Skocz do zawartości
kacza1982

Dobre uczynki na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

każdy piszą o sobie jaki to pomocny a ja skromnie napisze o kimś innym

dziś moja teściowa zrobiła dobry uczynek dla wszystkich

zjechała z drogi na parking :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piątek wyciągnąłem "Baybachem" busa firmy kurierskiej z rowu:marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, jako pomysłodawca wątku i za namową kolegi Piotrka, napiszę co mi się k... wczoraj przytrafiło, ale od początku. Od kilku dni niedomagał mi c.zamek (od pół roku nie otwiera drzwi pasażera, ale mi to zwisało), a dokładnie nie otwiera do końca drzwi i trzeba poprawiać kluczykiem by otworzyć auto. Wczoraj skończyłem o 22, otwarłem pilotem, sprawdzam drzwi-otwarte, wsiadam, odpalam, dmuchawa-max, zmiotka, odmiatam śnieg i chcę wejść do środka i ch... zamknięte... pierwsze myśli-szyba? "włamywacze"? cholera co robić? szybki telefon do kobiety-szukaj mi jakiegoś awaryjnego otwieracza, a w międzyczasie szukam po parkingu jakiegoś kluczyka co by jakimś cudem auto otworzył i du...pa. Kumpel podpowiedział, że niedawno ktoś dzwonił pod firmą do włamywacza i zabulił 200zł, więc szyba taniej wyjdzie, ale będę musiał spać w aucie pod blokiem i przebłysk geniuszu-telefon do szwagra-piłeś? nie-dawaj po zapasowy klucz i przyjedź...efekt: ponad godzina na jałowych, auto rozmrożone dosłownie jakby stało w pełnym słońcu latem, z nudów zmiotką prawie go umyłem całego i co najlepsze wewnątrz cieplej niż miałbym webasto, model sauna hehehe. Śmieję się z tej sytuacji, ale szwagier zamiast 50zł zaproponował by wpaść w weekend z 8-pakiem ;) mam nadzieję, że on też będzie potrzebował pomocy-odwdzięczę się...

 

ps. koszt? hmmm godzina pracy na jałowym biegu skróciło mi przebieg ok. 15km na gazie, więc spalił ok. 1l gazu czyli 2,56zł u mnie, więc chyba zacznę chodzić o 21 auto odpalić, bo koszt niewielki, a komfort wsiadania do nagrzanego ogromny hehehe

 

Niekoniecznie my pomagamy, warto pochwalić się tym, że inni nam pomogli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności