Skocz do zawartości
kajaru

Wybór miejsca spotów

Rekomendowane odpowiedzi

Temat zapodany w WLKP. Mamy 1,5 m-ca, żeby się umówić
Tylko żeby cosik z tego umawiania wyszło, jak nic się nie zawali jestem na liście tylko sthorm musiałby się zadeklarować, że nas zaprowadzi na to oglądanie okoni w czystej wodzie w Anastazewie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko sthorm musiałby się zadeklarować, że nas zaprowadzi na to oglądanie okoni w czystej wodzie w Anastazewie.

Spoko loko luz i sponton;) Jak sthorm nie da rady, to niedaleko moi dziadkowie mieszkali, więc okolica jest mi znana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spoko loko luz i sponton Jak sthorm nie da rady, to niedaleko moi dziadkowie mieszkali, więc okolica jest mi znana.

ŁoO.Kej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie troche mnie nie było ale już jestem po urlopie i jak coś to niema sprawy wszędzie was zaprowadzę chętnie pokaże wam to wspomniane miejsce byłem tam wczoraj pogoda naprawde dopisuje więc miejsce w sam raz na wypoczynek i mały spocik a może i nie mały możecie na mnie liczyć panowie to mój nr 662079615 wiec jakby cos to niema sprawy

 

---------- Post added at 21:18 ---------- Previous post was at 21:08 ----------

 

koledzy może wykombinujemy coś jeszcze w tym miesiącu puki aura sprzyja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy może wykombinujemy coś jeszcze w tym miesiącu puki aura sprzyja ?
W tym to ja już nie dam rady,23wesele:alko, 24 poprawiny, 25 dogorywam po weselu i poprawinach:570:, 31 do pracy na 12tkę. sierpień mi zostaje. Edytowane przez kajaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy może wykombinujemy coś jeszcze w tym miesiącu puki aura sprzyja ?

Biorąc pod uwagę ruch w dziale może być ciężko zebrać ekipę. Wszystko się urlopuje, albo dogorywa od gorączek, a taki jeden (potocznie zwany vwiater) będzie dziś pewnie tłukł Krzyżaków na Grunwaldzkim polu;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy jeśli ktoś będzie miał ochote podjechać do anastazewa to możemy sie zdzwonic nie koniecznie w ramach spota jak już pisałem ja często tam bywam więc zapraszam do wspólnego wypoczynku i zachęcam do kąpieli tak czystej wodzie już nie wiele takich miejsc (chyba że nielegalne kąpieliska na żwirowni )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można uzupełnić pierwszy post o kolejne lokalizacje:

- Smerzyn,

- ośrodek w Chełmnie (niech Sebol albo Rafał poda dokładną nazwę),

- Anastazewo - lokalizacja wspólnych spotów z WLKP

- ... coś o czym Wy pamiętacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Można uzupełnić pierwszy post o kolejne lokalizacje:

- Smerzyn,

- ośrodek w Chełmnie (niech Sebol albo Rafał poda dokładną nazwę),

- Anastazewo - lokalizacja wspólnych spotów z WLKP

- ... coś o czym Wy pamiętacie.

 

ok faktycznie dobra uwaga, nie mniej jednak potrzebne mi linki odnośnie tych miejsc więc poproszę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny spot gdzie i kiedy?

Proponuję Bory Tucholskie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny spot gdzie i kiedy?

Proponuję Bory Tucholskie

 

ogólnie na nowy miesiąc przypada ogólnopolski zlot passata, ale z uwagi na to, że nie wszyscy tam pojadą proponuję przesunąć spot na drugą sobotę lipca tj. 09.07 i w ten sposób nieobecni 1-3.07 będą lub nie będą na comiesięcznym spocie w grupie w zależności od czasu (ja się postaram zjawić :D), natomiast jeszcze w tym miesiącu jest spot u Eli tj. 18.06 zaplanowany w szybkich spotach...także zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela
natomiast jeszcze w tym miesiącu jest spot u Eli tj. 18.06 zaplanowany w szybkich spotach...także zapraszam

 

Dokładnie, jeszcze raz serdecznie zapraszam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- ośrodek w Chełmnie (niech Sebol albo Rafał poda dokładną nazwę),

Chełmiński spocik nad J.Starogrodzkim wystarczające info:P

lub Hotel, Europejskie Centrum Wymiany Młodzieży im. K. Schumachera.:)

natomiast jeszcze w tym miesiącu jest spot u Eli tj. 18.06 zaplanowany w szybkich spotach...także zapraszam

Ja mam plany z moją piękną na weekend w Trójmieście, no chyba że coś się zmieni nagle to zawitamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam plany z moją piękną na weekend w Trójmieście, no chyba że coś się zmieni nagle to zawitamy.

Daj znać, zmontujemy jakiegoś spota :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bede w Gdańsku ale jesli ogarne sie z sprawami to dam szybciej znac o szybkim spocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie odbedze sie lipcowy spot? Nie liczac tego w liczbarku.? Sa wogole jakies plany na spot?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy i koleżanki ja mam pomysł na spot (oczywiście w porach letnich i wiosennych)

sthorm pewnie bedzie wiedział gdzie to jest.

 

W waszych postach padło hasło żwirownia. No i mam jedno takie miejsce :D

 

Piechcin (okolice Pakości) tam jest żwirownia zalana - można się tam kąpać zrobić ognisko, poskakać do wody z 10 metrów (głębokość dochodzi gdzie niegdzie nawet do 30m) i miejscówka jest bardzo ładnym miejscem na zdjęcia i film - także F@zi miałby co robić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eltom

Ja mam na słowo P******* alergię - bardzo źle mi się kojarzy - mieszka tam jedna osoba, którą mam ochotę utopić :> Więc odpadam :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość resi

W Piechcinie aktualnie żwirownia jest dzierżawiona przez nurków. Poza dzierżawą ochrona z Lafarge pilnuje aby nikt się tam nie kąpał. ALE :D

 

Osobiście jeżdżę tam latem z psem aby się wychasał i popływał, zawsze można się z nimi dogadać. Z nurkami się nie dogadasz, bo nie chcą aby ktokolwiek mącił wodę. Mają tam kilka statków zatopionych, w których pływają i ćwiczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności