Skocz do zawartości
Remek

Formuła 1- dyskusje

Rekomendowane odpowiedzi

Ja cały czas na bierząco jestem, tutaj dyskusja zaczęła za zanikać od wypadku Roberta i wtedy okazało się kto był fanem F1 a kto tylko Kubicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim sezonie nawet na fb Wojtuś nie komentowaliśmy z Tomkiem wyścigów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mniej wyścigów oglądałem [emoji853]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też mniej wyścigów oglądałem [emoji853]

 

Ja obejrzałem wszystkie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żonę wkurzało to że każda Wyścigowa niedziela psuła organizacje ciężko było zaplanować jakieś wyjście dlatego w zeszłym roku częściej wychodziłem w niedzielę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Panowie Ja oglądałem wszystkie wyścigi a że polszmat już nie pokazuje to musiałem zawsze pobierać gdzieś z chomika i wieczorem robiłem sobie seansik Oczywiscie staralem się nie oglądać żadnych wiadomości czy info w Internecie Już się nie mogę doczekać Nowego sezonu

Szkoda ze odszedł Rosberg i zdziwiła-zaskoczyła mnie postawa Felipe ze zrobił taki cyrk w Brazylii a nagle zostaje Ciekaw też jestem co pokaże Bottas

 

Forza Raiko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie wykupiłeś pakietu na IPLI? 40 zł za 3 miesiące normalnego dostępu do wielu kanałów.

Ja wykupuję na NC+ pakiet z ELEVEN ale strasznie mi szkoda Borowczyka z Polsatu. Borowczyk i Kochański to byli najlepsi komentatorzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bez jaj że Borowczyk to najlepszy komentator on tylko był śmieszny [emoji6]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie przez tą aurę i klimacik, który wytwarzał swoim stylem komentowania uważam, że był najlepszy. Kto z komentujących był od niego lepszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borowczyk często oglądał F1 a komentował co innego albo miał minutowe opóźnienie :D teraz na eleven chłopaki na prawdę znają się i faj nie komentują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martini rezygnuje ze sponsorowania Williamsa. Nie jest mi ich specjalnie żal. Podobno zatrudnienie nie spełniających wymogu wieku kierowców, nie miało wpływu na tą decyzje.  Jakoś nie chce mi się w to wierzyć, ale tak czy owak traci Kubica. Teraz udział w wyścigach będzie zależał tylko i wyłącznie od kasy. Od kasy sponsorów, tatusiów etc. ŻENADA. F1 to miejsce zabaw synków bogatych tatusiów. KRÓLOWA MOTORSPORTU- pożal się Boże.

 

Ps. podziwiam RK, że jeszcze tego nie je**ą i nie pojechał w Bieszczady. Ciągle wiatr w oczy, aż chce się zacytować klasyka= ciągle drugi, całe życie drugi. W szkole drugi , w gałę drugi. Tyle, że teraz trzeci. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest głośno, ale niestety na tym najpewniej się skończy.

Życzę Robertowi powrotu do regularnych wyścigów F1, chciałbym go zobaczyć podczas wyścigu, niestety na to nie liczę.

W ubieglym sezonie też było głośno-jak to się skończyło, wszyscy wiemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem wszystko faktycznie wskazuje na Roberta. Pamiętamy cały czas tamten rok ale teraz naprawdę jest już chyba przesądzony RK w Australii na starcie. No nic, na dniach się wszystkiego dowiemy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeeeeeee, chyba RMF nie kłamie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

w następnym roku jadę oglądać Kubice, kij z tym że pewnie będą okupować tyły ale zawsze to Kubica:] Tylko teraz wybrać które GP:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jutro na galowo na konferencję w której ogłoszą Roberta, a gdy padnie jego nazwisko to stajemy na baczność i śpiewamy hymn!

 

W.R.Ó.C.I.Ł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę odszczekać wpis sprzed 10dni... i się cieszę ??

Znów miło będzie oglądać F1 ? Dziś w pracy w rozmowie z kolegami padła nawet opcja wycieczki na któreś GP, Niemiec lub Węgier ?

Edytowane przez Krawcol82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla Kubicy za wytrwałość ,opłacało się  czekać niech móc mu sprzyja ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności