Skocz do zawartości
waldeksz26

Czy felgi będą pasować?

Rekomendowane odpowiedzi

ale to ciężki wybór , co powiecie na te ?

Dziwnie wygląda ta opona taka baloniasta się wydaje.

 

 

[poza Le Mans i Monte Carlo]

Wykluczyłeś najładniejsze ! :D

 

 

 

EDIT

Le Mans'y mam

Miałem je kupić ale na srebrnym kombi jakoś mi nie pasowały.

Edytowane przez Rojasek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wykluczyłeś najładniejsze !

A jak :D Le Mans'y mam a Monte Carlo nie sa dla mnie :P

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy do B6 mozna wstawic felgi 17x7j ET49 wraz z 225/45/r17? Zamienic sie cche na zime aby lancuchy padowaly do drugiego auta:)

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

Pytanie odnośnie tej felgi:

http://allegro.pl/felgi-18-oryginalne-vw-passat-cc-tiguan-golf-jetta-i6919654522.html#thumb/1

czy ktoś zakładał takowe na Passka B6 ?? W opisie pasuje ale wiadomo jak jest, szczególnie że ET40.

Mam 4Motion i wydaje się że on z oryginału siedzi wyżej niż normalny B6 więc może niepotrzebnie panikuje :-PP

Edytowane przez TOMG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiało ładuj. Nic nie będzie obcierać chyba że mocno zglecisz auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie mam sprawę do was a mianowicie potrzebowalbym nazwę tych felg ... szukam szukam i nie mogę znaleźć 

877659140_25_1080x720_r-line-sport-ful-opcja-36-turbo-benzyna-300-km-2011r-4-4-okazja-_rev004.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów

czy felgi z paska cc o wymiarach  8J x 17 H2 odsadzenie ET 41 opony DUNLOP SPORTMAXX 235/45R17 94Y

czy można taka rozmiarówke do b7 ,najbardziej drazni mnie to 8J i ET41 bo nigdzie do mojego paska w katalogach nie zalecaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, sianko23 napisał:

Witam panowie mam sprawę do was a mianowicie potrzebowalbym nazwę tych felg ... szukam szukam i nie mogę znaleźć 

877659140_25_1080x720_r-line-sport-ful-opcja-36-turbo-benzyna-300-km-2011r-4-4-okazja-_rev004.jpg

Felgi to ASA,http://allegro.pl/asa-bbs-20-5x112-audi-mercedes-i7234694325.html  http://allegro.pl/asa-bbs-19-5x114-3-nissan-infinity-i7222869176.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JESTeś wielki bardzo ci dziękuję 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, szeszel napisał:

witam kolegów

czy felgi z paska cc o wymiarach  8J x 17 H2 odsadzenie ET 41 opony DUNLOP SPORTMAXX 235/45R17 94Y

czy można taka rozmiarówke do b7 ,najbardziej drazni mnie to 8J i ET41 bo nigdzie do mojego paska w katalogach nie zalecaja

Ja nie widzę żadnych przeszkód aby załadować taką felgę. Sam chętnie bym założył swoje zimówki (215/50) na felgę 8J zamiast 7J.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jankus napisał:

Ja nie widzę żadnych przeszkód aby załadować taką felgę. Sam chętnie bym założył swoje zimówki (215/50) na felgę 8J zamiast 7J.

ale bardziej mnie zastanawia czy nie będzie wystawać za bardzo ET41,bo ze 8J to wg.tabel dopuszczalny max jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, ja mam teraz ET 38 felgę 8.5J z przodu i 9.5J z tyłu. Tył troszkę wystaje, ale przód jest jeszcze schowany z 5mm.

 

Edytowane przez Jankus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Od niedawna jestem posiadaczka Passata b7.  W spadku po poprzednim właścicielu otrzymałam alufelgi i opony zimowe r. 16. Na lato chciałabym zmienić trochę wygląd auta i zastanawiam się na jakie felgi i opony. Panowie w moim kręgu mówią że jak wezmę większe to komfort jazdy będzie kiepski i żebym nie cudowała. Jako że słabo się orientuję w temacie potrzebuje fachowej pomocy użytkowników tych aut. Passat jest w kombi chcialabym żeby na lato wyglądał bardziej sportowo niż rodzinnie ?? o ile to możliwe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak moje B6 prezentuje się na 19". Komfort po przesiadce z zimowych 17" jest niższy. Czuć wszystkie nierówności, ale dużo jeżdżę busem i jestem przyzwyczajony do twardego zawieszenia.

IMG_20180323_110126.thumb.jpg.206b1d23173f6aae74fd2b1f937f9386.jpg

Tak wygląda na 18". Po przesiadce z 16" na 18" na fabrycznym zawieszeniu nie odczułem wielkiej różnicy w komforcie. Naprawdę, było dużo lepiej niż się spodziewałem. Dopiero po zamontowaniu gwintu zrobiło się sztywno.

IMG_0209.jpg.151e69370d61855f51f893963cf7fc4a.jpg

Tak przed zamontowaniem gwintu.

IMG_0111.jpg.d332220f3e0242ed7db4bfad010b74db.jpg

A tak wygląda na zimowej 17"

IMG_0251.jpg.60e3f2d6e73a2cafa9c54296b8443d91.jpg

Moim zdaniem możesz zaryzykować 18". 19" To już dla takich świrów jak ja. 17" jak ma wyglądać sportowo, to musi być szeroka minimum 8 cali a najlepiej 8,5 cala.

Edytowane przez Jankus
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#18# ładnie wypełniła przestrzeń 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mama w CC koła 235-45-17 chciałbym kupic felgi stalowe na opony zimowe. Czy moge kupic koła bez problemu 16' węższe np 225 lub 215 oraz z wyższym profilem. Czy są jakies przeciwskazania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wklejka pod zaślepką wlewu paliwa. Jak dobrze pamiętam to sugerowana opona na 16" to 205/60 albo 215/55. Sprawdź u siebie i będziesz dokładnie wiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładaj 235/45/17 takie fabryka zakłada w comfortline. Jest na ten rozmiar homologacja a i wygląda przyzwoicie. Comfort w porównaniu do 16 niezauważalnie spada. Prowadzenie zdecydowanie pewniejsze.

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2018 o 19:44, Jankus napisał:

Spokojnie, ja mam teraz ET 38 felgę 8.5J z przodu i 9.5J z tyłu. Tył troszkę wystaje, ale przód jest jeszcze schowany z 5mm.

 

ja założyłem felgi 8,5J et 35 opona 225/35/19 i przód wystaje , tył ok 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pajda Dziwne, 3mm różnicy w ET a na oko mógłbym dać u siebie dystans 5mm z przodu aby koła były na równo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności