Skocz do zawartości
DanSanders

nowy Passat B7 A.D. 2010

Rekomendowane odpowiedzi

A ja sie zawiodlem... Za malo zmian wewnatrz, do tego te ceny, niestety. Topowa C5-tka z 1.6 THP i automatem wychodzi jednak taniej a wyposazenie wciaz ma lepsze, o komforcie jazdy nie wspominajac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Topowa laguna wychodzi taniej niż golf. Tylko co z tego? Kto będzie miał więcej klientów. Auto wchodzi na rynek, więc ceny są wysokie, ale z czasem spadną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/volkswagen-passat-2-0-tdi-highline-dsg-acc-navi-C16455854.html

 

Cena trochę przegięcie. Wiem, że ma webasta, szyberdachy czy inne dsg, ale z taką kasą wyjechalibyśmy a4 i nie byłaby golasem. A w opisie jeszcze: ksenony :P No i 4k na blacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja sie zawiodlem... Za malo zmian wewnatrz, do tego te ceny, niestety. Topowa C5-tka z 1.6 THP i automatem wychodzi jednak taniej a wyposazenie wciaz ma lepsze, o komforcie jazdy nie wspominajac.

No to kup C5 :)

Tylko ciekawe ile ona będzie warta za 5 lat :P

Wiadomo, zmiany oznaczają wzrost cen, chyba nikt się nie spodziewał że VW nagle zejdzie z nimi w dół.

Ja raczej spodziewałbym się wciąż wzrostów, Touareg, Phaeton, CC - VW celuje coraz wyżej. I ja się cieszę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://otomoto.pl/volkswagen-passat-2-0-tdi-highline-dsg-acc-navi-C16455854.html

 

Cena trochę przegięcie. Wiem, że ma webasta, szyberdachy czy inne dsg, ale z taką kasą wyjechalibyśmy a4 i nie byłaby golasem. A w opisie jeszcze: ksenony :P No i 4k na blacie.

Ksenony będą jak sobie dokupisz. Za te pieniądze to bym sam sobie go skonfigurował, bez przebiegu i z rzeczonymi ksenonami w lutym.

To oferta dla tych, którzy nie chcą czekać. DOstają auto od ręki.

Edytowane przez genesis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ksenony nie są jeszcze nigdzie dostępne...

Info z salonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak jak napisałem, na polskim rynku mają być dostępne koło lutego. To samo zrobili z golfem VI, jak wchodził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wie chyba większość interesująca się tematem, dlatego podkreśliłem, co za bzdury w ogłoszeniu. Ciekawe w jakim pakiecie będą... Pewnie coś z navi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ksenony juz sa dostepne - cennik 4220zl

A jako ze na samochod musisz czekac 3 miesiace (w moim przypadku 4 bo dsg) to czy luty czy teraz nie ma znaczenia.

Ksenony nie sa w zadnym pakiecie trzeba kupywac normalnie jak navi(7200zl)

Edytowane przez serax123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co napisałeś rozumiem że złożyłeś zamówienie. Jaką wersję wybrałeś i jaka cena końcowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak b5tka ładniejsza od tych wszystkich b6tek i b7mek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i tak b5tka ładniejsza od tych wszystkich b6tek i b7mek

mam zupełnie inne odczucia,starszy się trochę zdezaktualizował,ale złego słowa na temat b5 nie mogę powiedzieć,co do b7,wczoraj oglądałem w sobkolu-jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i tak b5tka ładniejsza od tych wszystkich b6tek i b7mek

Na szczeście wygląd to tylko kwestia gustu.

Mam obydwa B5FL i B6 i uwierz mi stary nowemu do pięt nie dotrasta pod każdym względem.

Z b7 będzie podobnie ja czekam aż pojawią się jakieś pakiety i prawdopodobnie też zmienię na B7 - bo mi się podoba i ma mnóstwo fajnych bajerków, a ja gadżeciaż jestem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam obydwa B5FL i B6 i uwierz mi stary nowemu do pięt nie dotrasta pod każdym względem.

Z b7 będzie podobnie

Powiedz mi o jakim B7 ty mówisz? Przecież to co jest w salonie różni się bardzo nieznacznie rozpatrują B7 jako nowy model, jakieś detale + kilka gadżetów, za które słono się płaci, do tego samochód ogólnie jest droższy. Nawet w sponsorowanych gazetach podkreślają, że to odmłodzona wersja B6 i np. w obecnym motorze, porównanie Superb, Insignia i "nowy" Passat, wygrała Skoda, potem Insignia i na końcu Passat, inna dziwna sprawa, że jeszcze niedawno w podobnych testach królowała B6 choć też różnie to bywało. Przesiadka z B6 na B7 nie jest jakimś krokiem na przód i naprawdę chyba ciężko będzie się poczuć jak w kompletnie nowym aucie. Jeżdżąc kilka lat B6 raczej nie chciał bym kupować B7. Na pewno trzeba przyznać, że obecny Passat ma jednego porządnego Asa wobec konkurencji, a mianowicie DSG, które może przechylić szalę. Jedno co wiem, to że chciałbym w przyszłości tą skrzynię, a w czym to się okaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Nazwa b7 to trend VW Tak samo miejsce mialo w b5 przed liftem i po lifcie wszyscy mowili ze to b6 ...hehe A jak sie pojawila b6 to wtedy b5 stal sie

poliftingowym B5FL

I ta sama polityka ma miejsce w przypadku b7

Jest to B6 FL.

Porownajcie skok miedzy b5 a b6 kolosalna rozniaca a tu niby b7 niczym nie rozni sie od b6 (troche kosmetyki) wnetrze nie ruszone.

Ladny jest ale napewno nie wyglda jak kolejna generacja Passata

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie wyszlo 159 tys, ale po znizkach wyjdzie 145.

Wersja 2.0 Tsi - DSG Highline. Trzeba przyznac ze drozszy jest od poprzednika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie wyszlo 159 tys, ale po znizkach wyjdzie 145.

Wersja 2.0 Tsi - DSG Highline. Trzeba przyznac ze drozszy jest od poprzednika.

Gratuluję wyboru, naprawdę słuszna decyzja, passat w takiej konfiguracji to bardzo dobrze wydane 145 tyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd te zniżki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasciciele salonu to dobrzy znajomi tesciów, wiec i znizki są :manga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności