Skocz do zawartości
DanSanders

nowy Passat B7 A.D. 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Oto pełna lista wyposażenia standardowego i opcjonalnego jaką otrzymałem w salonie. Zaznaczam że każdą z list można powiększyć. Jest tego sporo więc życzę przyjemnego czytania.

 

http://yfrog.com/jv74122354j

http://yfrog.com/jy16321395j

http://yfrog.com/2c96688227j

http://yfrog.com/7284216372j

http://yfrog.com/nf26330713j

Edytowane przez Scoti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos jest nie tak i to mocno, bo wg cennika dealerow pakiet 1190 ma xenony, radio, rolete, komputer i kiere w skorze, jest tez parktronic.

 

A wg konfiguratora na stronie, ktory pojawil sie doslownie pare minut temu, nie ma xenonow, nie ma radia, kompa i kierownicy multif, zamiast xenonow jest dostep bezkluczykowy. Do tego jakas instalka do telefonu i poduszki boczne z tylu.

 

Zastanawiajace czyzby nagle sie pokapowali ze jednak za duzo dawali i zrobili modyfikacje ?

Edytowane przez Gutierrez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie jest zastanawiające, bo pakiet 1190 był w passacie B6 i nie będzie w B7. Nie jest zaktualizowane. Daliby Ci te kseny z diodami za takie grosze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kiedys dawali xeny wlasnie za takie grosze hehe ;)

 

Ciekawe co to jest ten wolnobieg za 120 zł...

Edytowane przez Gutierrez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A wg konfiguratora na stronie, ktory pojawil sie doslownie pare minut temu, nie ma xenonow, nie ma radia, kompa i kierownicy multif, zamiast xenonow jest dostep bezkluczykowy. Do tego jakas instalka do telefonu i poduszki boczne z tylu.

 

Zastanawiajace czyzby nagle sie pokapowali ze jednak za duzo dawali i zrobili modyfikacje ?

 

Pakiet z ksenonem byl na podniesienie sprzedazy starego modelu, jesli obecny bedzie sie sprzedawal dobrze to mozna zapomniec o dobrych pakietach.

Obecny pakiet daje to co mile ale nie jest niezbedne, tzn malo kto by domowil, tworza wiec forme niby zysku dla klienta. Wiadomo ze ksenon bedzie mial sprzedaz wiec niech ludzie za niego placa.

B6 byl ostatnio na wyprzedazy, dlatego kupilem, pakiet, 11.000 rabatu ze strony i ponad 5000 z ceny. Nawet parasolke przy odbiorze dali. Moj za 90kPLN w B7 kosztuje ponad 110kPLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drożyzna, a ten pakiet, za 990 zł na pewno warto wziąć, ale nic ciekawego nie wnosi. P. 1190 stał się kartą przetargową i dał "sukces" sprzedaży ostatnich sztuk B6. Patrząc po opcjach, jak to w Passacie na początku, trzeba słono za wszystko dopłacać, niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konfigurator na stronie VW pokazuje już nowego passata ale tylko limuzynę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, ale beka, na konfiguratorze pokazuje brak (nawet w opcji) min. reflekorów ksenonowych, nawigacji RNS510 itp :D znając życie to błąd człowieka, który to dodawał na stronie i niedługo sie te opcje pojawią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zadna beka, bo mi z godzine temu pokazal biksenony a nawigacja satelitarna byla oznaczona jako 300 cos tam...

 

Inna sprawa, ze mialo byc taniej a mi z moim wyposazeniem w 3c wyszlo jakies 20 pare tysi wiecej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge sie dopatrzec wersji Exclusive, wiec raczej brakuje rzeczy. Poza tym nie narzekajcie skora nie kosztuje 10 tys tylko 2.5 ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie moge sie dopatrzec wersji Exclusive, wiec raczej brakuje rzeczy. Poza tym nie narzekajcie skora nie kosztuje 10 tys tylko 2.5 ^^
będzie wersja exclusive

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie kiedy w polskich salonach będzie, a może już jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem w salonie nowego Paska - w sumie lift B6 ale udany.

Na zdjęciach przód wyglądał jak doklejony, ale w realu wygląda dobrze.

Ceny na pewno spadną za jakiś czas, jak się auto opatrzy.

Brakuje mi szufladek na konsoli (teraz tam wcisnęli zegarek), no i pokrętło do sterowania lusterkami jest trudniej dostępne.

Duży plus za zmianę położenia włącznika hamulca ręcznego i brązowe fotele w ofercie :).

Na stronie VW pojawił się w końcu konfigurator dla Passata, więc każdy może sprawdzić jakie są opcje.

Edytowane przez tomryb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wersja exclusive to nie bedzie "pakiet" jak w passacie CC. Mam nadzieje ze do tej wersji bedzie mozna dokupic fotele z masażem :manga Passat powinien byc w grudniu do obejzenia w salonach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piątek w Szczecinie w salonie stał już czarny sedan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie konfigurację nowego passka tak pod siebie to co bym chciał. No może nie do końca bo ciągle nie ma 2.0TSI 4Motion, więc wybór padł na gruźlika 170KM 4Motion DSG Variant.

Wyszło mi ... 178tys :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bylem w czwartek ubiegłego tygodnia w salonie w niemczech i siedziałem w nowym pasku, srodek to co b6, z zewnatrz to tak jak wszystkie nowe modele vw podobny do sharana

 

W b7 podobno ten sam jest tylko dach. Wszystko zmienione. B7 ma byc lepiej wyciszony, ma miec wiecej gadzetów elektronicznych, które wyglądają bardzo ciekawie. W VW trends jest to obficie opisane. (pierwszy test B7 i konfrontacja B6 VS B7) Zmian jest moim zdaniem bardzo duzo. Chcecie skan tego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba poczekać na lepsze pakiety i może w końcu dali by napęd 4Motion w benzynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chcecie skan tego ?

A ja chętnie przeczytam.

Konfigurator dostepny jest już na vw.pl - ceny o 90K w Trendline'a kombi. Ogólnie droga bryka :D A co ciekawe, sedan bedzie w dieslu tylko 2.0 natomiast variant dostał jeszcze 1.6 TDI :) Hmm... ładny, ładny.. rozumiem, że już stoją w salonach? Bo B6 dużo z napisami WYPRZEDAŻ MODELU. OSTATNIE SZTUKI. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności