Skocz do zawartości
Szychu

panel sterowania szybami na drzwiach

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie zasadnicze - wszyscy posiadacze mają ten sam problem z panelem sterowania szybami na drzwiach kierowcy, gdyż jest on z dziwnego materiału powleczonego jakby gumą i zawsze jest porysowany. Zauważyłem, że w skodzie octavii 1 jest panel na pierwszy rzut oka identyczny ale - uwaga nie jest powleczony tym dziwnym materiałem który zawsze się uszkadza. Pomysł jest taki, że jak ktoś ma dostęp do octavii i może porównać czy te panele są takie same i czy można je zaadoptować do passata to niech napisze i wtedy zniknie ten problem. Myślę, że pomysł jest wart sprawdzenia - chyba, że ktoś już to sprawdził to niech szybko pisze. POZDRAWIAM:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowałem ten element do swojego Paska, to dowiadywałem się w ASO i to nie są takie same elementy, różnią się ponoć wymiarami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak kupowałem ten element do swojego Paska, to dowiadywałem się w ASO i to nie są takie same elementy, różnią się ponoć wymiarami.

 

Moim zdanie ma jest tak. Jak ktos sam nie porowna z nas kto ma dostep do Octavi to nie dowiemy sie.

Ps. W ASO zawsze gamonie mowia nie pasuje, nie wiemy, trzeba przyjechac na komputer itp. LESZCZE !!

 

:-)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdanie ma jest tak. Jak ktos sam nie porowna z nas kto ma dostep do Octavi to nie dowiemy sie.

Ps. W ASO zawsze gamonie mowia nie pasuje, nie wiemy, trzeba przyjechac na komputer itp. LESZCZE !!

 

:-)

Pozdrawiam

 

Pewnie masz racje, ale wolałem kupić tą część na allegro za 40 zł niż wydawać ponad 150 zł na niepewną część do Octavii w ASO, która na dodatek może w ogóle nie pasować, a na allegro jej nie widuje kompletnie.

Może ktoś nas kiedyś oświeci kto ma dostęp do Octavii :641:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie masz racje, ale wolałem kupić tą część na allegro za 40 zł niż wydawać ponad 150 zł na niepewną część do Octavii w ASO, która na dodatek może w ogóle nie pasować, a na allegro jej nie widuje kompletnie.

Może ktoś nas kiedyś oświeci kto ma dostęp do Octavii :641:

do passata nowa nakładka 69zł skąd wziąłeś 150zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do passata nowa nakładka 69zł skąd wziąłeś 150zł?

 

150 zł kosztuje nowa nakładka do Octavii w ASO. Do Paska faktycznie kosztuje 69 zł na Allegro (w ASO chyba trochę drożej), choć mi się udało kupić swego czasu ten element za 40 zł oryginalny na Allegro :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

69 zł w serwsie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tą gume benzynką troche przejechac i jak nowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panów :)

 

mam problem... jako, że bawię się w wymianę podświetlania z zielonego na czerwono niebieskie natrafiłem na mały problem... otóż w moim panelu sterowania szybami mam taką oto wtyczkę :

1337710500_1435241679.jpg

 

a w panelu z 1998 roku już jest taka mniejsza... połowa z tego.. da się to jakoś przerobić ? wiem, że najprościej przelutować diody ale po pierwsze nie chce , a po drugie chce dołożyć szybki z tyłu i z tych nowszych łatwiej dostać panel na 4 el szyby :)

 

jeśli chodzi o sterowanie wycieraczek to znalazłem temat jak przepiąć kabelki do nowej wtyczki przy wymianie tależyka na gałke i wszystko bangla:) z panelem jest więcej zabawy ? czy w ogóle nie możliwe ?

Edytowane przez rainman777
Przeniesiony zgodnie z punktem 2.1.a regulaminu forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności