Skocz do zawartości
kazio

Montaż konsoli 2 DIN

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie: czy są ramki gdzie klima zostaje wyżej tak jak u kolegi a radio na dole, zmieniarka na środku?

Nie ma takich konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie: czy są ramki gdzie klima zostaje wyżej tak jak u kolegi a radio na dole, zmieniarka na środku?
Nie ma takich konsoli.
Ale,że Polak jest pomysłowy to wymyślił na to sposób i troche porzeżbił :D Przykładowe zdjecie pochodzi z tej aukcji:http://moto.allegro.pl/item869262433...ki_tuning.html

Rze?ba konsoli 2-DIN.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać od razu z zewnątrz, że Polak potrafi...

I po co kasę wydawać na konsolę 2 DIN, skoro można 1 DIN "ładnie" zaadoptować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna byloby zaadaptowac ramke od nawigacji, jezeli daloby sie zrobic mocowanie dla panelu klimatronika u góry jak w oryginalnej ramce. A na dole wyciac te mocowania. w praktyce nie probowalem bo to akurat nic by mi nie dalo. pozniej dolacze fotke to wyjasni sprawe.

 

pzdr.

 

U mnie wyszlo to tak:

 

5742e23b6dafbea5.jpg

 

 

a3c1a504b9ed023am.jpg 767ddc9bc2182e43m.jpg 9b00fb209498e89em.jpg 094b4902db732c92m.jpg afa937ef056f0594m.jpg 3ef7795797e6f565m.jpg f53c7cc0955f6300m.jpg 8f2c63e4918255e6m.jpg c702d3b0c262fa91m.jpg a2967c64887a1208m.jpg d31a5f4857c1ee79m.jpg b5694815af876dbdm.jpg 93024c1db9277e0dm.jpg a89f13f4625ce69em.jpg 1f1a7b58a32c925fm.jpg 4d68fba548467ec8m.jpg 330f963b7d0a0186m.jpg 810c1b0718ec7c74m.jpg 5b813abd209f5afem.jpg 035cce2d1d36afabm.jpg 7e63c284456547c7m.jpg a0cae5addba2671em.jpg 52d5be330cbece04m.jpg 77fa94d3f79848c4m.jpg 3a80e08a27396eb8m.jpg 5073003dede6c050m.jpg 419eb41d2be02d63m.jpg

 

pojawily sie tez pewne niedoróbki, jeszcze nie myslalem jak to naprawic:

 

c2a74a4abf16382dm.jpg e245b435294e988bm.jpg f6f89221558fc47bm.jpg

 

a nad tym jeszcze pracuję:

48b9df06a8015994m.jpg 4860b4744009882dm.jpg fb31095ee9d2aacam.jpg f0bde072e4119f5em.jpg

 

a tu widok mocowan klimatronika:

035cce2d1d36afabm.jpg d11e9c2c856e9728m.jpg

 

 

 

 

mnie zagiety dolot kosztowal z przesylka okolo 85 zl, serwis vw Stalowa Wola

 

ps: to ESP to tylko guzik

Edytowane przez symeks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zagięty dolot (3B1 816 363 F),

 

Nie warto szukać na allegro. W ASO auto-special kupiłem go za 68zł... Na allegro chcieli od 50 do 100zł...

 

Taka uwaga warto pytać w ASO czasem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam

Pytanie do autora postu,

Czy konieczne było wycięcie całego plastiku dookoła czy wystarczy odciąć uchwyty do których przykręcony jest klimatronik??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz troche ciezko mi odpowiedziec na twoje pytanie. Ale mysle ze posiadajac ramke na urzadzenie 2din bedziesz probowaal czy pasuje. pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam konsole z radiem na gorze zmieniarka i climatronikiem na samym dole i mam pytanie czy da sie przelozyc climatronik na sama gore albo chociaz na srodek a na sam dol wlozyc schowek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i znowu nie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na allegro u kogos widzialem to musial robic jakies przerobki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem tylko zestawy do montażu 2 DIN a nie w drugą stronę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a da rade zmienic ramke na ta co na samym dole ma schowek czyli i tak climatronic musial by pojsc pietro wyzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, ponieważ zmiana ramki nic nie da, inny jest też środek deski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie wiesz moze jaki schowek moge wcisnac miedzy radio a klime nie liczac tego orginalnego ktory jest drogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

Napisał scaraab viewpost.gif

Pytanie: czy są ramki gdzie klima zostaje wyżej tak jak u kolegi a radio na dole, zmieniarka na środku?

 

Nie ma takich konsoli.

 

Chyba są...:

http://moto.allegro.pl/item908346374_przekladka_do_anglika_vw_passat_b5_konsola_chrom.html

 

Co to za radio?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał scaraab viewpost.gif

Pytanie: czy są ramki gdzie klima zostaje wyżej tak jak u kolegi a radio na dole, zmieniarka na środku?

 

Nie ma takich konsoli.

 

Chyba są...:

http://moto.allegro.pl/item908346374_przekladka_do_anglika_vw_passat_b5_konsola_chrom.html

 

Co to za radio?????

to zwykłe druciarstwo,a radio?przecież to z navi oryginal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeśli mowa o konsolach to przymierzam sie do kupna b5 i zdziwiłem się dzisiaj że ramka wokół radia i climatronica ma inny kolor. Już wypatrzyłem passka gadałem z gościem przez tel tylko nie mam kiedy pojechać obejrzeć:( może mi ktoś obeznany odpowiedzieć czemu jest taki kolor ramki i czy przypadkiem nie jest wyrwany uchwyt na napoje??

 

http://otomoto.pl/volkswagen-passat-1-9-tdi-110-km-C10841985.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykasowało mojego posta jednego więc ponawiam: Kupiłem radio gamma V blaupunkt bo moje gamma IV prod philips nie obsługuje zmieniarki sony 6cd na konsolę środkową. Podłączyłem mignęło i nie działa radio, choć podświetlenie działa włącza sie wraz z całą konsolą. W innym pasku 3BG działało potem normalnie. Radio jest sprawne. Wg. szybkiego porównania brak u mnie w instalacji kabla K-BUS. W 3BG jest ten kabel. Czy to jest przyczyna? Czy może coś innego. Jak podłączyć to radio? Czy trzeba coś przerobić w instalacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jeśli mowa o konsolach to przymierzam sie do kupna b5 i zdziwiłem się dzisiaj że ramka wokół radia i climatronica ma inny kolor. Już wypatrzyłem passka gadałem z gościem przez tel tylko nie mam kiedy pojechać obejrzeć:( może mi ktoś obeznany odpowiedzieć czemu jest taki kolor ramki i czy przypadkiem nie jest wyrwany uchwyt na napoje??

 

http://otomoto.pl/volkswagen-passat-1-9-tdi-110-km-C10841985.html

konsola to zwykły carbon,uchwyt na napoje wyłamany

 

---------- Post added at 17:50 ---------- Previous post was at 17:49 ----------

 

Wykasowało mojego posta jednego więc ponawiam: Kupiłem radio gamma V blaupunkt bo moje gamma IV prod philips nie obsługuje zmieniarki sony 6cd na konsolę środkową. Podłączyłem mignęło i nie działa radio, choć podświetlenie działa włącza sie wraz z całą konsolą. W innym pasku 3BG działało potem normalnie. Radio jest sprawne. Wg. szybkiego porównania brak u mnie w instalacji kabla K-BUS. W 3BG jest ten kabel. Czy to jest przyczyna? Czy może coś innego. Jak podłączyć to radio? Czy trzeba coś przerobić w instalacji?

nie dziw się że wylądowało w śmietniku,jak piszesz niezgodnie z tematem,istnieje temat o car audio i tam powinieneś zadawać pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności