Skocz do zawartości
Jarek1100

digifiz-zegar cyfrowy od golfa 2

Rekomendowane odpowiedzi

Czy można założyć zegar cyfrowy od golfia 2 typu "digifiz" do passata b2 ?

I gdzie można je kupić ?digifizwakcji.jpg

Edytowane przez Jarek1100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

załozyc napewno sie da, bo "Polak potrafi" tylko pytanie ile kombinacji....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na allegro byly kiedys 2 takie... po 220zl sztuka

znalazlem 1 ->allegro.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że te zegary aż tyle kosztują i , ze bdzię na 100% sprawny. pozatym może też być problem z dostaniem tych wszystkich innych elementów potrzebnych wypisanych w tej unstrukcji montażu

Edytowane przez Jarek1100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Digifiz jest troce szerszy dos zwyklegozegara. Ma szerzejmocowane z jednej trony takze trzeba by przerobic mocowanie w desce. Majac pinout

da sie bez problemu wiekszego zalozyc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz że DiGIFIZ nabija tylko do 300 000 km a później licznik staje? Nie zeruje się jak w mk3 tylko wywala kreski i nie nalicza przebiegu. I jest problem bo naprawa tego nie jest tania bo trzeba wymienić eprom na nowy zaprogramowany. Na forum golfa gość proponuję tylko programowanie starego epromu za 200 zł, ale nie jest to optymalne bo te epromy mają określoną liczbę odczytów i zapisów i nie wiem jak długo to podziała.

 

Kiedyś przerabiałem temat to byłem w kontakcie z człowiekiem na vortexie i z anglii mi wysłał nowy chip i podstawkę która musiałem wlutować, ale naprawa była porządna bo wszystko było robione na nowym układzie. No i tańsza bo zapłaciłem z przesyłkami coś koło 150 zł.

 

Cały digifiz to nie tylko licznik, ale również np inny czujnik poziomu paliwa, praktycznie wszystko co do tego licznika jest podpięte jest inne niż w przypadku normalnego licznika vw. Także jak chcesz go pchać to musisz mieć dosłownie od niego wszystko począwszy od wtyczek skończywszy na całym okuciu wokół.

Edytowane przez szopenn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.12.2008 o 10:29, Jarek1100 napisał:

Czy można założyć zegar cyfrowy od golfia 2 typu "digifiz" do passata b2 

Tak. Da się zamontować do b2 :)

242652135_1237195156752879_6234507417061438298_n.jpg

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde, to jest przepiekne 😍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności