Skocz do zawartości
DanSanders

nowy Passat B7 A.D. 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Słabo troche. Całe oświetlenie powinno być ledowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słabo troche. Całe oświetlenie powinno być ledowe.

Bo ja wiem, światła wyglądają i świecą naprawdę bardzo dobrze.

Dziś po raz pierwszy przetestowałem system wspomagający parkowanie "Park Assist" w B7 i powiem, że jestem mile zaskoczony działaniem tego bajeru, działa naprawdę fajnie, wadą jest to, że sprawny kierowca zrobi to dużo szybciej ale za 950 zł można sobie takie cudo kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo ja wiem, światła wyglądają i świecą naprawdę bardzo dobrze.

Dziś po raz pierwszy przetestowałem system wspomagający parkowanie "Park Assist" w B7 i powiem, że jestem mile zaskoczony działaniem tego bajeru, działa naprawdę fajnie, wadą jest to, że sprawny kierowca zrobi to dużo szybciej ale za 950 zł można sobie takie cudo kupić.

 

A trudna jest wymiana żarówki? Chodzi mi o to że dziwne to jest dla mnie że całe oświetlenie jest diodowe praktycznie poza kierunkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A trudna jest wymiana żarówki?

Nie sprawdzałem, ale zerknąłem do instrukcji obsługi i wydaje się to bardzo proste, zarówno z przodu jak i z tyłu.

 

Sprawdziłem lampę przednią zajęło mi to może minutę i powiem, że ta żarówka kierunkowskazów nie do końca jest taka "zwykła" ja pierwszy raz taką widzę. Na rysunku pozycja nr.12 [ATTACH]69470[/ATTACH]

Edytowane przez tom-998

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze że się tak łatwo wymienia. Kierunki się za często nie palą, ale nigdy nie wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana w mojej opini na gorsze... Poprzednie cc to jedno z najledniejszych niemieckich aut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie o wiele gorzej jak pierwszy cc... To wszystko teraz wyglada tak samo ... auto stacilo swoj urok wedlug mnie ... Najgorsze jest to ze nie wiem w ktora strone idzie VW ... nie dosc ze ostatnio spierdzielili sobie dobre zdanie o swoich silnikach ... pozniej o elektronice w b6 to teraz jeszcze tak szpeca ladne auto ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest to ze nie wiem w ktora strone idzie VW ... nie dosc ze ostatnio spierdzielili sobie dobre zdanie o swoich silnikach ... pozniej o elektronice w b6

Teraz wygląda na to, że VW znowu zaczyna wychodzić na prostą. Jeszcze nie tak dawno samochody VW zajmowały nie najlepsze pozycje w testach długodystansowych "Auto Świata" a teraz znowu zaczynają trafiać do czołówki. Bardzo dobrze w teście długodystansowym poradziły sobie VW z silnikami 2.0 TSI oraz 1.4 TSI w wersji 160 KM. Jak piszą w AŚ może oznaczać to lepsze czasy dla VW. Oby tak było bo od tygodnia sam jestem właścicielem nowego Passata. Może to nie na temat, ale zaskoczyła mnie też obsługa w salonie VW, przed kupnem samochodu odwiedziłem salony kilku marek i tylko w VW i Toyocie zaproponowano mi od razu jazdę próbną. Pozdrawiam.

Edytowane przez tom-998

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz wygląda na to, że VW znowu zaczyna wychodzić na prostą. Jeszcze nie tak dawno samochody VW zajmowały nie najlepsze pozycje w testach długodystansowych "Auto Świata" a teraz znowu zaczynają trafiać do czołówki. Bardzo dobrze w teście długodystansowym poradziły sobie VW z silnikami 2.0 TSI oraz 1.4 TSI w wersji 160 KM. Jak piszą w AŚ może oznaczać to lepsze czasy dla VW. Oby tak było bo od tygodnia sam jestem właścicielem nowego Passata. Może to nie na temat, ale zaskoczyła mnie też obsługa w salonie VW, przed kupnem samochodu odwiedziłem salony kilku marek i tylko w VW i Toyocie zaproponowano mi od razu jazdę próbną. Pozdrawiam.

 

Są jeszcze tacy ,co uważają AutoŚwiat za wiarygodny??:zeco

Delikatnie mówiąc: Odważnie:fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Są jeszcze tacy ,co uważają AutoŚwiat za wiarygodny??:zeco

Delikatnie mówiąc: Odważnie:fajny

 

Auto Świat to VW brat :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o tym samym auto-świecie, który spowodował swoim testem na 100k km, że passat b6 kojarzy się każdemu czytelnikowi z katastrofą jakościową? Zresztą podobnie było z touranem. Mimo iż auta grupy vag wygrywają w wielu testach porównawczych to jednak potrafią tam również ostro zszargać opinie o marce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No qrva pięknie. A zapewniali mnie, ze nie bedzie passata 4motion zestawionego z 2,0tsi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności