Skocz do zawartości
waldeksz26

Czy felgi będą pasować?

Rekomendowane odpowiedzi

Marek jak zawsze sluzy dobra rada ?? wlasnie wiem ze omanyt ma et44 ale ciezko upolowac z tym et niestety wiec przerzucilem sie na audi pompei, wiadomo jak 19 to i eibachy -30 musza byc inaczej nieco koza zawita ?? dzieki Marek za pomoc czyli moge sie pokusic o te pompei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok największe 19 calowe 8J ET44 ale nadal 7.5mm na zewnątrz i 5.5mm wewnątrz od nich będą wystawać... lepiej sprawdź dobrze a najlepiej poczekaj może ktoś akurat ma takie i da info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zewnątrz mieści się nawet ET35 więc zapasu jest dość. Od środka miejsca jest tyle, że można by jeszcze wstawić katedrę notre dame (ale się menda wzięła i spaliła). W najgorszym wypadku opona o profilu 225 i delikatny naciąg załatwi temat definitywnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ET35 ale 8J czy 8.5J bo to robi w tym wypadku dużą różnicę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek jak kupiłem cycka to miałem felgi 19 cali z przodu 9 cali z tyłu 9,5 cala. Opony 225. DCC i eibachy -30. I wszystko siedziało elegancko. Zawieszenie i wnęki są takie same w B6 B7 i CC. Naprawdę te pół cala nie stanowi w tym przypadku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok :) a jakie ET miały te 19 calowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nieżle.... od oryginalnej 7.5J ET47 R17 jeszcze dodatkowe 25mm na zewnątrz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem te zdjęcie u Ciebie ale fajnie by było zobaczyć od tyłu lub przodu jak się komponują z karoserią 

Edytowane przez rosol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przód, felga 8,5J ET38 + jakieś 6-7 cm niżej i jeszcze 10mm dystansu można wpakować. Jeśli chodzi o tył to felga 9J i też ET38 powinno dobrze siedzieć, u mnie przy 9,5J nieco rancik wystaje. Na felgach 8J i 8,5J można śmiało lecieć z ET35.

Edytowane przez Jankus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to przy seryjnym zawieszeniu i 7.5J ET47 dystans 10mm spokojnie podejdzie i poprawi lekko wygląd heh

a może ma ktoś taki zestaw i podeśle zdjęcia?

Edytowane przez rosol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie felgi zimowe 6JX17H2 ET45 Chamonix z dystansami 20mm.

@mkpol

Pasek prezentuje się ślicznie:kciuki

Jaki masz profil opony u siebie?

 

IMAG1778.thumb.jpg.7d4ec98f11fd44f08666c6eeeec8c292.jpg

IMAG1782.jpg

Edytowane przez mikromekanikk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

215/35/19 przód i 225/35/19 tył, ale ten setup nie przypadł rodzinie do gustu i aktualnie siedzą seryjne 18tki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładał ktoś może do B6 sportline 18x8 ET65 225 45 18? Wejdzie to do paska?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro fabrycznie bylo 18x8 et44 przy oponie 235/40/18 to ciezko widze to et65 ? chyba ze dystanse 20mm wrzucisz ale porzadne przykrecane do piasty to koszt 1k pln takze ja bym szukal innych felg ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2019 o 12:57, mkpol napisał:

Piotrek jak kupiłem cycka to miałem felgi 19 cali z przodu 9 cali z tyłu 9,5 cala. Opony 225. DCC i eibachy -30. I wszystko siedziało elegancko. Zawieszenie i wnęki są takie same w B6 B7 i CC. Naprawdę te pół cala nie stanowi w tym przypadku

Za samo założenie opony 225 na felgę 9 czy 9,5 cala samochód już nie powinien być dopuszczony do ruchu. Za wąska opona do felgi. A potem właśnie jeżdżą takie wynalazki po drogach bo koło się zmieściło. Pojazd jest homologowany na określony rozmiar opony i felgi. Do tych rozmiarów dopasowane jest zawieszenie i układ kierowniczy oraz ich nastawy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

toteż tydzień po zakupie wjechały chicago :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2019 o 13:39, comingsoon napisał:

Skoro fabrycznie bylo 18x8 et44 przy oponie 235/40/18 to ciezko widze to et65 ? chyba ze dystanse 20mm wrzucisz ale porzadne przykrecane do piasty to koszt 1k pln takze ja bym szukal innych felg ?

No własnie niby wysokie te ET, felgi podobno jeździły w golfie 6 bez dystansów dlatego zastanawiam się nad wsadzeniem ich do B6

 

 

PS. Przymierzyłem ET65 i szerokość felgi 8 cali - nie wchodzi, przy 7 calach by weszło...

Edytowane przez Peczus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak felga Ci nie siedzi na otworze centrującym, to nie ma dziwne, że się jaja dzieją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności