Skocz do zawartości
kajaru

Wybór miejsca spotów

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie w związku z tym, że miesiąc szybko mija i w lutym jest planowany następny spot w grupie kujawsko-pomorskiej proponuje aby podać propozycje sprawdzonych miejsc w swoich miastach.

Powinny one spełniać co najmniej wymagania:

-parking- dostępny dla co najmniej 10 Passatów o godzinie zaplanowanego spotu;

-klub, pub, pizzeria, restauracja, w których w sobotę nie są organizowane np. wesela, w których temperatura na sali nie pozwala zamarznąć drinkom w szklankach:rotfl::rotfl::rotfl:(dotyczy ostatniego spotu) i piwo 0,5L nie jest w cenie 0,5L Finlandii.

 

I ostatnia propozycja coby chelmi :

"...a stara gwardia dala d0000py i nie pila, jeno wiater i endrju sie wybronili....."

słusznie nas nie sklął ponownie, w lutym załatwić sobie transport(driverów zmienników) i konkretnie zadeklarować imprezę %%%%.:zdrowko:

To tyle z mojej strony reszta zależy od propozycji jakie przedstawicie.

 

 

//EDIT//

 

Proponowane miejsca spotkań:

1. Pizzeria Mr Capone - Toruń

2. Barka Cafe - Mogilno

3. Barka klub - Bydgoszcz

4. Klub Cegielnia - Bydgoszcz

5. Karczma Pod Gołębiem - Zławieś Wielka

6. Zalew Koronowski

7. Silno k. Torunia - zaraz przy Wiśle

8.

Edytowane przez Tuniek
Lista miejsc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idea bardzo słuszna. Znam jedną fajną pizzerię w Toruniu. Serwują tam też piwo i wino (może nawet grzane:D) Jest to zaraz koło UMK na Gagarina, więc problemu z parkingiem nie będzie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o propozycje miejsc, w których możemy porozmawiać o to głównie przecież chodzi a chętni mogą pokrzepić się różnymi trunkami, cola, mleko, maślanka, mleko od wściekłej krowy itp różno%towe trunki.

Nie marzyc o % tylko podawać konkrety jak to zrobił Wojtek.

Edytowane przez kajaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz w inną stronę regionu: w Mogilnie od jakiegoś czasu nad jeziorem stoi barka (bar). Blisko Rynku, więc jest i parking. Siostra kilka razy tam była i podobno jest całkiem znośnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widze brak odezwu to zrezygnujemy z mojej propozycji

Dlaczego od razu rezygnować? Póki co propozycje padły 3:

- pizzernia w Toruniu przy ul. Gagarina,

- barka w Mogilnie,

- ranczo u Krzyśka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj postaram się podjechać tutaj i dowiedzieć się czy będą mieli dla nas miejsce na 7 lutego. Chyba, że macie jakieś inne propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był ktoś ostatnio na barce koło spichrzów w Bydgoszczy?:

http://www.barkaclub.pl/

Parking jest obok.

Edytowane przez kajaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.barkaclub.pl/

Parking jest obok.

Może być;) Czasem z ekipą z pracy chodzimy do Cegielni na Długiej. Fajne miejsce i muzyka bardziej "klimatyczna" (przynajmniej w czwartki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może by w lutym spotkać się z Wielkopolską np. w Gnieźnie? Jak by nie patrzeć połowa drogi i dla nas i dla nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtek a Karczma w Złejwsi Wielkiej? Wiesz, ta pod strzechą - parking całkiem całkiem, w pól drogi miedzy Bydzią a Toruniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wojtek a Karczma w Złejwsi Wielkiej? Wiesz, ta pod strzechą - parking całkiem całkiem, w pól drogi miedzy Bydzią a Toruniem?

dobre jedzonko mają:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Karczma w Złejwsi Wielkiej

Nie byłem tam, ale słyszałem, że rzeczywiście:

dobre jedzonko mają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy dobre miejsce jest gorne gruczno 25 km od bydzi w strone swiecia orlen duzy parking dotego bar obok z bardzodobrym jedzeniem i browara sie mozna napic otwarte 24 na dobe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam propozycje na kwiecien.. z racji tego ze w Brodnicy utworzno kryty tor kartingowy.. i jets otwarty od 2och tygodni.. mozna by zrobic spota w Brodnicy i sie "wyżyc" na torze a pozniej zjesc gdzies cos badz cokolwiek;)

 

Ja osobiscie bylem kilka razy na torze i stwierdzam, że zabawa jest przednia..fajnie sie lata bokami..i gokarty daja rade mimo mej wagi prawie 100kg niektorych sie dublowalo;p jedyny problem to ze ciezko pozniej sie nastawic do samochodu jak sie wsiadzie i ma sie wrazenie ze cos "dupy" nie rzuca ale tak to ok:P

 

Jesli beda chetni to cos moge zaczac dzialac w temacie;)

 

A to stronka:

http://indikart.pl/?strona-glowna,13

Edytowane przez stifii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może by zrobić w Bydgoszczy jakieś spotaknie ?? Jestem tutaj świeży i chciałbym dowiedzieć coś sie o tych spotkaniach w Bydzi szczegolnie czy sa one wogole .

Edytowane przez Drozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spotkania odbywają się w różnych miejscach, wystarczy śledzić dział z naszego regionu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostając w temacie: jakie miejsca byśmy chcieli odwiedzić w tym roku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pozostając w temacie: jakie miejsca byśmy chcieli odwiedzić w tym roku?

w tym to juz zadne :D ale w nastepnym cos sie wymysli :P :P :P Panie Opiekunie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja podtrzymuje propozycję Barki w Mogilnie (mam najbliżej hehe) ale jak juz zrobi się trochę cieplej, na pokładzie siedzi sie milutko, Chelmi mial chyba pecha z nasza Policją, ja nie pamiętam kiedy ostanio mnie zatrzymali :) Możemy też ugadać się z grupą WLKP i spotkać się np. w Gnieźnie koło Galerii, albo np. Mc Donald w Inowrocławiu, ale tutaj niech wypowie się Danek i Chelmi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności