Skocz do zawartości
Gość order7

Brak hamulców?

Rekomendowane odpowiedzi

W razie emisji na antenie daj znac .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znac KIEDY bedzie emisja programu :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktus

Przerypane, Bogu dziekuje, że ja nie mam takich problwmów z Paskiem.

Powodzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dzisiaj przypadkiem nie będzie tego odcinka, słyszałem w zajawce programu jak ktoś mówił "czuję się oszukany, chcę wymiany auto na nowe"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dawid77

Kolega kupi nowego B6, który się zaraz zepsuje, chcąc przy okazji popsuć nas samych i wtedy kolega zabierze głos i powie, że takie jest życie... :wpale:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze, ale głupia sprawa.

mojego wujka znajomy miał coś podobnego.

jechał w tunelu w brukseli (jakieś 60km/h)

no i pękł mu drążek kierowniczy

no i wjechał w ścianę.

potem po całej 'inspekcji' okazało się że gdy samochód zjeżdżał z lawety do salonu

uderzył w drugi i drążek był pęknięty...

 

a Tobie kolego to przedewszystkim wytrwałości i spokoju życzę :ok:

walcz !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość order7

WITAM!!

 

Na wstepie chcialem zaznaczyc ze nie wiem jak bedzie wygladał program ale mowie od razu ze nie mam ochoty w nim sciemniac ani mydlic oczu. Narazie jeszcze nie bedzie tego programu gdyz jest w przygotowaniu jesli tylko cos sie pojawi na pewno o tym napisze.

Natomiast co do dzisiejszych wrazen to zycze WAM wszystkim i sobie zebyscie nigdy nie kupowali i nie serwisowali waszych autek w Nowym Sączu w salonie AutoSpecial.Juz pisze o co chodzi, a minowicie dzis dostalem pismo z AS w Nowym Saczu ze w zwiazku z naprawa gwarancyjna i w ogole... blablabla stwierdzili ze nie ma juz zadnych usterek( to po jaki ... naprawiali skoro nie ma usterek) Prosza o zabranie samochodu i prosza aby ich prosbe potraktowac jako pilna! Podpisane Tadeusz K..

Ja za telefon do KT a tam mi Pani kierownik mowi ze oni nie zajeli zadnego stanowiska i ze autko ma zostac gdzie bylo. :znudzony::kwasny: Ja chce nowe wolne od wad! I na dodatek ten ... chyba nie wie ze ja gdy odbiore tego grata z salonu to juz im moge nagwizdac?? Ja o tym wiem doskonale.

 

Pozdro i dzieki za rady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MASZ RACJE :ok: cierpliwie glabow trzymaj :wpale: oni czuja co sie kroi wiec TAK naciskaja zebys odebral VW

 

:padam: szacun za wytrwalosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość order7

Witam!

 

Dzis wystosowalem pismo do AS a takze do kierownictwa AS w Krakowie oraz Kulczyk Tradex mniej wiecej takiej tresci:

W odpowiedzi na pismo z dnia 4.12.2007r. kategorycznie zaprzeczam, abym prowadził jakiekolwiek rozmowy z Panem Krawczukiem na temat odbioru samochodu marki Passat nr nadwozia (...) po naprawach gwarancyjnych. Jeżeli usterki wskazane przezemnie się nie potwierdzały to dlaczego pobierano z magazynu części do wymiany na podstawie zleceń: (...)oraz (...); tj. serwo, czujnik paliwa i sterownik układu hamulcowego, na co posiadam dowody pobrania. Niestety nie mam wiary, a także zaufania co do wykonywanych napraw gdyż Pan Krawczuk nie był w stanie dać mi pisemnej gwarancji na wykonywane naprawy, a także na 100% bezawaryjność pojazdu po wykonywanych naprawach.

 

Natomiast co do odbioru pojazdu z serwisu informuję, że jeżeli samochód (bubel) ten Państwu przeszkadza, podaję najbliższy adress składowania takich samochodów tj. PHU „PTAK” AUTOZŁOM ul. Tarnowska 140a, 33-300 Nowy Sącz.

 

Podpisane

Z pozdrowieniami

....

 

 

 

Do tego na poczatku przyszlego tygodnia zaczynaja krecic odcinek do Turbo Kamery, wczoraj wyslalem ostatnie dokumenty. Reporter potwierdzil zainteresowanie historia a takze chec nakrecenia materialu.

 

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktus

Natomiast co do odbioru pojazdu z serwisu informuję, że jeżeli samochód (bubel) ten Państwu przeszkadza, podaję najbliższy adress składowania takich samochodów tj. PHU „PTAK” AUTOZŁOM ul. Tarnowska 140a, 33-300 Nowy Sącz.

 

 

 

dobre.

 

Z nimi trzeba ostro.

 

Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

order7 ostro chlop z nimi jedzie :ok:

 

....ogromnie mu kibicuje...trzymam ciuki :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A my narzekaliśmy na FSO .Order 7 jak wygrasz swoją sprawe z jełopami innym będzie łatwiej i dlatego chyba wszyscy na forum ci kibicują a ja w szczególności gdyz wlasnie czekam na sprawe sadowa przeciwko warcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość iRadek

Aż się musiałem na forum zarejestrować jak przeczytałem tą całą historię. Order7 trzymaj sie chłopie. Wierze, że Ci sie uda. Myśl pozytywnie to podstawa. Pan Tadek dostanie rózgą w dupe :wpale: od Mikołaja za takie zachowanie.

Osobiście jeżdze Fordem (BLE), ale od nowego roku będe miał właśnie służbowego Passata i jakoś włosy mi na plecach siwieją na samą myśl, że wciskasz pedał hamulca a on sobie dalej jedzie. :przestraszony:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak człowiek to czyta to ma coraz większe wątpliwości co do zakupu Passata. Zastanawiam się teraz dlaczego po 14 latach zdradziłem Toyotę i tak sobie myślę, że teraz chyba bym tego nie zrobił....??? A może ??? Ciężko wyczuć ale uczucia mam mieszane. :/

 

P.S. Trzymam za Ciebie kciuki i śledzę sprawę na bieżąco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak tak człowiek to czyta to ma coraz większe wątpliwości co do zakupu Passata. Zastanawiam się teraz dlaczego po 14 latach zdradziłem Toyotę i tak sobie myślę, że teraz chyba bym tego nie zrobił...

 

 

TOYOTA, ma TEZ swoje nagrabione...po prostu Order7 mial pecha i zle trafil :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na poczatku zaznacze że nie lubie Toyoty(ogólnie japońców), ale:

 

to fakt że Toyota też miała sporo wpadek ze swoim Avensisem(2003- ) ale nigdy nigdy nie słyszałem o takim zachowaniu się serwisu, co więcej wszystko było załatwiane tak żeby jak najmniej "zrazić" klienta do marki i to się chwali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość order7

Witam!

 

 

Za ok 2h bedą z TVN, chca zrealizowac ten material dzis w calosci, po przeczytaniu i konsultacjach z prawnikami. Nie wiem jak to bedzie wygladalo ani kiedy beda to emitowac?? za ok 2h bede znal wiecej szczegołow. Zobaczymy co i jak. Ja juz sie nie moge doczekac miny Pana K... i calej firmy Auto Special, ciekawe czy beda chcieli z nami rozmawiac?? Czy nas wyrzuca z salonu, kto to wie?? Wiem jedno Chamstwo za Chamstwo, i nie wiem czy oplacilo sie Auto Specialowi zloszczenie ludzi i bycie pruderyjnym i irytujacym partnerem, bo gdyby byli mili i zalatwili all polubownie nawet bym sie nie odzywal... I tak Auto Special Nowy Sącz zepsul mi, moim znajomym zdanie o VW (ja nie twierdze ze kazdy Passat jest taki, ale no akurat mi sie trafilo, kazdemu moglo sie zdarzyc, ale zachowanie dilera jest karygodne i dlatego dzis dostana 1policzek, za moich 15 i cala reszte przykrosci) i wogole calemu VW Polska renome,No coz. Reszte info zamieszcze pozniej po spotkaniu z reporterami :evil: .

 

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że zrobią to z ukrytej kamerki choć kierownik serwisu może parę słów zamienić do mikrofonu jakie jest ich stanowisko w tej sprawie ;) O terminie emisji poinformują cię sami a ty od razu nas :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość order7

TO MACIE JAK W BANKU!!!

Dziekuje za rady i wsparcie!

Bardzo mi sie to przydało!

Jeszcze raz dzieki!

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znać kiedy będzie emisja programu. Może w Uwadze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności