Skocz do zawartości
Gość koksik

popychacze hydrauliczne

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego to pomocy :(

Co to może wtedy być??kak byś mniał jakieś pomysły to prosze cię o pomoc:confused:

 

Jedyne co mogę Ci poradzić to dobrego, znajomego mechanika, takiego który będzie miał chęci rozwiązać problem, a nie partaczy, którzy na adwal powiedzą Ci że jest wszystko OK, bo nie chce im się szukać, wolą robić to co więdzą i kasować kase.

U mnie po wymianie popychaczy wszystko ustało, nic więcej nie robiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego to pomocy :(

Co to może wtedy być??kak byś mniał jakieś pomysły to prosze cię o pomoc:confused:

 

 

a zmieniales olej? moze najwyzszy czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a zmieniales olej? moze najwyzszy czas

Kolego akurat to o olej,dbam i pilnuje,a wymiane dla pewności robie co 8-9 tyśków(olej MOBIL 10w40)

Prawdo podobna przyczyna u mnie tych stuków jest taka że nie mam pod silnikem założonego wygłuszenia(plastikowa osłona)

Mam nadzieje że to jest ta przyczyna:636:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak ,mialem juz te przygode ,w warsztacie zrobili wymiane hydrauliki ,czyli popychacze + szklanki i reszta co za tym idzie , za jakis czas zaczela sie dziac dziwna sprawa ,metaliczny stuk dochodzacy z silnika ,okazalo sie po rozebraniu ze wysypal sie walek rozrzadu , ksywki sie wyjechaly ,znow trzeba bylo hydraulike wymieniac + jeszcze walek , auto pojezdzilo 4 miesiace i stukot znowu ten sam ,wrocilem do warsztatu i okazalo sie ze znow kolejny walek sie wyjechal , powiedzialem ze ja juz kosztow nie bede ponosil ,warsztat powiedzial ze to ich wina ,bo szklanki nie byly z takiego materialu jak powinny byc i to wlasnie jest przyczyna ze sie ponownie wysypalo, zaklad jest ubezpieczony od zle wykonywanych uslug, i czaekam teraz na zwrot kosztow ponownej naprawy , masakra panowie;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nagrałem prace mojego silnika jak jest zimny,ten dzwięk jest nagrany na youtube i o to link http://pl.youtube.com/watch?v=AOznmSsLoO0 ,słychać tam takie stuki ale hydraulike mam wymienioną i wtryskiwacze są też ustawione.Według mechanika wszystko jest wpożądku,twierdzi że jak założe plastikowe wygłuszenie pod silnik i skrzynie biegów wszystko wruci do normy i bedzie Ok.Silnik jak zrobi się ciepły to pracuje idealnie bez żadnych stuków,ale jego rozgrzanie do cichej pracy trwa o koło 30 min.zanim się wyciszy.

Koledzy posłuchajcie pracy silnika prosze was o pomoc w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy nagrałem prace mojego silnika jak jest zimny,ten dzwięk jest nagrany na youtube i o to link http://pl.youtube.com/watch?v=AOznmSsLoO0 ,słychać tam takie stuki ale hydraulike mam wymienioną i wtryskiwacze są też ustawione.Według mechanika wszystko jest wpożądku,twierdzi że jak założe plastikowe wygłuszenie pod silnik i skrzynie biegów wszystko wruci do normy i bedzie Ok.Silnik jak zrobi się ciepły to pracuje idealnie bez żadnych stuków,ale jego rozgrzanie do cichej pracy trwa o koło 30 min.zanim się wyciszy.

Koledzy posłuchajcie pracy silnika prosze was o pomoc w tej sprawie.

 

jak dla mnie to ok jesteś przewrażliwiony, załóż osłone a auto ucichnie

P.S. niedługo pewnie będziesz wymieniał olej co tankowanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezdzilem z tym problemem stukajacych popychaczy trzy lata dodam ze jak go kupilem wymienilem je na nowe ale nic nie dalo bo z rana graly jak cholera.dopiero teraz ciesze sie cicha praca z rana.poprostu nic innego jak wymiana pompy oleju polecam w tych silnikach to akurat sie tak dzieje ze zapycha sie smok albo zaciera sie zawor zwrotny.koszt pompy to 110zl robocizna 250

 

---------- Post added at 20:22 ---------- Previous post was at 20:21 ----------

 

dodam ze to silnik 1.8T z 97r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Muszę wymienić popychacze w swoim Passacie 1.8 ADR benzyna 125km. Jakiej firmy polecacie, chcę wymienić wszystkie na jakiejś dobrej jakości, żeby nie bawić się w pojedyncze wymieniany.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Muszę wymienić popychacze w swoim Passacie 1.8 ADR benzyna 125km. Jakiej firmy polecacie, chcę wymienić wszystkie na jakiejś dobrej jakości, żeby nie bawić się w pojedyncze wymieniany.
Trzy litery- "INA"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Szukam szklaneczek INA tylko nie wiem jak to wygląda cenowo, jakościowo i czy z "INA" mam opcje wyboru szklanek jakości do ceny czy na rynku znajdę tylko jeden rodzaj pasujący do silnika w moim pasku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko....ile wam sekund tykają popychacze po całonocnym postoju ? bo ja zmieniałem niedawno komplet popychaczy, rozrząd, świeży Valvoline 10w40 i jak temp. jest bliska 0 lub na plusie to praktycznie ich nie słysze a teraz przy -5 tykały z 6 do 8 sekund i teraz nie wiem czy trafiłem na lipne popychacze INA czy po prostu nowy olej tak przy gęstniał .....jak jest u was ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, będę zmieniał łańcuszek napinacza wałków rozrządu i przy okazji jak będą zdjęte wałki chciałbym wymienić szklankę bo na gorącym jedna mi delikatnie postukuje....

Jak sprawdzić która to?

Czy od razu wszystkie i jaki to koszt?

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tylko na rozgrzanym silniku i to na postoju "odzywają się" popychacze (chyba) ale jak dostanie gazu to cichną, napinacz wymieniony na nowy i dalej stukają. Czy to szklanki czy raczej wina pompy oleju (Bo przecież jak depne gaz to cichnie, jak wróci na obroty "jałowe" to znowu grają) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności