Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jedno male pytanie czy moze komus zdazylo sie ze kluczy wyladowal w wodzie mi dzis tak sie stalo a dokladnie w pralce na jakies 3 min Oczywiscie wyjolem rozebralem wysuszuylem o dziwo w srodku gdzie bateria nie bylo wody Moze jest to tak szczelne zamkniecie ze przewidzieli taka mozliwosc :doh

Najgorzej jak nagle odmowi posluszenstwa w trasie Zapas mam ale wole miec dwa dzialajace Moze potraktuje go suszarka jeszcze i jakos to bedzie he

laczenie obudowy jednej z druga jest przedzielone silikonawa uszczelka ale i tak masz szczescie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dunczyk80
Witam, jedno male pytanie czy moze komus zdazylo sie ze kluczy wyladowal w wodzie mi dzis tak sie stalo a dokladnie w pralce na jakies 3 min Oczywiscie wyjolem rozebralem wysuszuylem o dziwo w srodku gdzie bateria nie bylo wody Moze jest to tak szczelne zamkniecie ze przewidzieli taka mozliwosc :doh

Najgorzej jak nagle odmowi posluszenstwa w trasie Zapas mam ale wole miec dwa dzialajace Moze potraktuje go suszarka jeszcze i jakos to bedzie he

 

Witam! Najprosciej, to podejsc do jakiegokolwiek serwisu gsm (rozłożyć na części)i wyprać go w wanience ultradzwiękowej... w izopropanolu, osuszyć i po kłopocie... pzd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapala mi się napis depres clutch nie chce zapalic ale po ponownym włożeniu działa czy to może być bateria w pilocie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest komunikat który wyświetli się każdemu kto nie ma wciśniętego sprzęgła podczas zapalania. A więc radze wcisnąć te sprzęgło i kłopot z głowy.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaka jest bateria do pilota z B5 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Tolek_ w moim pilocie są dwie bateryjki cr1620

właśnie kupiłem nowe do zapasowego,a pilot nie działa

dodam,że leżał jakieś pół roku w szafie bez baterii

może ktoś doradzić jak go reanimować??:dolamam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pum

spróbuj styki umyć zmywaczem do styków, są takie preparaty do mycia bebeszków:marecek

a jak już to nie pomoże to pozostaje zaprogramowanie pilota, 5 min. roboty dla autoryzowanego punktu dorabiania kluczy. A i weź oba piloty bo przy programowaniu koduje się wszystkie istniejące piloty.

Edytowane przez Pum
mała precyzja odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam pytanie jak rozwarstwia się klucz (już po zdjeciu "srebrnej" nakładki)

 

po czym rozwarstwiasz delikatnie klucz

 

od której strony zaczynać rozwarstwianie?

czy trzeba coś nadusić lub zwolnić jakąś zapadkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja moze troszke z innej beczki ... czy mozna kupic sama pokrywke do kluczyka?

bo zdarlo mi sie logo VW na kluczyku ... a glupiego robota bedzie zakup nowego kluczyka za ok 800zł :/

 

moze samo logo jest dostepne.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do scyzoryka B5 FL loga są, do B6 nie wiem.

Jak masz wydać 800,- to za 100,- kupisz kluczyk na alle...

Edytowane przez pikopiko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet 100 nie wydam :) bo to przesada ... za te 100zl i tak bedzie uzywka .. te logo nie bedzie eleganckie ...

myslalem o samej obudowie tak za 70zl oczywiscie nowej ... jezeli bylaby taka mozliwosc to skusilbym sie ...

 

mam logo takie metalowe i nadruk na nim ...

wiem ze teraz jak w polsce wychodzi to na kluczyku jest gumowe logo ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko, pojawia mi się informacja o wymianie baterii w kluczyku, miedzy zegarami tak ze trzy razy w tygodniu od miesiąca, ale kluczyk mi nie mruga awaryjnie. Wymieniać czy czekać aż kluczyk sam zacznie informować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie mam pytanko, pojawia mi się informacja o wymianie baterii w kluczyku, miedzy zegarami tak ze trzy razy w tygodniu od miesiąca, ale kluczyk mi nie mruga awaryjnie. Wymieniać czy czekać aż kluczyk sam zacznie informować ?

 

Lepiej nie czekac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wymienic bebechy kluczyka w B6 do innej obudowy. U mnie kluczyk wyglada masakrycznie, nawet zostal przejechany, ale dziala. Chcialbym tylko wymienic sama obudowe. Kluczyki juz rozebralem ale elektronika wyglada na przyklejona do obudowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam a jak wymienic w b5fl baterie w kluczyku, prosil bym o zdjecia jak powyzej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z kluczykiem w B6. Mianowicie, po wymianie baterii i polutowaniu zimnych lutów, nie da rady go zaprogramować... Postępuję wg instrukcji z książki serwisowej i nie idzie. Mało tego nie mogę otworzyć auta kluczykiem awaryjnym (tym wyjmowanym z pilota).

 

 

Jak wymienic bebechy kluczyka w B6 do innej obudowy. U mnie kluczyk wyglada masakrycznie, nawet zostal przejechany, ale dziala. Chcialbym tylko wymienic sama obudowe. Kluczyki juz rozebralem ale elektronika wyglada na przyklejona do obudowy.

Elektronika znajduje się w białym "koszyku" wewnątrz obudowy i ni ejest przyklejona. Odcinając "koszyk" elektronika wypadnie. Ja to odciąłem skalpelem (męczyłem się ponad godzinę ale się udało). Dodam jeszcze, że przycisków nie trzeba wyrywać, są one przyklejone do silikonowej gumy a ta z kolei jest przyklejona do obudowy kluczyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość krecikj
Witam

mam pytanie jak rozwarstwia się klucz (już po zdjeciu "srebrnej" nakładki)

 

 

 

od której strony zaczynać rozwarstwianie?

czy trzeba coś nadusić lub zwolnić jakąś zapadkę?

Najlepiej "rozwarstwiaj" obudowę przesuwając powoli i delikatnie od strony metalowej nakładki płaskim śrubokrętem, jest zatrzask na drugim końcu, który sam puści przy odpowiednim rozszerzeniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jak wyczyścić/usunąć/wydmuchać piasek który powchodził w szczeliny pomiędzy przyciskami a obudową kluczyka? Niestety miałem kluczyk na plaży i wypadł mi z ręki. Teraz jeden z przycisków jest prawie non stop wciśnięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Jak wyczyścić/usunąć/wydmuchać piasek który powchodził w szczeliny pomiędzy przyciskami a obudową kluczyka? Niestety miałem kluczyk na plaży i wypadł mi z ręki. Teraz jeden z przycisków jest prawie non stop wciśnięty.

 

Jeśli chcesz to zrobić dokładnie to najlepiej rozbierz go całego i wyczyść-to nic trudnego :D

tu masz pokazane jak rozebrać,potem wyjmij całą białą część razem z baterią i wsio na wierzchu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze dodam, że na oryginalnych bateryjkach z VW jest data ważności. Warto sprawdzić, tanie zamienniki jak dobrze pójdzie to rok wytrzyma. Oryginał na pewno dłużej. N10528301 - to jej numer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności