Skocz do zawartości
kazio

Montaż konsoli 2 DIN

Rekomendowane odpowiedzi

podjedz do jakiegoś zakładu to może ci wyjmą to za free a jak będą ci nadal potrzebne te wyjmaki to zobaczysz jakie konkretnie i wtedy sobie kupisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiedz mi bo nie moge znaleść i doczytac jak sobie poradziłeś z tunelem od nawiewu bo mi kieszeni nie chce wejść bo jest za szeroki ten tunel od nawiewu pomoz bo nie wiem co zrobic czy od fl jest inaczej wyprofilowane to????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a powiedz mi bo nie moge znaleść i doczytac jak sobie poradziłeś z tunelem od nawiewu bo mi kieszeni nie chce wejść bo jest za szeroki ten tunel od nawiewu pomoz bo nie wiem co zrobic czy od fl jest inaczej wyprofilowane to????

 

Jak wytniesz caly srodek to dolot wchodzi bez problemu bo masz dziure 20x20cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam panowie od jakiegoś czasu zastanawiałem się nad przeróbka konsoli 1din na 2 din i w wczoraj postanowiłem to wykonać. mam paska 98 rok klima manual. 2012-08-26 13.19.45.jpg

2012-04-18 08.32.15.jpg

2012-02-23 13.52.11.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fl jest inaczej wyprofilowane to????
musisz wymienić dolot na ten zagięty bo masz ukośny do 98 sierpnia były ukośne później już wszystkie zagięte więc nie tylko od FL'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gbartosz

witam Wszystkich

pozwoliłem sobie napisać w tym wątku, gdyż mój dylemat dotyczy właściwie tego tematu, i nie ma sensu zaczynać kolejnego...

otóż mam w swoim autku radio oryginalne MCD, chcę wymienić na 2din Pioneer, i tu mam pytanie:

 

czy muszę przy tej wymianie dokupić ramkę czy nowe radio będzie pasowało w stary otwór?

jakiego rodzaju muszę dokupić przejściówkę (radio wyposażone jest w złącze iso)

 

dziękuję serdecznie za pomoc i pozdrawiam

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak wogóle to do czego przydatny jest Ci woltomierz i podcisnienei?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle to do czego przydatny jest Ci woltomierz i podcisnienei?

 

 

zeby odpowiednio walic konia morda

 

 

:wmorde odpoczynek od forum.Blop

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolegi, może mi ktoś pomóc z elektryką w aucie? Podłączałem dziś radio, czego efektem jest to, że nie działa ani radio, ani panel climatronica.:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co zaznaczyłem na żółto też mam wyciąć czy zostawić (jest to pozostałość po stelażu 1 din)?

 

2012-12-25-0187.jpg

 

2012-12-25-0184.jpg

Edytowane przez Gracek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli to ci w czymś przeszkadza np w montazu ramki 2 din to wytnij a jeśli ci w niczym nie przeszkadza to zostaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ramka 2din nie chce mi wskoczyć na te boczne zaczepy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nie wskoczy. Ciąć trza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też czekam na konsole już zamówiona i bede montował mam nadzieje że bez niespodzianek..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ilość poświęconego czasu może być niespodzianką.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ide właśnie do garażu walczyć napisze później jak wyszło :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie boj sie ciac. Uwazaj tylko po bokach, bo jak wytniesz za duzo,to badzie szpara miedzy konsola a tapicerka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powitać, zrobione ale nie do końca :mur nie ma szpar ladnie wyglada po bokach tylko jak wkładam radio na 2 din to odskakuje, mi sama ramka po lewej stronie i odstaje nameczylem sie z tym wczoraj z 4 godziny i nic nie wymyśliłem druga sprawa climatronic nie wchodzi tak jak powinien byc bo ramka z niego tez odstaje z pol centa od ramki a jak go próbuje dopchnąć to znów odskakuje ramka zrobie później foto i wrzucę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Ci odskakuje, to może za mało z tyłu wyciąłeś i pręży?:) Bo zakładam, że kolanko od nawiewu masz dobre?

Ramka od klimy nie pasuje z 1din do 2din.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli Ci odskakuje, to może za mało z tyłu wyciąłeś i pręży?:) Bo zakładam, że kolanko od nawiewu masz dobre?

Ramka od klimy nie pasuje z 1din do 2din.

 

z tyłu wyciołem wszystklo w sumie zostawiłem tylko mocowanie na śruby z przodu (2 na dole) reszta wycięta, nawiew jest dobry nie skośny a ramke dostałem do klimy od 2 din jednak coś mnie blokuje troche, narazie siedzi jakoś i nie bede tego ruszał bo mam już tego powyżej uszu :) może w przyszłym tyg tak czy inaczej dam fotki późnije jak to wygłąda

 

2.jpg

 

zaznaczyłem na czerwono gdzie mi odstaje ramka tak naprawde to wszystko odstaje nie jest w płaszczyźnie jak dopycham to wyskakuje ramka :mur

1.jpg

Edytowane przez bASo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności