Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Elektronika znajduje się w białym "koszyku" wewnątrz obudowy i ni ejest przyklejona. Odcinając "koszyk" elektronika wypadnie. Ja to odciąłem skalpelem (męczyłem się ponad godzinę ale się udało). Dodam jeszcze, że przycisków nie trzeba wyrywać, są one przyklejone do silikonowej gumy a ta z kolei jest przyklejona do obudowy kluczyka.

 

Wychodzi na to, że nie jest to taka prosta robota zmiana obudowy. Czy ktoś jeszcze wymieniał obudowę kluczyka w B6 i może coś dodać do opisu powyżej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, odgrzeje kotleta i może ktoś opisze mniej więcej jak zmienić tą obudowę w B6 ? dzieki pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary temat ale wciąż aktualny - bateria w pilocie.

Pytanie jaka bateria do pilota B7 ?

Czy wymiana samemu jest nie groźna nie skończy sie na koniczności jakiegoś kodowania kluczyka itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CR2032.

Jak zrobisz to szybko nic się nie stanie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobione wszystko gra;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak jest w was z zasięgiem pilota, u mnie działa z odległości może 3 - 4 metrów... Wymieniłem na nową baterię zasię się zwiększył do może nawet 7 - 8 metrów na kilka dni i później znowu to samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy miał ktoś problem z rozkodowaniem kluczyka po wymianie baterii ?

Ja wymieniłem i odpala z tego pilota ale nie otwiera drzwi. Jest jakaś procedura zaprogramowania pilota ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

podłączam się do pytania

mam problem z kluczykiem w B6. Mianowicie, po wymianie baterii kluczyk nie działa: otwieranie, odpalenie ... Jest jakaś procedura zaprogramowania pilota ?

 

rozwiązanie:

zamknięty zamochód otwierasz normalnie tym plastikiem który wyciągasz z pilota

szybko wskakujesz do auta i pilota wkładasz do stacyjki,

Edytowane przez TrojkaT
nie cytuj posta pod którym bezpośrednio odpowiadasz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy zamiast CR2032 można dać grubszą ? napięcia takie same są ... do licznika do roweru dałem grubszą i dłuzej trzyma :D CR2045 wejdzie bez problemu? ktoś próbował? auto mam prawie 3 lata. i na początku chciał samochód żeby wymienić baterię. raz za razem w obu kluczykach no i trochę czasu mineło i 2 razy się pokazał w zeszłym tyg komunikat o baterii :D w tym tyg jeszcze nie a baterii nie wymieniłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, mam problem z kluczykiem w B6.

Pewnego dnia nie mogłem otworzyć dzwi, podczas wciśnięcia na pilocie przycisku "zamknąć" słychać, że zamki działają. Po wciśnięciu "otwórz" nic nie słychać i nic nie otwiera.

Przycisk klapy tylnej działa i można otworzyć i zmknąć. Dioda na pilocie działa. Po odczekaniu ok. 1,5 godzin przycisk "otwórz" zaczął działać. Moim zdaniem wina baterii. Dodam, że mam tylko jeden kluczyk, nie wiem czy jest to zapasowy czy ten pierwszy. Inny gdzieś się zapodział.

Teraz pytanie.

Czy wymiana baterii może spowodować rozkodowanie pilota? Jeżeli tak to ile mam czasu na wymianę i jaka to ma być bateria?

Jeżeli waszym zdaniem nie jest to wina baterii to czego?

Pozdrawiam.

 

 

 

Edytowane przez Dariusz1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co się robi to wymienia baterię. Instrukcja-film kilka postów wsześniej. Co ci więcej brakuje? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jest w mojej wiadomości, czy jest możliwość rozkodowania pilota z samochodem podczas wymiany baterii. Tylko tyle chcę wiedzieć. Chcę być pewny.

Edytowane przez mkpol
nie cytuj posta pod którym bezpośrednio odpowiadasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości rozkodowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności