Skocz do zawartości
waldeksz26

Czy felgi będą pasować?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, znalazłem felgi od Tiguan 17 CALI, 5X112, ET 43, 7J  otwór centralny 57 i takie pytanie w passat b7 otwór centralny to 57,1 i teraz takie pytanie będą potrzebne pierścienie centrujące czy można śmiało kupować ? Drugie pytanie jakie najlepszy rozmiar opony zimowych do tych felg ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwór centralny będzie 57,1, jeśli są to ori felgi VW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ori felgi z sirocco 8j ET 41 rozmiar 17" , do tego opony 235/45/17 . Przy serii zawiasie w passacie b6 nie będzie nic ocierać ani wystawać? Ma ktoś taki setup u siebie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2019 o 22:18, WojtasTDI napisał:

Ori felgi z sirocco 8j ET 41 rozmiar 17" , do tego opony 235/45/17 . Przy serii zawiasie w passacie b6 nie będzie nic ocierać ani wystawać? Ma ktoś taki setup u siebie ?

Przy serii nic ci nie będzie obcierać. Chyba że załadujesz auto jak cygańska rodzina i tył mocno usiądzie i będziesz jeździć po pofalowanym asfalcie. Także zakładaj.

Edytowane przez Jankus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

podpowie mi ktoś czy upchnę felgi 9j ET30 do passata b7 2013r ? czy będzie już za szeroko i bedzie tarło ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich , odświeżę temat. Może ktoś odpowie :). Mam r36. Zawieszenie fabrycznie obniżone .  Samochód latem jeździł na 18 Omanyt. Super sprawa ale nie da się jeździć. Będę zmieniał okresowo. Decyduje się na 17 lato ale szersze. Opony już kupione . 235 45 17. Chcę włoży. 8,5 j tylko tu mam problem z et. 18 miała 8j et 44. Była prawie równo z nadkolem. Zastanawiam się na przedziałem et 36d o 40. Przy 36 do 38 wychodzi gdzies około 14 do 12 mam od 18 calowej a znowu przy 40 et wchodzi delikatnie do środka . Ktoś może poradzić ? ;) Z góry dziękuję 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam felgi 2x9,5j et45 18 i 2x8j et42 18. Na 8J planuje włożyć 235/40 i nie wiem co zalozyc na tył na 9,5. Czy 255/40 lub 265/40 bedzie ok? Chciałbym zeby średnica koła była podobna z przednia i zeby tam z tylu nic nie tarło. W planach bedzie delikatne obniżenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9,5j et45 18  chyba będą trochę za szerokie.... +23mm do srodka i +27mm na zewnatrz w stosunku do oryginalnych 7.5J ET47 17cali

oryginalne 18 calowe mają 8J ET44

Edytowane przez rosol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Odebrałem Arteona na felgach Almere 18"x8 ET40 z oponami 245/45R18 (a Paska przejęła moja żonka )

Od salonu dostałem komplet opon letnich i zimowych. Arteon na 18" wygląda średnio więc pomyślałem czy zestaw letni nie wszedłby do mojego Passata B7 Avant?

Obecnie w Pasku mam 17"x7,5 ET47 z oponami zimowymi 235/45R17.

Ponieważ czeka mnie zakup letnich do Paska, plan jest taki, żeby do Artka dokupić 19" na lato, a Almere 18" na letnich zamontować do Paska

Podejdzie to?

Porównywarka trochę straszy.  Montował ktoś kiedyś taki zestaw?

image.png.9019d47c546730604ea599644e8621db.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli założysz do B7 18"x8 ET40 to będą o 13mm wystawać bardziej niż oryginały 17 calowe..... źle nie będzie.. ale założysz opony 245/45R18 to będą zawyżać prędkość i dystans o 3,75% a to już sporo.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dostałem felgi z et 50 od golfa czy wejdą mi do passata b6 2.0 tdi 170km czy potrzebne będą dystans jak tak czy ktos może mi pomóc jakie felgi sa ładne ale te et50 dzięki z góry za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Ups24 napisał:

Witam dostałem felgi z et 50 od golfa czy wejdą mi do passata b6 2.0 tdi 170km czy potrzebne będą dystans jak tak czy ktos może mi pomóc jakie felgi sa ładne ale te et50 dzięki z góry za pomoc

16 czy 17 calowe? jakie J?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, rosol napisał:

16 czy 17 calowe? jakie J?

6.5J x 16 H2 ET 50 z oponami 205/55/16 nowe hankoki w91 wiem powinny byc w94 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Ups24 napisał:

6.5J x 16 H2 ET 50 z oponami 205/55/16 nowe hankoki w91 wiem powinny byc w94 

11mm będą schowane bo oryginalne 16 calowe do B6 to 7J ET45

także dystans 10mm albo je sobie odpuść....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, rosol napisał:

11mm będą schowane bo oryginalne 16 calowe do B6 to 7J ET45

także dystans 10mm albo je sobie odpuść....

Mam pytanie dystansy na 4  bo w zestawach sprzedaja tylko po 2 i dlatego takie pytanie czy tylko przód  bo już zglupialem a szkoda felg z oponami zwłaszcza ze za darmo dzieki jeszcze raz za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ups24 napisał:

Mam pytanie dystansy na 4  bo w zestawach sprzedaja tylko po 2 i dlatego takie pytanie czy tylko przód  bo już zglupialem a szkoda felg z oponami zwłaszcza ze za darmo dzieki jeszcze raz za odpowiedz

oczywiście na 4 koła.... sprzedają po 1....po 2 i po 4 sztuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mierzył 20” 9J Et35 ? Tył to samo tylko ET 25.

auto kombi - na gwincie AP

przód wejdzie ?

Edytowane przez Łuki0
Auto B7 kombi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy felgi 19 cali, szerokosc 8.5j, et 43 podejda do b6 czy raczej kicha?

Edytowane przez comingsoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 calowe 8J ET44 były największe seryjne

19 calowe 8.5J ET43 wystawać będą jeszcze od tych 18calowych o dodatkowe 7.5mm na zewnątrz i 5.5mm do wewnątrz a to już może być grubo poza obrys błotnika

Edytowane przez rosol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największe seryjne były Omanyty 19", ale one miały et44 i szerokość 8 cali. Seba, te o których piszesz podejdą bez problemu, tylko do tego trzeba mieć trochę niższe auto, żeby ci się na światłach imigranci do wydechu nie dobierali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności