Skocz do zawartości
kret

czujnik hamulca ręcznego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów! potrzebuje pilnej informacji gdzie są zlokalizowane czujniki od hamulca ręcznego. Niestety wczoraj przy zawracaniu na "ręcznym" coś mi się zawiesiło w ręcznym i ciągle podaje mi komunikat o uszkodzeniu ręcznego i ciągle piszczy alarm. Ręczny działa normalnie więc podejrzewam czujnik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włącznik hamulca ręcznego znajduje się pod dźwignią hamulca ręcznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie mam problem świeci mi się kontrolka od ręcznego i zdjąłem tunel środkowy i okazało się że czujniczek od ręcznego wisi sobie nigdzie nie wsadzony gdzie dokładnie trzeba go wsadzić bo główkuje i nie mam żadnego pomysłu ???? najlepiej jakieś foto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem problem z uszkodzonym czujnikem . Kupiłem na allegro używany. Czujnik powinien mieć wystający z jedej strony plastikowy kołek ostro zakończony (raczej delikatnej budowy) Kołek jest po to aby można było go wcisnąć w otwór w podstawę hamulca ręcznego. Ja wyjmowałem popielniczkę i wysunąłem pojemniki na kubki i ręką wsadziłem ten czujnik. Jeżeli ci się nie uda wsadzić a Cię to wkurza to odepnij przewody dopóki nie wymienisz go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam kolegów! potrzebuje pilnej informacji gdzie są zlokalizowane czujniki od hamulca ręcznego

czujnik ręcznego jest tylko jeden , dokładnie taki jak kolega wyżej na zdjęciu pokazał , i znajduje się w tylnej części ręcznego a dokładnie :

49b56cd44172e7d8m.jpg.

PozdraVWiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość emas

dzieki koledzy pomogliscie mi pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie wgl nie ma sygnalizacji hamulca recznego , co moze być przyczyna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze uszkodzony czujnik, jesli nie podlacz pod komputer moze cos wylapiesz sprawdz czy dochodzi prad do czujnika ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem nowy na forum i potrzebuje pomocy. Mój problem z prądem polega na tym ze, gdy ręczny hamulec mam zaciagniety to pobór prądu jest 0,02A gdy go spuszczę to 0,54A ;/ 2 dni i po aku. Dodam że gdy wyjmę ten przełacznik co jest pod tunelem do ręcznego to też pobór jest w okolicy 0,54A. Jakiś przekaznik? bo juz zgupialem i nie wiem co robić. Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie kontrolka od recznego ciągle się pali sprawdzałem ilość płynu hamulcowego jest w porządku jak mogę zrobić żeby zniknęła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności