Skocz do zawartości
huga

gdzie tankować paliwo??

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie robi się coś takiego że jak zapalam to silnik chodzi na obrotach 1200 tak chwilkę potem charknie tak jakbym mu przy gazował i obroty wracają do normy ale nie ma siły jechać niby obroty i prędkości się zgadzają to wyprzedzać wtedy strach. Ale leje normalna i bez kombinacji jest ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janosik, może dostawca wali Cie w... *.*. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja z czystym sumieniem mogę polecić Statoil na Wyszyńskiego w Zamościu tankuje tam paska ON i golfa PB95 i nie narzekam wszystko tak jak należy niestety pasek na ruskiej ropie odmawia współpracy(francuski piesek mi się trafił)

 

ja tak kiedyś miałem tylko, że w drugą stronę :) po kilku latach lania tylko ukraińskiej na polskiej zaczął "świrować" :P a po wlaniu ukraińskiego znowu wszystko wróciło do normy :P trochę dziwne, że odmawia współpracy, może tak być jak pisze skcrack, że ktoś robi w wuja...

 

PS - skcrack, Ty jeździsz na wschód?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS - skcrack, Ty jeździsz na wschód?
Jeździłem przez 6 czy 7 lat, już nie jeżdżę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamilozmc może się przyzwyczaił do ukraińskiej ;) bardzo możliwe że dostawca poleciał sobie w kulki trudno dziś o zaufanego dostawce :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ostatnio zatankowałem w LUBLINIE na Spół. _Pracy ORLEN LPG nie mogłem wyprzedzic zadnego auta!!!

dusił sie jak niewiem, przejezdziłem tak 300km zatankowałem na bliskiej w Ozarowie na rondzie i jak reka odjął...

na Spół Pracy juz nie zatankuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj tankowałem gaz lpg do mojego samochodu auto straciło na mocy silnik gasił sie na swiatłach a tankowałem na stacji statoil nie doradzam tam tankowac a za topolecam stacje lpg naprzeciwko Castoramy tam nigdy mi sie nie zdarzyło po zatankowaniu takie coś jak na statoilu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam dzisiaj tankowałem gaz lpg do mojego samochodu auto straciło na mocy silnik gasił sie na swiatłach a tankowałem na stacji statoil nie doradzam tam tankowac a za topolecam stacje lpg naprzeciwko Castoramy tam nigdy mi sie nie zdarzyło po zatankowaniu takie coś jak na statoilu

 

na którym statoilu tankowałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ostatnio zatankowałem w LUBLINIE na Spół. _Pracy ORLEN LPG nie mogłem wyprzedzic zadnego auta!!!

dusił sie jak niewiem, przejezdziłem tak 300km zatankowałem na bliskiej w Ozarowie na rondzie i jak reka odjął...

na Spół Pracy juz nie zatankuje.

popieram kolego, siostra tankuje tam audi a2 1.4PB i zauważyłem że z tłumika woda się leje, a czasami nawet potrafi się check zaświecić... Niby orlen ale straszne dziadostwo. Odradzam, ja często w LBN tankuje na lukoilu koło makro dobre i tanie paliwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze omijam orlen bo maja tam paliwo lipne, przed weselem z kumplem zatankowaliśmy w Zamościu na orlenie - ze świateł nie szło jechać -ja polecam jedynie BP i Statoil (choć i do tego mam zastrzeżenia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam właśnie wszedłem w posiadanie dieselka więc chcę zapytać gdzie Koledzy polecą stacje Krasnystaw-Lubliln-Chełm jakie stacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz polecam Ci Tuligłowy i Siennice chociaż generalnie to naprawde ciężko wyczuć. Ja wyznaje taka zasade ze czym jaśniejsze tym mniej zasyfionych dodatków. A ostatnio naprawde mało takiego paliwa widziałem w naszym kraju chociaż sporo jeżdżę.Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam gdzie najtaniej :jupi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najtaniej to by było znaleźć większy parking i zapytać o oszczędności ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kurde, dziwne :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności