Skocz do zawartości
Gość rafbud1986

Kiedy kolejna edycja Ogólnopolskiego zlotu ?

Rekomendowane odpowiedzi

ja osobiście to bym się nie podpisywał na żadnym papierze i nie brał odpowiedzialności za zlot w ośrodku Kolportera

 

do naszego zlotu pasuje to http://www.obiektyturystyczne.pl/najlepsze.noclegi/3454,ustronie,osrodek-wczasowy-domek-letniskowy-osrodek-wypoczynkowy-w-ustroniu-w-lodzkim;lodzkie/ :rotfl: przynajmniej z nazwy hyhyhyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za Spałą bo to kapitalne miejsce, pytanie czy da się na ten czas jeszcze ten obóz załatwić ;) Jeśli nie to wspomniany wodnik wygląda gites tym bardziej jak piszecie że 206 mają tam zlocik. Może więc jakieś podpowiedzi dla nas ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hezek

koszt doby w smardzewicach jest wstępnie zaproponowany 60 PLn za wyrko a co do spały to Preziu doradził poszukac czegos innego a waśnie smardzewice były brane pod uwagę w zeszłym roku.

 

a co do ilości osób to nie oszukujmy sie pamiętacie co było w zeszłym roku?? ile dyskusji na temat będzie czy nie będzie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam ośrodek Wodnik ... znam też nieco właściciela ... i sądzę, że może być mały problem z noclegami dla 100+ osób na 1 weekend ;-).

 

Niemniej miejscówka jest super ... http://wodnikbronislawow.pl/wodnik/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co do ilości osób to nie oszukujmy sie pamiętacie co było w zeszłym roku?

 

Znaczy pod jakim kątem pytasz?? Że dużo ochotników ustnych a mało wpłat ?? Tak było ale jakoś dobiliśmy do tych 150 czy ilu tam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co do ilości osób to nie oszukujmy sie pamiętacie co było w zeszłym roku?? ile dyskusji na temat będzie czy nie będzie???

tak, tylko w tym roku doszło na forum kolejne kilka tysięcy osób i z nich kolejne kilkanaście chętnych (których wtedy właśnie brakowało). więc problemów z frekwencją by raczej nie było.

 

koszt doby w smardzewicach jest wstępnie zaproponowany 60 PLn za wyrko a co do spały to Preziu doradził poszukac czegos innego a waśnie smardzewice były brane pod uwagę w zeszłym roku.

 

czyli więcej niż w spale o ile się nie mylę, a jak pisałem standard nie jest lepszy i miejsce "gorsze".

 

a dlaczego Preziu doradził coś innego? bo ja jako współorganizator 2 zlotu i uczestnik 3 nie widziałem nic złego ani w tym ośrodku, ani w okolicy. ciężki jest dyrektor ośrodka, ale jak się z nim rozmawia po ludzku a nie z postawą roszczeniową to problemów nie widać. czy możemy poznać powód tego odradzania? bo bardzo mnie zaintrygował. być może nie wiem o jakimś fakcie i wtedy zmienię zdanie? ale zresztą - Wasza decyzja.

Edytowane przez jedrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hezek

mamy płacic za faktyczną ilośc gości i do tego ośrodek na wyłącznośc

własnąmichę i alkochol

do tego parking srzeżony o ochronie nie wspomnę

a co najważniejsze ma byc tanio

a ile ośrodków na to pójdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam osobiście jestem za Spałą.Większość zna już to miejsce i świetnie się tam czuje i bawi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znam ośrodek Wodnik ... znam też nieco właściciela ...

 

To dzwoń do niego i pytaj co i jak :) albo ja podjadę i zapytam :) I tak miałem dzisiaj jechać nad zalew....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mamy płacic za faktyczną ilośc gości i do tego ośrodek na wyłącznośc

tutaj też koniec końców płaciliśmy zawsze za faktyczną ilość gości. ośrodek miał 196 miejsc, my zajęliśmy 185 więc ośrodek dobił sobie 10 osób, które wiedziały, ze będzie tam zlot i nie przeszkadzały w niczym nam.

 

własnąmichę i alkochol

chyba nie rozumiem? alkoholu oficjalnie do ośrodka wnosić nie było można (Spała) bo jest to zapisane w regulaminie. jak widać, kierownik ośrodka oko przymknąl i 2 lata problemów nie robił. że nie można chlać i rzygać po korytarzach i tego pilnowali? mi akurat to odpowiadało.

 

do tego parking srzeżony o ochronie nie wspomnę

tutaj tez był cieć pilnujący parkingu a głosy o tym że był pijany są nieprawdziwe i nie wiem jak można oczerniać tak ludzi, samemu będąc ledwo trzymającym się na nogacj (nie mówię o Tobie hezek oczywiście). brama na parkingu była na noc zamykana i nie było fizycznej możliwości, by samochody wyjechały "o własnych siłach".

poza tym gdzie ochrona? w smardzewicach? byłem i nie widziałem. jest naklejka na bramie "security coś tam" a w środku tylko recepcjonistka, nie ma nawet przysłowiowego "ciecia".

 

a co najważniejsze ma byc tanio

o którym ośrodku piszesz :) ?

--- scalone ---

zresztą - ja swoje powiedziałem, i chcecie to wierzcie, chcecie to nie wierzcie :) Preziu "podbuntował" Cię na olanie Spały przedstawiając swoje argumenty, których chyba nie znamy. tylko, że w Spale to my (dardi, wiki, kuczlaw, kubelt, Makaj i ja) przecieraliśmy ścieżki z drugim zlotem i mimo, że z dyrem było różnie, w Spale było genialnie.

 

mam po prostu wrażenie, że na siłę szukacie czegoś innego. ot co.

Edytowane przez jedrus
Automatyczne z??czenie postów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To dzwoń do niego i pytaj co i jak

 

Napisałem "nieco" :D - bardziej kojarzy mojego ryja niż imię i nazwisko :D

 

Ale mojego wujasa będzie kojarzył zdecydowanie bardziej - ma tam działkę ... poproszę go w poniedziałek o "wsparcie techniczne" - zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

I tak miałem dzisiaj jechać nad zalew....

 

Foty jedziesz robić :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spała to kapitalne miejsce. "Nasze", sprawdzone pod każdym względem.

Jeśli to organizatorom nie sprawi problemu (widzę, że odległości podobne), to może jednak Spała? Jak wypada porównanie kosztów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Foty jedziesz robić ?

 

Nie, jadę z psem na spacer :D a fot nie robię bo to niepassat :D

 

Wracając do tematu, Spała nam odpowiadała, bez dwóch zdań. Były jakieś tam małe utarczki słowne i zgrzyty ale wszystko było pod kontrolą :)

Nowy ośrodek-nowe wyzwanie tym bardziej dla nowych organizatorów.

Co do Bronisławowa to może Marecek się wypowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hezek

Panowie szkoda klawiatury będe we wtorek w smardzewicach to w spałe wdepnę i napisze co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spała to kapitalne miejsce. "Nasze", sprawdzone pod każdym względem.

Jeśli to organizatorom nie sprawi problemu (widzę, że odległości podobne), to może jednak Spała?

Też jestem za Spałą. Lepszego miejsca nie znajdziemy ( takie moje zdanie ) tylko niech otworzą drzwi od strony parkingu :rotfl:. Terminy: lepszy będzie pierwszy weekend lipca , bo w czerwcu (24-26) dzieciaki kończą szkołę i co po niektórym to może nie pasować.

Pozdrawiam Miłosz :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Warunki spartańskie ale mi to sie podoba

Bo Ty soldier jesteś :D To do niewygód przyzwyczajony.

A moje stare, zmęczone kości wolałbym położyć w pokoiku z kibelkiem niż męczyć się na pryczy w spiworze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rafbud1986

Ale zawrzało w tym temacie...Hezek napisał tak zle o Spale poniewaz dyrektor tego ośrodka chce abysmy pili i jedli jego produkty za nasze cięzko zarobione pieniadze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, wcale nie chce. lista osób na posiłki jest zgłaszana, przymusu nie ma. skąd Ty masz takie wieści? ja sam brałem tylko śniadanie w sobotę i niedzielę, bo było to dla mnie wygodne.

 

chyba nie wyobrażasz sobie, że w ośrodku tej klasy udostępnią nam kuchnię, żeby każdy mógł odgrzewać sobie bigos przywieziony z domu :D ? (bigos lubię żeby nie było).

 

jeśli chodzi o ognisko - poagdać dyrektor pogadał, ale i tak suma sumarum kiełbasa i bro było nasze. więc robicie z igły widły. tu nie chodzi o to, że boję się nowego, ale przechodziłem przez to co Wy razem z chłopakami i chcemy oszczędzić Wam niepotrzebnych zmartwień, żebyście mogli skupić się na całości poza wyborem ośrodka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rafbud1986

o tych problemach z dyrem dowiedzialem sie od Hezka on podobno od Prezia :)

musze z nim jeszcze pogadac bo skoro ma sie okazac ze zabraknie miejsca to trzeba sie rozgladac za czym innym ew. Spała cały misterny plan poszedł sie yebać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności