Skocz do zawartości
kazio

Montaż konsoli 2 DIN

Rekomendowane odpowiedzi

ramkę i kosz mam ale szukam zdjęć krok po kroku jak to zrobić żeby nie spaprać czegoś bo bym się chyba zapłakał chyba :P

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

uchwytu jeszcze nie mam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ramkę i kosz mam ale szukam zdjęć krok po kroku jak to zrobić żeby nie spaprać czegoś bo bym się chyba zapłakał chyba :P

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

uchwytu jeszcze nie mam :(

 

Spójrz TUTAJ. Jest kilka zdjęć, naprowadzą Cię mniej więcej co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odgrzeję kotlecika bo jestem w trakcie takowej operacji z 1 din na 2din . Mam pytanie czy ucinacie uchwyty boczne z ramki tej gołownej żeby się zmieściła? Pytam ponieważ moja jak ją wsadzę to po chwili wyskakuje i jest wybrzyszona tak jakby trzeba bylo ucicąć te uchwyty boczne bo ją napinają ... Jest ktoś aktywny z Łodzi kto taka operacje przeprowadzał ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś montował alpine s900r u siebie w pasku przeróbka z 1 din na 2 din -pzdr

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Witam a 2002 AWX to jak z dolotem do nawiewu z góry dziękuję pzdr

Edytowane przez meches100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolot masz dobry.

Nieważne jakie masz radio 2din, wyciąć musisz tyle samo.

Edytowane przez Krzych_MetFuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzieki za info, mam do wymiany deskę jak kupie od nawi to powinno wszystko pasować czy czekają mnie jeszcze jakieś niespodzianki ? I jeszcze jedna pytanie jak czasowo wygląda demontaż deski ?

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Oczywiście ramkę i kosz pod 2 Din mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że powinno wszystko pasować. Uchwyt kup :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, trzeba uchwyt jak będę miał deskę pod 2 Din?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na zbyciu fabrycznie nową, nieużywaną, czarną ramkę 2DIN, jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CHłopaki dzis przymierzałem nowy kosz+ ramka 2 din. Oczywiscie mam pecha bo mam skośny dolot nawiewu (pasek 97r) .Mysle czy by nie dało sie ominąc wymiany tego dolotu-nawet po aukcjach patrze na szybk to o nic nie ma za bardzo.

 

Jesli wytne dała "dupe" z klosza wejdzie na dobra głebokoąść, kabel z tyłu by upchał, Radio głebokość montazowa 11.5 cm no jak mierzyłem an gorze gdzie dolot jest najgrubszy te 12 cm wejdzie. DO ramki bym dorobił z blachy alu pasek zeby sie ni9e rozjechała, donitowany by btył od dołu gdzie golot nawiewu juz sie zweza.

 

Bo tak to już to prawe pasuje gdyby nie ta przeszkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dorwałem ramkę 2din z koszem i cupholderem w carbonie w stanie idealnym za 50zł na szrocie :) tylko mi tej rozpórki metalowej brakuje

 

20170830_141958.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kojarzycie może jakie powinny być wymiary radioodtwarzacza żeby dokładnie pasował do panelu?
Jestem w trakcie przeróbki i rozglądam się za radiem, ale wszędzie podają wymiary 188x116 co by znaczyło że na szerokość brakowało by około 2mm, i po bokach były by szczeliny, posiada ktoś paska z takim rozmiarem radia żeby zobaczyć czy jest to widocznie czy też nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś zrobić reupload zdjęć z pierwszej wiadomosci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności