Skocz do zawartości
kajaru

Wybór miejsca spotów

Rekomendowane odpowiedzi

Pojedziemy dziś zobaczyć okolice jeziora Okonin i zahaczymy o Józefowo (na mapie też tam jest jakieś jeziorko).

Edytowane przez Tuniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pojedziemy dziś zobaczyć okolice jeziora Okonin i zahaczymy o Józefowo (na mapie też tam jest jakieś jeziorko).

 

w soboty zycze powodzenia na okoninie z wolnym miejscem, z doswiadczenia wiem ze jest tam bardzo tloczno i chyba proponowalbym bardziej ustronne miejsce zeby spotowac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w soboty zycze powodzenia na okoninie z wolnym miejscem, z doswiadczenia wiem ze jest tam bardzo tloczno i chyba proponowalbym bardziej ustronne miejsce zeby spotowac
Ważna uwaga, właśnie chodzi o to żeby znaleźć coś odpowiedniego, dlatego dobrze by było gdyby pojawiło się więcej propozycji ze sprawdzonymi miejscami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem w Okoninie i w sumie nie było tam za dużo ludzi. Ale też pogoda nie była zbyt pewna (co nie przeszkodziło mi we wciągnięciu 4 kiełbasek;)). Chciałem wyciągnąć martina na jakiś objazd po okolicy, ale chyba się urlopuje, bo nie odbierał telefonu. Wg mnie Kamionki odpadają, bo tam przy dobrej pogodzie to już wcale nie ma gdzie się pomieścić nawet z rodziną, a co dopiero z taką ekipą jak ostatnio była na spocie. Jest jeszcze ciekawe miejsce pomiędzy wałem powodziowym a Wisłą na wysokości drogi do Małej Nieszawki. Byliśmy tam rowerami, ale samochody też tam przejeżdżały. Na mapce miejsce poglądowe:

[ame]http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=52.999577,18.564724&sll=52.999122,18.567216&sspn=0.006328,0.01929&ie=UTF8&ll=52.99938,18.563161&spn=0.006328,0.01929&t=h&z=16[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te tylko teraz wez pod uwage ze moge sie zawiesic :D takze kombinuj z dobrym dojazdem :P a tak Silno odpada w tym roku? tam bylo cale dla nas :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha ja też sie mogę zawiesić, teraz musisz brać 2 auta pod uwagę:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Silno odpada w tym roku?

Nie odpada, ale chciałem jakieś nowe miejsce sprawdzić. Ostatnio było zlane, a teraz tam nie byłem. W wekend się przejadę i dam znać jak sytuacja z komarami;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w soboty zycze powodzenia na okoninie z wolnym miejscem, z doswiadczenia wiem ze jest tam bardzo tloczno i chyba proponowalbym bardziej ustronne miejsce zeby spotowac

 

Okonin mam sporo "dzikich" plaż ,i są miejsca znane tylko lokalnym tubylcom zazwyczaj :)

ludzi jest full ponieważ plaża głowna malutka, parking jest spory ale kawałek od jeziora.

 

Wojtek , ja już po urlopie , ale nie narzekam na nadmiar czasu wolnego(job) dlatego lekka absencja od forum z mojej strony.

 

w razie coś służę radą (jak nie tu to tel)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Okonin mam sporo "dzikich" plaż ,i są miejsca znane tylko lokalnym tubylcom zazwyczaj

ludzi jest full ponieważ plaża głowna malutka, parking jest spory ale kawałek od jeziora.

 

wiem kolego ;) znany mi Okonin nie od dzis ;) takze o plazach wiem, ale mimo wszystko spokojniejsze miejsce sie przyda :D

 

Nie odpada, ale chciałem jakieś nowe miejsce sprawdzić. Ostatnio było zlane, a teraz tam nie byłem. W wekend się przejadę i dam znać jak sytuacja z komarami

 

luzik kolego z ciekawosci zapytalem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z ciekawosci zapytalem

A ja z ciekawości się przejadę tam zobaczyć;)

w razie coś służę radą (jak nie tu to tel)

Tylko tym razem odbierz:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czas ucieka koniec czerwca blisko, cosik mało propozycji na lipcowy spocik.:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w Silnie. Woda opadła, komarów nie ma, więc warunki całkiem sprzyjające;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłem wczoraj w Silnie. Woda opadła, komarów nie ma, więc warunki całkiem sprzyjające
Dobrze by było znaleźć miejsce gdzie chętni i dzieciarnia mogłaby się pochlapać w wodzie. Nad Wisła to nie bardzo jest gdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrze by było znaleźć miejsce gdzie chętni i dzieciarnia mogłaby się pochlapać w wodzie. Nad Wisła to nie bardzo jest gdzie.

 

no tam to tylko skuterem wodnym latal gosciu :P takze pochlapac sie za bardzo nie da ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrze by było znaleźć miejsce gdzie chętni i dzieciarnia mogłaby się pochlapać w wodzie.

 

I tak nie będzie pogody znając życie :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I tak nie będzie pogody znając życie
Nie kracz, co tutaj tak cicho???? Edytowane przez kajaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie znam takie miejsce gdzie dzieciaki mogą się chlapać do woli a dorosły aby popływać to musi iść spory kawałek przy tym woda jest czystsza niż w naszych kranach dno piaszczyste z białym nie żółtym piaskiem wchodząc na głębokość 2m widać przepływające okonie które nie boją sie ludzi i można je łapać niemal rękoma dookoła znajduje sie las tylko jest jedno ale miejscowość ta to anastazewo i niestety nie leży w naszym województwie ale ja mając chwile czasu jadę tam z dzieciakami nawet na kilka godzin a jak mam urlop to zabieram namioty i dopiero wypoczywamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
anastazewo

Może w sierpniu z WLKP się tam spotkamy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może w sierpniu z WLKP się tam spotkamy?

Temat do dyskusji, ja osobiście jestem za takim rozwiązaniem i może frekwencja dopisze. Wszyscy będą wyurlopowani i w pełni sił bo teraz to nawet za dużo ludków nie kwapi się do dyskusji na forum. Jest trochę czasu żeby wszyscy mogli się konkretnie zdeklarowac, ja mogę nawet jechac na spot "namiotowy" sobotnio-niedzielny jak by ktoś miał ochotę z rozmachem zakończyc wakacje:hyhy::piwo::zdrowko::piwko:chat:browar:fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności