Skocz do zawartości
DanSanders

nowy Passat B7 A.D. 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z posiadaczy B7 moze mi podrzucic info jakie ET mają oryginalne 17-tki w tym aucie?

Szukam juz felg do niego , i mam na oku 8J 18'' z et35. Nie wiem czy nie będą za bardzo wystawac.

Ja zamowilem z 17-tką minneapolis ale nie powala. Moze zostanie na zime

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 mają takie same parametry jak przed liftem, więc i 17 będzie taka sama...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, powiedziałby mi ktoś jeszcze kto zjadł Side Assist, Easy Open i rozpoznawanie znaków (tak naprawdę tylko pierwsze mnie interesuje) z cennika? Tak szumnie zapowiadane a auto na rynku od pół roku i dalej tego nie ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passata odebrałem 01.04.2011, muszę powiedzieć, że jestem bardzo rozczarowany...

Nie ukrywam, w prowadzeniu nowy Passat jest ok, ale nie jestem zadowolony z jakości wykonania blach i lakieru...Blachy są w niektórych miejscach krzywe, elementy źle dopasowane. Mam akurat srebrnego Passata w Highline(!!!), na calej powierzchni widać morę, na masce zacieki klarlaku i to ma być jakość....? No i te stuki w przednim zawieszeniu podczas jazdy po kocich łbach, mam aktualny przebieg 550 km:) "Super" jakość! Wielce żałuję, że zainwestowałem kasę w to auto... Auta te produkowane są niestety tylko w Zwickau, gdzie kiedyś produkawane były Trabanty... Fabryka w Emden produkuje Passaty wyłącznie na rynek amerykański.

Edytowane przez djpaul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacieki na masce?

Oglądałeś auto przed odbiorem, czemu nie zwróciłeś na to uwagi?

Stuki w zawieszeniu?

W sensie że coś masz już zepsute?

Bo trochę nie rozumiem.

To jest konstrukcyjnie etc. nadal Passat B6 po małych zmianach dlatego dziwi mnie ten wpis, że już nie wspomnę że co jak co ale zawieszenie w B6 jest bdb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co tam jest, z tym zawieszeniem, w serwisie jeszcze nie byłem, na zacieki i źle dopasowane elementy dostałem duży rabat - 4890 euro. Auto zamawiałem "pod siebie", więc nie chciałem rezygnować... Ale fakt zostaję faktem, jakość Passatow pogorszyła się. Ale to jest tylko moje doświadczenie z konkretnym egzemplarzem. Może inni nie będą mieli tych problemów. Aby się nie psuło...

Edytowane przez djpaul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, co tam jest, z tym zawieszeniem, w serwisie jeszcze nie byłem, na zacieki i źle dopasowane elementy dostałem duży rabat - 4890 euro
no i to by dało mi do myślenia że może coś było już z nim kombinowane, bo rabat duży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i to by dało mi do myślenia że może coś było już z nim kombinowane, bo rabat duży

W Niemczech to jest normalny rabat... A czy było coś kombinowane, to kto z nas wie, co oni tam w fabryce kombinują? Auto ogłądałem w momencie dostarczenia na lawecie, przebieg - 6 km (zawsze tak było, jak kupowałem poprzednie Passaty w salonie), czyli salon nie mógł nic kombinować.

 

---------- Post added at 16:54 ---------- Previous post was at 16:51 ----------

 

Napiszę jednak jeszcze pismo do Prüfabteilung VW AG, zobaczymy, jaka będzie odpowiedź :)

Edytowane przez djpaul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

DJPaul, kiedy składałeś zamówienie? Pytam, bo sam zamówiłem i zastanawiam się, czy jest szansa na szybszą dostawę niż w maksymalnym terminie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paul mieszka w Niemczech. Pewnie sa inne terminy. Ja mam miec w 16 tygodni od momentu zamówienia.U nas na tourany czas wydłuzył się z 3 do 6-ciu miesiecy.

Martwi mnie jednak nie czas oczekiwania ale te usterki o ktorych pisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze spadl z lawety, albo mkamieniami obrzucili jak jechal na lawecie i malwoali na miejscu, że widać jakies zacieki, takie praktyki istnieją w polskich salonach, w oplu w szczecinie facet przy zjezdzaniu z lawety zapmniał zamknąć drzwi, po czym wygięły się one w drugą stronę, auto zrobiono na miejscu i sprzedano jako nowe bezwypadkowe, także różne rzeczy się dzieją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście różne rzeczy się zdarzają, również wypadki - dlatego traktuję je jako coś wyjątkowego i nie przejmuję do wiadomości, że dotyczą mojej osoby. Martwi mnie jednak, że podany termin dostawy samochodu mógłby być rzeczywiście maksymalny lub co gorsze jeszcze późniejszy.

Też miałem termin ustalony na 16 tygodni, zastanawiam się więc jak go dotrzymują :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja złożyłem zamówienie 8 lutego 2011 (KW6).

Termin produkcji jest ustalony na KW17.

Planowany odbiór KW 20.

 

Czyli łącznie 14 tygodni oczekiwania.:dupablada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekałem 1,5 miesiąca.....

 

---------- Post added at 20:23 ---------- Previous post was at 20:18 ----------

 

Jeżeli chodzi o malowanie na miejscu, czy też uszkodzenia, to wykluczone.... Widziałem jak auto przywieźli z fabryki. Też sprawdzałem auto miernikiem do lakieru, wszystko jest ok, ściągałem również pokrywę z wewnętrznej strony maski, wszystko ok.... Wada fabryczna lakieru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zdjeli Ci to zabezpieczenie fabryczne lakieru?...bo mi nie...i myślałem ze też mam skopany lakier a odbierałem auto z biegu bo nie miałem czasu...ale jak sie pozbyłem tego wosku okazalo sie ze wszystko z lakierem jest ok. Wiadomo lakiery wodne są do dupy ale takie są restrykcje związane z ochroną środowiska....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja złożyłem zamówienie 8 lutego 2011 (KW6).

Termin produkcji jest ustalony na KW17.

Planowany odbiór KW 20.

 

Czyli łącznie 14 tygodni oczekiwania.:dupablada

Zamawiales z DSG?

Podobno skrzynia przedluza czas oczekiwania. U mnie w dodatku 4motion tez coś przedluzy. Tak mi zakomunikowano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez DSG, ale "Pakiet Nawigacja" mógł wydłużyć czas oczekiwania, gdyż dopiero pojawiał się w cennikach.

 

Zamówiłem takiego:

B7 2.0TDI 140 CR BMT Comfortline

"Pakiet 990"

"Pakiet Nawigacja"

Kierownica multifunkcyjna

MFA Premium (kolorowy wyświetlacz)

Alarm

Kolor czarny "Deep"

Felga 16 Alicante

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ksenony są w pakiecie 990 chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ksenony są w pakiecie 990 chyba.

 

Zenony są w "Pakiet nawigacja".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności