bo wiadomo ze nie wynajeli tego na rok przy jak duzej grupie byloby taniej ??

Wygląda to mniej więcej tak, że mają podpisaną umowę z zarządcą tego miejsca i płacą tylko za czas kiedy obywają się tam strzelaniny - najprawdopodobniej rozliczany jest na godziny.

 

Dzisiaj postaram się zdobyć informacje, jaki jest minimalny i optymalny rozmiar grupy tak żeby było to jak najbardziej przystępne cenowo. Czas wynajęcia hotelu jest stałym kosztem, zatem logika podpowiada że im większa grupa to tym większe pole negocjacji.

 

Z naszej strony wygląda to następująco. Deklarujemy ile osób ma mniej więcej przyjechać, jak długo chcielibyśmy tam zagościć i jakie dodatkowe atrakcje by nas interesowały (w tej sprawie też będę dzisiaj pytał o szczegóły). Wtedy omawiamy dokładnie cennik.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stroje, markery (karabiny), maskę, rękawiczki zapewnia organizator. Są to jednoczęściowe mundury - pod spód dobrze mieć coś grubszego, wtedy nawet strzał z bliska nie będzie odczuwalny - zdarzają się siniaki, ale ofiary zazwyczaj przyjmują je dzielnie z uśmiechem na twarzy ;) Stroje przy ostrym obstrzale przesiąkają i ubranie może zostać pobrudzone farbą - jest ona na bazie naturalnych składników, schodzi łatwo ale lepiej Hubo Bossa na siebie nie wkładać.

 

Każdy uczestnik pełnoletni podpisuje się pod akceptacją regulaminu, za osoby niepełnoletnie odpowiada opiekun i też on się podpisuje w imieniu młodzieńca - ograniczeń wiekowych brak :) Nie ma małych małych rozmiarów strojów jednoczęściowych z tego co pamiętam, są same kurtki - tak więc na wszelki wypadek proszę zabrać jakieś spodnie których nie będzie szkoda.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na ostateczne deklaracje od organizatora. Siedzi chyba w domu z kalkulatorem i twardo liczy ;)

 

Jak tylko odpisze, to dam znać. Zadałem mu pytanie na temat kosztów, potrzebnej liczby osób, dodatkowych atrakcji i ich kosztów jak i ograniczeń terminowych. Jak tylko dostanę odpowiedź to ją tutaj wkleję. Nie ma obawy, temat nie umarł! :D

 

Termin ostatecznie ustalamy my, we własnym gronie. Założenie jest proste, każdemu ma pasować - mam nadzieję że się z tym uda w 100%!

 

Pozdrawiam

 

Jutro będę popołudniem szczegóły - idę na wizję lokalną porobić fotki i wszystko ugadać osobiście.

 

Wstępnie dostałem info że co do terminu, nie ma znanych ograniczeń. Proszę zatem rzucić datami które by wam odpowiadały, trzeba zrobić kilka propozycji z których zrobimy ankietę i wspólnie zdecydujemy o terminie :) Zastrzegłem już sobie że nie chcemy żadnego łączenia grup, teren w czasie naszej walki jest tylko nasz. Tylko Passatowcy oraz przyjaciele Passatowców :)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Magda
czyszczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję datę jeśli ma to być weekend i sobota, to 28.02.2009 będzie trochę czasu,żeby ludzie się namyślili, ewentualnie jak nie tak to następny weekend jaki będzie, czyli 07.03.2009, a ten weekend bym nawet bardziej preferowała, bo wtedy będę świętować akuratnie swoje ćwierćwiecze:D:D:D więc i tak przypuszczam część Śląska i grupy łodzkiej będzie w Krakowie:D:D:D więc to są moje propozycje;)

Edytowane przez Izia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie? Bo ja też mam swoje święto (15.03.2009) czyli blisko - są już dwa silne argumenty za tym terminem który zaproponowałaś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poważnie? Bo ja też mam swoje święto (15.03.2009) czyli blisko - są już dwa silne argumenty za tym terminem który zaproponowałaś
Nooooo to ja jestem za tym,żeby te terminy połączyć!! :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
07.03.2009, a ten weekend bym nawet bardziej preferowała, bo wtedy będę świętować akuratnie swoje ćwierćwiecze więc i tak przypuszczam część Śląska i grupy łodzkiej będzie w Krakowie więc to są
No co Ty gadasz :rotfl:
ja też mam swoje święto (15.03.2009)
No to róbta wielką bibę !:D:D Tylko jakiś "akademik" by się przydał ?:D:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(...)Tylko jakiś "akademik" by się przydał ?:D:rotfl:

 

Mówisz i masz :D

 

1.jpg

 

2.jpg

 

 

 

Spokojnie mogę kogoś przenocować, albo nawet wszystkich na raz :D Dwie wersalki dwuosobowe do dyspozycji + 2 śpiwory. Do reszty, jak to Miłosz w Zakopanem stwierdził "A kto powiedział że przyjechaliśmy tutaj spać?".

 

Jest tylko jedno "ale". Elektrycy się guzdrają z przyłączem, więc jadę jeszcze na świeczkach - nie mam tam prądu ;) To co widać za domem to niestety średnie napięcie, na transformator mnie jeszcze nie stać. Do wakacji jednak obiecują że mi 230V podciągną i trzeba będzie zrobić na pewno jeszcze kiedyś parapetówę, bo mam też w planach jakoś w okresie wakacji się wprowadzić :D

 

Chyba że ktoś ma agregat prądotwórczy? Dom ma gotową i działającą w pełni instalację elektryczną.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam konkrety.

 

Cena jaką udało mi się ustalić to 30zł/100 kulek, bez żadnej opłaty wstępnej jak to pierwotnie zapowiadałem. Cena o 10zł większa podyktowana większymi kosztami, jednak podobnie jak ostatnio - można wystrzelać równie dobrze tylko 100 kulek / 30zł i na tym kończą się wydatki.

 

Data przeze mnie sugerowana po konsultacji z kilkoma osobami to 14 (sobota), 15 (niedziela) marzec. Proszę się wypowiadać w tej kwestii.

 

Miejscówka (opis): Piwnice pod hotelem forum, stare szatnie. Głównym elementem jest długi na kilkadziesiąt metrów korytarz, po lewej stronie kilka (bodajże 9) pomieszczeń. Prócz korytarza, między pomieszczeniami można przedostawać się poprzez wybite w ścianach dziury wielkości standardowej framugi. Filary, oraz inne sztuczne przeszkody jak stare pralki czy też beczki (nie ma na fotkach, będą za tydzień) dają możliwość schronienia. Broń skręcona na minimum mocy, jako że ostrzał odbywa się na krótkie dystanse.

 

Poniżej kilka fotek miejscówki, kilka robionych na poważnie ... inne na mniej poważnie ;)

 

1.jpg

2.jpg3.jpg4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg10.jpg

11.jpg

 

No i z parkingiem nie będzie problemu :)

 

12.jpg

 

Pozdrawiam

Edytowane przez artuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
można wystrzelać równie dobrze tylko 100 kulek

 

Dodatkowe ile kosztują ?

 

to 14 (sobota), 15 (niedziela) marzec.

 

Znaczy albo-albo ? To mnie bardziej pasuje 14 ;-) Nie dość, że moje urodziny, to jeszcze mogę połączyć to ze szkoleniem w Zakopcu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każde 100 kosztuje 30zł, czyli 200 to koszt 60zł.

 

O termin możemy się spierać, z kolei 15 to moje urodziny. Dodatkowo Izia ma też w tym terminie urodziny .... oj, będzie biba :D

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z góry bardzo przepraszam za zamieszanie jakie wprowadzam,ale jestem po rozmowach z wieloma osobami i niestety termin 14.03 nie pasuje:( więc zdecydowaliśmy z Artkiem,że będzie to NAPEWNO 07.03.2009!!!!! Ponieważ z tego co wiem będzie kumulacja 3 wielkich uroczystości, tooo......... ojjjjj będzie grubooooo:D:D:D mamy na dzień dzisiejszy już 3 solenizantów i do tego zabawa painball'owa, więc drodzy forumowicze szykować wątroby bo napewno co poniektórzy z Korkowa zdrowi nie wyjadą:rotfl: ale........ale..........aaaaaaaale z tego co wiem to silni duchem i ciałem jesteśmy więc damy radę:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość draż

Witam,

 

Miło wspominamy chwile jak przyjmowaliśmy Waszą ekipę pierwszy i drugi raz w Myślenicach. Pomimo ograniczonych środków stawaliśmy na głowie żeby się podobało... no i chyba dopięliśmy swego :) Przez ten czas zebraliśmy trochę doświadczeń i zmieniło się podejście, jest bardziej profesjonalne. Ale plany nadal szalone - przykładem sam obiekt Hotelu Forum! Fotki fajne rzeczywiście, chodź niestety części nie możemy publikować (m.in. egzekucja) gdyż by nas publika zjadła.

 

Odnośnie cennika: zmiana.

 

Na sam początek było 30zł / 100 kulek bo ledwo zipaliśmy z poniesionych kosztów i szukaliśmy każdego grosza, zresztą same pomieszczenia nie były jeszcze dobrze przygotowane. Ale teraz już na wejście jest 55zł i dostajesz: marker, maskę, mundur, rękawiczki i 200 kulek na 2 godziny grania. Potem 100 kulek / 25zł.

 

W przyszłości cennik znowu może się zmienić gdyż powiększamy teren, dodajemy monitoring i nagłośnienie z czym się wiążą oczywiście większe koszta acz dla miłośników Passat'a z pewnością zostaną 'zoptymalizowane'. Na dniach wrzucę też plan podziemi a poniżej linki do:

 

strony www - Paintball Kraków Hotel Forum

 

i

 

filmiku Youtube -

 

Będziecie już u nas 3 raz, na wiosnę chcielibyśmy zaprosić po raz czwarty, do Myślenic ze zrobieniem zlotu na rynku myślenickim z promocją passat'ów włącznie. Wtedy też w Myślenicach beziemy już mieć 2,5 ha z parkiem linowym i torem quadowym, będzie gdzie się wyszaleć.

 

strona www - Paintball Kraków - Myślenice

 

i

 

filmik YouTube - Paintball Kraków - Myślenice

 

My się staramy abyście mieli jak najfajniej, może udałoby się przekonać admina forum o wrzucenie linków w stopce forum odprowadzających do naszej storny internetowej? Oczywiście tym bardziej byśmy się rewanżowali cenowo. Aha, za jakiś miesiąc mamy zlot SEAT'a w Hotelu Forum, sponsorowany w 30% przez salon Seat w Krakowie. Może wartałoby pokombinować w tym kierunku? :)

 

Do zobaczenia czem prędzej :)

 

draż

Edytowane przez draż
bledy stylistyczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i ważne pytanie-co z imprezą after-fight ??
No jak co?? Jest:D:DD U Artka w tym domku parę postów wcześniej:D:D:D Jadę za jakiś czas na rekonesans i pomóc Artkowi ewentualnie posprzątać jak będzie trzeba;) Pasi??:D Oczywiście jak na każdej imprezie tego typu(patrzyć 2 imprezy w Korkowie:rotfl:) prowianty każdy przynosi co tam chce!! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paintball 07-03-2009

 

07-03-2009 Hotel FORUM KRAKÓW

 

Lista uczestników Paintballa:

1. Izia

2. Kyniu

3. Dominis

4. Pjotrm + Mysiorek

5. Kasker

6. _Piter_

7. Rainman777 + Bombel779

8. Wodzu + s4rci4

9. Kruk

10. Czasi

11. Johny X

12. Olko25 - 50 %

13. Kinga

14. elmi_k

15. Artuj

16. juror

17. Czesiek_nh

18. Varcan

19. Zwierzak + Kasia

20. jozko

21. stasiu177

22. mariah_uana

23. ...

 

Ktoś jeszcze ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatem narzucone - zbiórka pod Hotelem Forum w Krakowie, godzina 16:00. Mapka dojazdowa w produkcji.

 

After party - start jak skończymy się strzelać do ... do kiedy ktoś kto będzie najbardziej trzeźwy stanie i odsłoni zasłony dnia następnego budząc reszty.

 

Jeszcze jedna sprawa, dotycząca after party. Wygodne miejsca śpiące zapewniam dla góra 5 osób (dwie wersalki). Resztę proszę o jakieś śpiwory przynajmniej, tak na wszelki wypadek.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez artuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

99026177f75ed1adm.jpg

:provw:Za 4 dni jest MASZKIET:provw:

Cytrynki już się nie mogą doczekać soboty :rotfl:

a kaktusówka będzie w piątek lała się z brytwan :zdrowko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka informacji dotyczących afterparty:

- prąd załatwiony

- prowiant się już robi, przewidziany ciepły posiłek z mojej strony (duuużo pysznego bigosu) + grill - jeżeli ktoś chce kiełbaskę, to musi się w takową zaopatrzyć ;)

 

Potrzebna mi jest orientacyjna deklaracje, które z osób prócz paintballa chciałyby kontynuować zabawę aż do niedzieli (lub nawet poniedziałku jeżeli ktoś ma ochotę). Taka informacja jest potrzebna, tak aby niczego nikomu nie zabrakło.

 

P.S

Mapki dojazdowe już się robią.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc tak - zapewniam :

- lokal

- ciepły posiłek (bigos)

- średniej wielkości grilla (bez prowiantu, to we własnym zakresie)

- dwie wersalki i jakiś śpiwór by się też znalazł + kilka nie składanych kanap.

- muzykę - sprzęt grający

- dobrą zabawę!

 

Reszta rzeczy we własnym zakresie, np. kiełbaski czy też trunki (w tym napoje wyskokowe oraz przepitki) oraz śpiwory jeżeli ktoś będzie w stanie usnąć :D

 

Warunki nie są może idealne (dom nie jest jeszcze w 100% wykończony, gotowe jest w całości tylko piętro), ale mając w pamięci nasze ostatnie imprezy jestem przekonani że wszyscy będą zadowoleni.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności