Skocz do zawartości
Gość Kantorek

Jaki Bagażnik do B5 sedan???????

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kantorek

Witam

 

Zamierzam kupic bagażnik do passata a potem uchwyty na rowery. Jakiej firmy wybrac? Czy musze kupowac orginalny w ASO (bardzo drogi)? Dzwonilem po sklepach motoryzacyjnych i mowia ze za 150-200 PLN mozga sprowadzic pod model samochodu. Boje sie troche czy aby taki nieorginalny nie narobi mi klopotów z obdartym lakierem itp.

 

Macie jakies doswiadczenia w tym temacie? Dodam ze bagaznik bylby uzywany jakies 2-3 razy w roku - w lecie do przewozu rowerów.

 

Dzieki

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

THULE Rapid System w wersji ALU lub stalowej :)

 

Jakość i rozwiązania lepsze niż w VW-ejowskim orginale

 

Pozdrawiam

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kantorek

Kurde tylko cena chyba wysoka:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pyra

Jeżeli masz hak to na rowery polecam bagażnik nożycowy.Koszt to 109pln,błyskawiczny montaż i zakładanie rowerów no i niczym nie zmącona frajda z jazdy(brak hałasu i dodatkowego oporu powietrza).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kantorek

nie mam haka - a co sadzicie o bagaznikach na rowery montowanych na klapie przy uzyciu jakis taśm czy jakoś tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość falis

Kup Thule, bedziesz zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Na sedanie bagażnik do Hatchbacka lub Kombi to śmiesznie bedzie wygladał. Jak juz to na dach lub hak.

 

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zdecydujesz się na Thule musisz pamiętać o dobraniu odpowiedniego zestawu dopasowującego tzw. kita (odpowiedni to 1035) oraz stóp (750), belki polecam aluminiowe aero. Zajrzyj na http://www.thule.pl. Ja kupiłem w tym roku taki zestaw używany na allegro. Razem z uchwytami do rowerów (niestety stalowymi) zapłaciłem 500zł. Super sprawa.

Jak kolega falis napisał "kup thule będziesz zadowolony"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.interpack.eu/pol_pl_Bagaznik-dachowy-Mont-Blanc-Supra-2-na-samochod-2843_2.jpg

Witam,czy ktoś może zakładał taki bagażnik do swojego sedana b5.

Chodzi mi o opinie czy nic się nie stało z autem i czy np woda się nie wlewała do środka podczas deszczu i czy jest to bezpieczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności