Skocz do zawartości
waldeksz26

Czy felgi będą pasować?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie , mam jedno pytanie... felga 7.5j 17" et41 z opona 225/45/17 dobrze będzie siedziała na seryjnym zawiasie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego oczekujesz? Spasów na równo z nadkolem nie będzie, koła będą schowane, nie będzie obcierać. No seryjnie będzie wyglądać, znajdź na mieście jaką B6 z fabryczną 17" tak to będzie wyglądać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pytanie może ktoś się orientuję czy felgi o takich parametrach wejdą do  passata b7

Tył 9J18 ET-35 przód 8J18 ET-30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą pasować, chodź na równo z błotnikiem. Tył na pewno, przód nie jestem pewien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie wiem które wybrać czy felgi OZ wzór asa revolution Tył 9J18 ET-35 przód 8J18 ET-30, czy felgi oryginał porsche 18" 8,5J ET 52 5x130 + dystans 20mm na 5x112 wtedy ET wyjdzie 32.

Dodam, że mam w planach zmianę zacisków na Z18 + tarcza 350mm, chętnie wysłucham jakiś opinii.

 

 

 

 

 

 

 

 

OZ zm.jpg

felgi-dystanse-porsche zm.jpg

Edytowane przez kris185

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, 

ja też mam pytanie odnośnie zmiany felg. W papierach znalazłem, że mój B8 ma 6,5Jx16 ET45. Znalazłem felgi od B7 - 7Jx16 ET45. Można je śmiało założyć jako zimówki, czy nie będą pasować? 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Travel.exe
6.5Jx17 ET41  lub  7Jx17 ET40
16 calowe były takie: 6.5Jx16 ET41

W B7 były 7.5Jx17 ET 47 i 7Jx16 ET45

Edytowane przez rosol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie o dość małą felgę - czy wejdzie do standardowego passata B7 stalówka 6Jx16 ET48? konfiguratory zmiany felg pokazują, że niby powinny, nie będzie problemu z hamulcami? najmniejsza OEMowa felga dedykowana do B7 ma parametry 6.5Jx16 ET42

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności