Skocz do zawartości
Danny87

Jaka osłona silnika do Passata 2.0TDI ??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Brakuje mi osłony silnika do Passata 2007 2,0TDI. Z tego co się zorientowałem sa dwa rozdaje tych osłon, jedna mniejsza z wycięciem a druga większa. Którą osłonę kupić ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość plutob6

Witam

 

Kupiłem taka osłonę jak w linku wyzej oryginalną. Przykrecam z tyłu, po bokach do nadkoli i właśnie miałem zabierać sie do przykręcenia z przodu a tu zonk :confused: nie ma do czego :eek:

Tak jakby była za krutka lub czegos tam brakowało :confused:

pomiędzy zderzakiem (dolną częścią czyli hokejem) a osłona jest jakies 15 cm wolnej przestrzeni. Co tam ma być? Widać chłodnicę. Raczej nie powinno tak byc bo osłona będzie łapac teraz powietrze z przodu pozatym jest tam na srodku miejsce z zapinka do przykrecenia.

 

z góry dzieki za podpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze za mocno do tylu ja przykreciles?

Ja mam taka i jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość plutob6

Przypadkowo spotkałem takiego samego na stacji CPN. Poprosiłem właściciela, zajrzałem pod spód i okazało sie ze pomiędzy zderzakiem a osłona występuje jeszcze jeden plastikowy element. problem w tym ze nigdzie nie można go dostać :633:

W sumie to mam już dwie osłony. Chyba zrobie coś ala custom made.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie i jednocześnie prośbę. Ma ktoś zdjęcie podwozia B6 z zamontowanymi osłonami?

Dzisiaj zauważyłem u siebie urwany kawałek osłony pod podłogą (tuż za prawym przednim kołem, pod siedzeniem pasażera). Zastanawiam się ile tej osłony urwałem. Zerknąłem pod spód samochodu, osłona silnika jest, dalej skrzynia bez osłony, a za nią resztki urwanej osłony podwozia. Jest ktoś w stanie podpowiedzieć jaka to część (numer, nazwa)?

Dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 22:16, Gość plutob6 napisał:

Witam

 

Kupiłem taka osłonę jak w linku wyzej oryginalną. Przykrecam z tyłu, po bokach do nadkoli i właśnie miałem zabierać sie do przykręcenia z przodu a tu zonk :confused: nie ma do czego :eek:

Tak jakby była za krutka lub czegos tam brakowało :confused:

pomiędzy zderzakiem (dolną częścią czyli hokejem) a osłona jest jakies 15 cm wolnej przestrzeni. Co tam ma być? Widać chłodnicę. Raczej nie powinno tak byc bo osłona będzie łapac teraz powietrze z przodu pozatym jest tam na srodku miejsce z zapinka do przykrecenia.

 

z góry dzieki za podpowiedzi.

Takze szukam tego fragmentu oslony ktoś wie jaki jest numer tego fragmentu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djzuum

Osłona dzwiękochłonna pod silnikiem jest z przodu mocowana za pomocą 3 śrub Torx  do "spoilera-dokładki zderzaka o nr ref. 3C08059039B9  jak na fot. poniżej

9265d2b44ef28978a7e57362ed77.thumb.jpg.404817f5153a5b3731c09acff9d5d301.jpg

 

 Element nr 4 (fot z Ebay-a)

 

 

s-l1000.thumb.jpg.1bd801b270e32433078d6a3b7c7b88f2.jpg

Na temat poszukiwanej części osłony pod zderzakiem można poczytać w wątku 

 

Edytowane przez JurekW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności