Skocz do zawartości
kazio

Montaż nawiewów ze Skody Superb

Rekomendowane odpowiedzi

czyli zwykłe czerwone walcowe diody a jak wyglądają te diody smd bo tej kwestii elektrycznej to jestem zielony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz nawiewy od superB to rozbierz sobie jeden i zobaczysz jak wyglądają diody smd.

 

podobne do tych :

 

High-Power-Flexible-SMD-LED-Strip-Light-High-Light-Output-Flexible-LED-Strip.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam te nawiewy ale jeszcze ich nie rozbierałem dzieki za podpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. pytanie nawiewy od superb wejdą do b5 przed fl? wiem że do fl wchodzą idealnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wszystko pasuje. Wyjmujesz stare i wsadzasz nowe. Ja mam takie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. pytanie nawiewy od superb wejdą do b5 przed fl? wiem że do fl wchodzą idealnie

 

kratki tak samo jak i kostki podłączeniowe podświetlenia są identycznie więc jest P&P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam , sam jestem po zmianie zwykłych nawiewów na te z Superb-a i w tym temacie jest opisane prawie wszystko ,np w 100 % zgadzam się z tym że nie trzeba kupować tej przejściówki co jest w #1 bo to zbędny wydatek pomimo że kosztuje ok 16 zł :P gdyż zamiast kupować tej przejściowki to wystarczy naciąć kostkę i dobrze ja docisnąć w trakcie wsuwania i jest gitara tak jak pisał kolega

Przycisk od superb różni się od passatowego tylko tym ,że ma jeden pin więcej.

Wystarczyło tylko w ori wtyczce z passata przeciąć kawałeczek plastiku który uniemożliwiał włożenie skodowskiego przycisku.

W moim przypadku wystarczyło kilka razy na siłę wepchnąć przycisk do wtyczki.

a czego mi brakło w tym temacie to mianowicie tego że jeśli ktoś ma navi MFD to jest mały problem z przeciągnięciem kabla od awaryjnych gdyż trzeba trochę wyciąć plastiku i przeciągnąć kabel na nowo bo inaczej go brakuje a w #1 pisze że jest go odpowiednia długość ,z tym się zgodzę bo tam nie mieli navi i bez navi i jest bez problemu a jak jest navi to trzeba kombinować , mi się udało i jestem zadowolony z efektu , mam nadzieję że może się komuś ten post przyda na przyszłość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś wrzucić zdjęcie deski z zamontowanymi nawiewami z superba, ale w kolorze aluminiowym, najlepiej jak pasek ma czarną tapicerkę. Chcę założyć nawiewy z superba do siebie czarne, ale mam okazję kupić aluminiowe i nei wiem jak będą wyglądały w czarnym wnętrzu.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli o takie ci chodzi to proszę

447.jpg

446.jpg

445.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie szybkie pytanie do przycisku, on jest podświetlany czy nie? Chyba że nie wszystkie były podświetlane? Bo mój nie podświetla się jak włączę światła, ale miga po włączeniu awaryjnych. Podłączony do ori kostki passata bez żadnych przeróbek nie licząc oczywiście lekkiego nacięcia jej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
on jest podświetlany czy nie? Chyba że nie wszystkie były podświetlane? Bo mój nie podświetla się jak włączę światła, ale miga po włączeniu awaryjnych. Podłączony do ori kostki passata bez żadnych przeróbek
mam tak samo podłączony jak ty i mi też się nie świeci , jedyni miga przy załączonych awaryjnych , tak wiec obstawiam że chyba nie jest podświetlany jak jest nie włączony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za odpowiedź :) No ale w tematach u innych forumowiczów którzy mają te nawiewy, widziałem że przyciski się świecą więc sam nie wiem :niepewny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie wiem, że banalne pytanie ale powiedzcie mi jak wyciągnąć kratki nawiewów z deski?

wyszarpać? macie jakieś patenty jak to zrobić "bez boleśnie"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to robiłem zwykłymi śrubokrętami płaskimi. Wsadziłem najpierw u góry, a później z dołu i tak powoli wyciągnąłem:) deska jest z takiego materiału że nie pęknie i nie odkształci się.Dobrym sposobem jest teteż wsadzić noże takie zwykłe do masła u góry i na dole tak żeby od haczyć zaczepy i wyciągnąć. Te po bokach bardzo prosto się wyciąga, gorzej z tym w środku, ale trochę cierpliwości i pójdzie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze takie pytanko: jakie są żarówki w nawiewach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żarówki mają taki nr: 3B0 919 243 B. Koszt w ASO z tego co pamiętam wynosi ok 22 zł. A wyglądają tak:

 

3B0919243B.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale można bardzo prosto przelutować w te koszyki zwykłe żaróweczki, oszczędza się wtedy ok 100zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo diody i wtedy lepiej świeci i mocniej:) i można mieć kolor jaki się chce:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Albo diody i wtedy lepiej świeci i mocniej
dokładnie tylko ja chciałem mieć barwę zbliżoną do pozostałych elementów oświetlenia wnętrza, teraz mam i tak z superb'a a wstawiłem zwykłem 3mm diody led zamiast tych smd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności