Skocz do zawartości
adams

Problemik z policją...

Rekomendowane odpowiedzi

adams ,czyli zabrał tobie jakieś dokumenty ze sobą?

 

ze sobą nie, poprosił tylko mnie o dokumenty, wsiadł z nimi do swojego cywilnego auta i mi je oddał za parę chwil...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chyba chciał Ci coś przekazać......a może pokazać......

hahahaha....

 

Pewnie sam nie wie teraz co z fantem zrobić.......

 

Śpij spokojnie.......

i nie zapominaj gaci........na basen.....

hahaha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Więc pewnie liczył że trafił wieśniaka i że jak odznaką pomacha to od razu w łapę posmarujesz. Może do piwa mu brakowało albo na ssaki leśne.

 

Dokładnie to samo miałem napisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, żebym chciał Cię Adams podłamać, ale

LINK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie, żebym chciał Cię Adams podłamać, ale

Na samym końcu cytowanego artykułu Pawle jest

Wydaje się, że określenie prędkości w takiej konfiguracji (dwa poruszające się względem siebie samochody) będzie dużo łatwiejsze niż przez policjanta stojącego w miejscu. W tej drugiej sytuacji prędkość ocenić można tylko na podstawie pomiaru radarowego. Ocena prędkości samochodu (zazwyczaj poruszającego się bardzo szybko) na oko jest bowiem - zgodnie ze wskazaniami wiedzy i doświadczenia życiowego - trudna, jeśli nie wręcz niemożliwa. Czasem zatem sąd uzna za wiarygodny dowód w postaci wydruku radarowego. Czasem zeznanie świadka. A czasem żaden z tych dowodów nie zostanie przezeń obdarzony przymiotem wiarygodności. Tak więc w praktyce lepszym dla ustalenia prędkości pojazdu może się okazać pomiar radarowy. Nie jest to jednak związane ze szczególną wartością tego dowodu (przyznaną przez ustawodawcę) - zależy tylko od jego wyższej oceny sądowej. Ta zaś dokonywana jest zawsze przez pryzmat kryteriów kodeksowej zasady swobodnej oceny dowodów.

A Adams wyraźnie pisze

Kolo widział mnie jak się poruszałem na odcinku około 50metrów, nie wiecej, bo jak wjeżdżałem w swoją uliczkę to widziałem że tam stał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. Adams pisał, że kolo stał.

Ale tekst z linku może się komuś przydać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuu no wiesz najlepiej według ciebie nazmyślać tak, nie ładnie kolego nie ładnie.

 

a ty co z policji jesteś ?

Jeżeli gliniaz sobie wymyślił że Adams jechał za szybko to o co Ci chodzi człowieku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o mamo, było mu powiedzieć żeby cmoknął wuja w pompe :P

nie ma podstawy byś dostał jaki kolwiek mandat,

przecież nikogo nie pobiłeś, w sklepach szyb nie wybijałeś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o mamo, było mu powiedzieć żeby cmoknął wuja w pompe :P

nie ma podstawy byś dostał jaki kolwiek mandat,

przecież nikogo nie pobiłeś, w sklepach szyb nie wybijałeś ;)

 

żebyś był taki mądry jak byś z nim rozmawiał :D każdy jest mądry po fakcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ty co z policji jesteś ?

Jak jest to co z tego nie ma prawa byc na forum?

 

Ja w Policji pracowalem w ruchu drogowym i Adams mowie Ci jeszcze raz i spij spokojnie. Duzy za ten link to dzieki z innego tytulu ja rozmumiem ze mozna kogos ukarac na podstawie odczytu wlasnego licznika co i tak sie rzadko zdarza, ale ten przypadek jest bardzo prosty do zalatwienia i jakbym mial byc z Toba szczery to jezeli ten Pan zaproponowalby mi MK lub sad to poszedlbym do sadu bo sprawa jest do wygrania i wcale bym sie tym nie przejmowal, skoro dales mu tylko DO to powiedz mi dlaczego nie przyszedl do Ciebie po PJ i nie powiedzial Ci ze to jest Twoj obowiazek wozic je przy sobie i bez niego nie mozesz sie poruszac. Jezeli ktos mi powie ze mogl to sprawdzic odpowiadam wiem ale co z tego i tak to PJ musi zobaczyc co jezeli zostalo zatrzymane godzine temu? W systemie moze jeszcze nie byc i co nie sprawdzil i puscil? bzdura, bzdura, bzdura Adams z psem na dwor i pelen luzik a jak cos to PW do mnie obiecuje ze Ci pomoge oficjalnie tu przy wszytkich. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak cos sie przyjebie to ty złóż skarge że jechał bez świateł bez pasów i zatrzymał się bez właczenia kierunku :D

w 100% popieram !!!! przywal mu i tyle!!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kset

Nie było mnie tam, ale czy to aby na pewno był policjant?? Może kolo chciał Ci fure podprowadzić..... (lub będzie próbował)......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adams z psem na dwor i pelen luzik

He he chyba z kotem. :D taki mały OT na rozładowanie napięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sądzie pewnie będzie zeznawał, że jechałeś "zzzziiiiiiiiiiiiiuuu", a powinieneś jechać "pyr pyr pyr pyr". Co za bzdura. Większej nie słyszałem. A może ten pan miał coś z głową ? Przy założeniu że to był rzeczywiście policjant, to facet ewidentnie chciał wyrwać od Ciebie kasę. Jak pewnie wszyscy wiedzą (a jeżeli nie to niedługo się dowiedzą), kodeks wykroczeń w ruchu drogowym przewiduje określone kwoty mandatów w zależności od ilości przekroczonych kilometrów od dozwolonej. W jaki więc sposób ten pan zamierza ustalić wielkość przekroczenia ? No chyba, że jego oko ma wystawiony certyfikat przez Instytut Normalizacji Miar i Jakości to wtedy Bracie leżysz i kwiczysz

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adams ...historia ok, ale nie napisałeś najważniejszego ...NA BASENIE BYŁEŚ NA CZAS ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiec tak:

-wszystkie domumenty miałem przy sobie, prawo jazdy, dowód osobisty, ubezpieczenie, dowód rejestracujny i nawet zieloną kartę :P ale z tego roztargnienia dałem mu tylko dwód osobisty i dowód rejestracyjny

 

- koleś wylegitymował mi się i pokazał odznakę, furki podciągnąć napewno nie chciał bo zajechał mi drogę tak że nie miałem możliwośći wyjechania ani do przodu ani do tyłu i był sam - więc to odpada

 

- na zajęcia się spóźniłem ;0 ale wszystko wyszło ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idż na komende wszystkiego sie dowiesz :)

Powiedz że jedziesz sobie spokojnie do domu a tu ci zajeżdza ktoś droge i mówi że jest policjantem. Powiedz że chcesz to sprawdzić czy to nie był przebieraniec a wtedy będziesz wiedział czy coś o tym wiedzą i czy sie toczy jakieś postępowanie w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matho78 wyluzuj... Jakie postępowanie w sprawie czego - chyba niemania majtek w czasie prowadzenia pojazdu... Adams trafił na szeryfa nie w humorze. Szeryf chciał postraszyć "szmatą", nie wyszło mu i tyle. Jak dla mnie koniec tematu, no może przy kolejnym spotkaniu z tym panem <jeżeli oczywiście bywa na patrolach> można liczyć się z dokładnym przetrzepaniem pojazdu, gaśnicy, trójkąta, itp.

 

Pozdrawiam

Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adams ja bym nasłał na niego twojego kota :D niech mu "załatwi" służbowe pantofle, to już nie będzie tak cwaniakował :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie, teraz mogą Cię czekac liczne kontrole :/

kumpel nawsadzał jednemu ciemniakowi bo sie przyczepił ze muzyka gra za głosno, to mu kolo powiedział zeby sie pilnował bo on go zapamięta i długo sie prawkiem nie pocieszy ;] chyba dwa razy go zatrzymał na drodze do domu i po prawku ;) to ze kumpel jezdziłjak idiota i mu się nalezało to inna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności