Skocz do zawartości
kazio

Wymiana tunelu środkowego z 3BG do 3B

Rekomendowane odpowiedzi

Troszkę odgrzeję. A więc tak, mam zakupiony podłokietnik od 3BG no i czeka sobie na montaż ale mam pytanie co do tego guzika od otwierania wlewu paliwa, powiedzcie czy ta kostka od oryginalnego wlewu będzie pasować do tego włącznika z boczka na drzwiach kierowcy z włącznikiem? ewentualnie jak musiał bym to podpiąć żeby ten na drzwiach działał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne obie wtyczki posiadają tylko dwa kabelki - plus oraz minus.

Musisz więc od wtyczki w boczku przeciągnąć wiązkę dwóch kabelków do wiązki oryginalnego przycisku w tunelu i zlutować "-" z "-" oraz "+" z "+" ;) Generalnie na moje oko żadnej tutaj filozofii nie ma ;)

 

Choć swoją drogą - mając 3BG - wolałbym mieć przycisk w tym samym miejscu co było w 3B ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 kabelki są :P znaczy w przycisku od 3B. No tak to też rozkminiłem, ale chodziło mi bardziej o to czy ta wtyczka od przycisku z 3B jest taka sama jak w FL i czy będzie pasować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, czy wtyczki są takie same to nie powiem, bo nie wiem :D

 

Ja bym lutował do skutku - przecież to musi zadziałać :P Zbyt wielki prąd tam nie płynie, więc szanse że coś się popsuje są zerowe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwyżej załatwię sobie taką wtyczkę z kawałkiem kabla i będę się bawił:P No nic dzięki za chęci :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brązowy i niebiesko- biały to podświetlenie, 2 pozostałe po zwarciu otwierają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo:) to już coś;) dzięki :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pyatnie dotyczace 3B, niestety auto nie posada w serii podlokietnika, czy zeby go zamontowac.

 

Myslalem o czyms takim http://allegro.pl/podlokietnik-audi-a4-b5-i-passat-b5-stelaz-org-i3876040220.html

 

Chcialem spytac czy musze wymienic caly tunel by go zamontowac lub tez bedzie trzeba ciac obecny tunel ?

 

Z gory dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz wymieniać tunelu. Rozkrecasz go, wyjmujesz, od spodu fabrycznie jest zaznaczone miejsce ktore należy wyciąć aby włożyć podlokietnik i wszystko wygląda jak seryjne bez żadnego obliczania ile cm w tą czy tamtą stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki czy ktos probowal zamontowac tunel z audi A6 zalatwilem sobie taki wymiarem pasuje tylko jak podpiac sie pod climatronic z dodatkowymi kratkami nawiewu na tyl? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie z innej beczki czy ktos probowal zamontowac tunel z audi A6 zalatwilem sobie taki wymiarem pasuje tylko jak podpiac sie pod climatronic z dodatkowymi kratkami nawiewu na tyl? Pozdrawiam

 

Domyślam sie, że chodzi Ci po podłączenie kanałów nawiewowych (a nie climatronika) do tylnej kratki. Z tym jest problem, bo ni cholery nie ma miejsca żeby ten kanał wyprowadzić spod konsoli środkowej. Wiem ze skoda superb miała nawiewy w tylnej ścianie podłokietnika. Poszukaj może cos w tym kierunku, bo konstrukcyjnie to samo co B5. Jak coś stworzysz to daj znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Domyślam sie, że chodzi Ci po podłączenie kanałów nawiewowych (a nie climatronika) do tylnej kratki.

 

No wlasnie zle sie wyrazilem chodzi lo o klime. Tunel mam z A6 razem z kanalami powietrza sa zgrzane z tunelem w konsoli srodkowej byly po bokach tez je mam ale nie wiem jak bylo wyzej w desce audica miala dwustrefowa klime. Nic poczekam az sie zrobi cieplej i bede cos dzialal. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyciągnąć cały tunel w zamocowanym podłokietnikiem w 3B ? Wszystkie śruby mam odkręcone , ale tunel nieprzechodzi przez tą szczelinę od dźwigni ręcznego. Idzie do pewnego momentu ale sam koniec dźwigni jest szerszy na końcu i nie idzie... Jest na to sposób? trzeba odkręcić dźwignię , a jak już to jak? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie trzeba odkrecac. Wystarczy odpowiedni kat podnoszenia calego tunelu znaleźć i tak jak napisałeś dzwignia wychodzi z lekkim oporem ale mimo wszystko bez większego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powie ktoś skąd pociągnąć kabelki do tylnej popielniczki podłokietnika z fl'a bo chce sobie taki założyć na dniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pociągnąłem kabelki z przedniej popielniczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pamiętam ale robiłem wiązkę z trzech kabli bo taką wtyczkę musiałem kupić musiał bym to sprawdzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie pamiętam ale robiłem wiązkę z trzech kabli bo taką wtyczkę musiałem kupić musiał bym to sprawdzić

 

 

Byłbym wdzięczny gdybys dał radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ja mam wiązkę robioną z trzech kabli do tego dokupiłem wtyczkę w aso ale w tylnej obudowie podłokietnika od kostki już miałem dwa kabelki koloru brązowego i szarego (chyba) puszczone fabrycznie i na końcu tych kabli płytka z diodą która świeci na czerwono jak bym znalazł chwilę czasu to bym to rozkręcił i cyknął ci fotki tylko z tym czasem to cienko bo od rana w pracy a po południu u siebie na budowie dom wykańczam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności