Skocz do zawartości
Gość krystian_s1

obnizenie zawieszenia w b4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krystian_s1

witam mam zamiar obnizyc swojego paska o jakies 4 cm (chce kupic tylko sprezyny) i wyczytalem w internecie ze jesli sie obniza tylko o 4cm to nietrzeba zmieniac amortyzatorow. czy robil ktos cos takiego?znajomy mi powiedzial ze jezeli mam gazowe amorki to lepiej je wymienic na olejowe wtedy auto bedzie twardsze i bedzie dobrze wspolpracowalo ze sprezynami progresywnymi niemam zbyt wiele kasy na gwintowane zawiasy i chcialbym uslyszec opinie na ten temat czy obnizac czy zostawic na standardowym zawieszeniu :638:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krystian_s1, pogadaj z shade, on ma obniżonego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian_s1

z tego co wiem to shade ma obnizonego o 8 cm i ma gwintowane :641:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myslałem o sprężynach ale ciężko dostać do passata. Jak chcesz to masz LINK . Podpytaj gościa, może coś Ci doradzi :611:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem zdania, że obniżanie to ryzykowna sprawa. Dlatego, że passat b4 i tak już nisko siedzi, a w celu upiększenia to już większe felgi załorzyć. Choć 4 centymetry to nie tak wiele, ale dla mnie to już by było za nisko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian_s1

b4 wedlug mnie strasznie wysoko siedzi ja mam teraz zalozone 16" 215 /40 i wyglada to wiejsko bo jest strasznie wielka przestrzen miedzy kolem a błotnikami no i jak pokonuje zakrety to sie tak kladzie jak by mial sie zaraz na bok przewrocic dla porownania dam fotki jak wyglada na alumach letnich i stalowkach zimowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krystian_s1, Ty chyba mojego nie widziałeś :622: zawias seria VR6, 205/50/15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian_s1

u mnie wyglada gorzej bo mam maly profil opony u ciebie to sie jeszcze jakos komponuje w calosc :641:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rozavw

witam

ja mam B3 obnizonego o 6 cm tzn było 6,a teraz jest już 9(oklapły)na seryjnych amorach i nic sie nie dzieje z zawiasem :610: pozatym że sie jeździ jak wozem drabiniastym :623: (ale dla mnie bommmmba). Amory mam gazowe KYBy a sprężynyH&Ri jest super. Na zakrętach jest minimalny przechył co pozwala w szybsze ich pokonywanie,tyle że aby nie nosiło "dupy" to dałem dystanse 20mm i jest lepiej. :610: :610: :610: :610: :610: :610: :610:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość barti_go

co prawda lipnej firmy bo supersport ale musicie wiedzieć że sprężyny muszą być zgrane z amorkami bo inaczej zawsze będzie coś się działo nie dobrego a to są koszty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Pytanie jak w temacie-chcialbym obnizyc vento z grudnia 95r.,i znalazlem tylko jedna oferte,obniza o 5-6 cm.Czy moglby ktos polecic jakis zestawik,nie chce zeby byl twardszy jesli nie musi,tylko nizszy o 2-3 cm.

Ewentualnie firma we Wroclawiu za przyzwoita kase.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daroo22

ja mam b4 variant tydzień śmigam na springach apex-a -40 na przód amory Kager gazówki do porównania z seria? nie ma co porównywać teraz trzyma się drogi elegancko łatwo bierze zakręty a za bardzo twardy nie jest,teraz szukam sprężyn na tył i felgi 17' i bedzie malina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje pudlo ma -60 :D

Jak wymieniasz sprezyny to amory, odboje i co tam jeszcze rowniez.

Przyklad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce wymienic wszystko co wymienic trzeba przy obnizaniu autka,ale lubie czasem pojezdzic po " bezdrozach",w poszukiwaniu ciekawych ujec i nie chce go obnizac za bardzo,jedynie o 2-3 cm.

Czy znajde taki zawiasik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to muisz gwinta kupic. polecam kolege borata jest z wrocławia i ma wszystko, gwinty, sprezyny, rozpórki itd. 503120608

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki!Bede we W-wiu w przyszlym tygodniu i napewno skontaktuje sie z kolega boratem.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mayday masz vento :)? to zapraszam na nasze forum vento :)

 

a polecam Ci gwinta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za zaproszenie,Kolego.

W sobote bede juz mial swoj komputerek,to skorzystam.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. mam passata b3 i zastanawiam się nad obniżeniem go. czy można obciąć sprężyny o jeden zwój? wtedy będzie niższy, ale czy to mu nie zaszkodzi?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy można obciąć sprężyny o jeden zwój?

 

zycie ci niemile?

 

nei masz kasy na zawias to se odpusc tuning a nie takie druciarstwo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności