Skocz do zawartości
Remek

Formuła 1- dyskusje

Rekomendowane odpowiedzi

Oooo porównanie Remek jest git :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie :]

Jak dla mnie to obecnie jest 3 najładniejszym - po Ferrari i Wiliamsie.

 

chyba żartujesz :D Ferrari jak na razie najbrzydsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale sam przyznaj co mi zarzuciłeś, dużo się nie rożni od tego co pisałem na początku tu cytuję ciebie

 

Rózni, różni ... szczegóły robią tutaj dużo. Mnie się F1.09 podoba ( może nie tak do końca, ale nie jest źle ). A to, że specyfikacja na 2009 okaleczyła bolidy to drugie.

--- scalone ---

chyba żartujesz Ferrari jak na razie najbrzydsze

 

Jak to było ... ? de gustibus non est disputandum ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak to było ... ? de gustibus non est disputandum ;-)

 

święte słowa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to oprucz pokracznych obu spojlerow to bolidy według mnie wyladnialy, dobrzez ze sa wszystkie dodatkowe owiewki itp powywalane, a powrot do pelnych slickow to chyba najlepszy pomysl FIA w tym 10-cio leciu.

 

PS: wybiera sie moze ktos na GP do Budapesztu ??

moze by wtedy przy okazji spota zrobil gdzies pod granica i potem cala slowacje i wegry karawana paskow pojechac ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS: wybiera sie moze ktos na GP do Budapesztu ??

 

jeżeli mogę doradzić to o wiele lepszy wybór to Niemcy, przede wszystkim lepszy tor i ciekawszy, jest gdzie wyprzedzać no i nie ma takiej chamówy jak na Węgrzech a ceny podobne, znajomy był w zeszłym roku na Wegrzech i już więcej tam nie pojedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A_A

PS: wybiera sie moze ktos na GP do Budapesztu ??

moze by wtedy przy okazji spota zrobil gdzies pod granica i potem cala slowacje i wegry karawana paskow pojechac ??

 

Masz fantastyczny pomysł !!

Super by było jakby dołączyli i zagraniczni forumowicze.

Jeszcze raz popieram pomysł zrobienia Zlotu w Budapeszcie na F1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeżeli mogę doradzić to o wiele lepszy wybór to Niemcy, przede wszystkim lepszy tor i ciekawszy, jest gdzie wyprzedzać no i nie ma takiej chamówy jak na Węgrzech a ceny podobne, znajomy był w zeszłym roku na Wegrzech i już więcej tam nie pojedzie

 

niestety z Rzeszowa do Budapesztu jest 3x blizej niz do niemiec, a pozatym bilety juz kupione , ale moze za rok.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to ma jeździć a nie wyglądać.Ja wierze że Robert w tym roku pokaże wszystkim co w niego nie wierzyli co potrafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie to ma jeździć a nie wyglądać

 

To jest tak oczywiste że nie ma sensu o tym dyskutować. Stąd piszemy sobie o wyglądzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieje że ten tylny spoiler w BMW będzie najwyższy z całej stawki, wtedy wszyscy będą wiedzieli kto prowadzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niestety z Rzeszowa do Budapesztu jest 3x blizej niz do niemiec, a pozatym bilety juz kupione , ale moze za rok.........

 

eee no nie przesadzaj że aż tak daleko ja z Gdańska na Monze pojechałem i nie było tak źle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
eee no nie przesadzaj że aż tak daleko ja z Gdańska na Monze pojechałem i nie było tak źle :)

 

nie mowie ze nie i ze w ogule, tak jak juz napisalem, na poczatek tam gdzie najblizej, pozatym na poczatku lutego ma sie pierworodny pojawic wiec tez sie raczej z wiekszymi wyprawami nie chce bawic, na wegry nie mam daleko wiec sobie z kumplem na weekend mozna wyskoczyc.

 

Z drugiej strony i tak chyba lepiej to niz ogladac w tv prawda ?

A z drugiej strony moze mi sie nie bedzie podobalo wcale ??

Zart - f1 ogladam jeszcze od czasow jak jak Schumacher dopiero zaczynal sobie zdawac sprawe ze on tez kiedys moze wygra :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie mowie ze nie i ze w ogule, tak jak juz napisalem, na poczatek tam gdzie najblizej, pozatym na poczatku lutego ma sie pierworodny pojawic wiec tez sie raczej z wiekszymi wyprawami nie chce bawic, na wegry nie mam daleko wiec sobie z kumplem na weekend mozna wyskoczyc.

 

Z drugiej strony i tak chyba lepiej to niz ogladac w tv prawda ?

A z drugiej strony moze mi sie nie bedzie podobalo wcale ??

Zart - f1 ogladam jeszcze od czasow jak jak Schumacher dopiero zaczynal sobie zdawac sprawe ze on tez kiedys moze wygra :-)

 

 

eee no to na początek gratulacje :) mam nadzieje że masz jakies dobre miejsce tam gdzie jest telebim bo kumpel siedział na trawie tam gdzie nie było TV i informacje kto jest który dostawał z Polski smsem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na Cyfrze + były specjalne kanały do F1. Na każdym ujęcie z innej kamery :) bajecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś na Cyfrze + były specjalne kanały do F1. Na każdym ujęcie z innej kamery :) bajecznie

 

kiedys nie było Specjala :) to musiało byc straszne:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
eee no to na początek gratulacje :) mam nadzieje że masz jakies dobre miejsce tam gdzie jest telebim bo kumpel siedział na trawie tam gdzie nie było TV i informacje kto jest który dostawał z Polski smsem :)

Na Hungaroring jest taki burdel, że kupujesz najtańszy bilet za 100 euro a jak dobrze się wciśniesz to będziesz siedział na Goldzie. Tak ogólnie to w tym roku chyba jednak wybiorę Niemcy bo w Budapeszcie ceny takie same a tor beznadziejny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matrwi mnie to że przednie spojlery beda pięknie fruwały w pierwszym zakręcie na każdym wyścigu

 

dobrze prawisz, też się tego obawiam

 

A w du*** mam czy on ładny czy brzydki :P

BMW_Sauber_F1_09_03.jpg

Ważne żeby był szybki i bezawaryjny i dał Robercikowi :winner_first_h4h:

BMW Sauber prezentuje nowy bolid F1.09

 

 

Tak dla porównania ;)

BMW_Sauber_F1_09_05.jpg

 

hehe wyglądają jak zabawki zdalnie sterowane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowa beta Kubicy wygląda jak rak z tym wąsem doczepionym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiscie na dzien dzisiajeszy podoba sie najbardziej TOYOTA

a w BMW tył jest za wysoki

Ale :padam: przed Robertem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności