Skocz do zawartości
lukk

Schemat instalacji elektrycznej silnika 1.9 tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

ja też poproszę do do pssata B5 1.9 90km AHU kombi rok 2000

adres [email protected]

 

pozdro deyna 72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej potrzebuje schemat silnika Passat b5 1.9 tdi 115 ps 2000r, glownie potrzebuje opisu ponow z potencjometru gazu (6 pinowa wtyczka) podlaczenie tej wtyczki z instalacja auta (kolory przewodow w tej wtyczce sa inne jak w gniezdzie od potencjometru). Najbardziej mnie poratuje ktos kto ma opis pinow (zenska wtyczka) potencjometru gazu (manualan skrzynia). [email protected]

Dziekuje!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebuję schemacik do silnika 2.0 TDI BMP

[email protected] Dzięki z góry.:dolamam Mogę udostępnić prawie cały schemat do B6. Ale brakuje mi schematu do mojego silnika.

Edytowane przez germar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

A miałby ktoś taki schemat tylko do silnika 1.9 TDI '95 rok 90 KM silnik 1Z

Z góry dzięki [email protected]

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o schemat do B5 3B AFN , [email protected]

Mam jeszcze dodatkowe pytanie czy posiada ktoś rozpiskę pinów w złączu komputera czyli np który pin łączy sygnał przykładowo z przepływomierza itd. przerzuciłem kilkadziesiąt stron i nic nie znalazłem na forum też. W książce z testami AHU i AFN jest opis ładny ale tam podłącza się do wtyczki przyrząd serwisowy (kostkę ), także część tej instrukcji staje się bezużyteczna, często się zdarza że przyczyną problemu jest przetarty kabelek, a schematu niestety brak

Edytowane przez kania1984

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ma ktoś może w posiadaniu schemat pinów we wtyczce sterownika do B3 z silnikiem 2E t.j. 2,0 8v ? Chodzi mi o schemat wtyku do sterownika z gniazdem diagnostycznym w aucie, nie z migówką. Jeśli ktoś posiada to bardzo prosze na [email protected] . z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów Specjalistów od elektryki Passków!!

Prosiłbym uprzejmie o jakiś schemat i ewentualną pomoc i poradę jak się zabrać za następujący problem:

1. Passat: 1.9TDI Kombi 130 KM 2001r.

2. W trakcie logowania VCDS 908.1 identyfikował mi magistrale:

K1:OK

K2:OK

CAN:OK

Wynika z tego że mam CAN w OBDII - ten nie pełny. Jakiś czas temu w trakcie jazdy co kilka kilometrów zaczęło odzywać sie piszczenie ostrzegawcze - bez żadnej kontrolki ostrzegawczej. Po popdpięciu VAG'a wyskoczył błąd:

 

Address 17: Instruments Labels: 3B0-920-xx5-17.lbl

Part No: 3B0 920 845 A

Component: KOMBI+WEGFAHRSP VDO V13

Coding: 21125

Shop #: WSC 00200

WVWZZZ3BZ1E166310 VWZ7Z0Y3226283

No Faults Found

or DTCs not supported by controller

or a communication error occurred

 

Nie ma żadnych innych błędów. Po ponownym skanowaniu nie występują żadne błedy - nawet ten powyższy już więcej się nie pojawia. Log jest czysty tylko od tej pory w trakcie logowania interfejsu mam komunikat:

K1:OK

K2:OK

CAN: Not Ready!![/B]

Zaznaczam, że auto chodzi super - wszystko działa (cała elektryka i wszystkie podzespoły). Boję się tylko, żeby w trasie gdzieś nie złapała niespodzianka typu "brak immo" lub coś innego - biorąc pod uwagę że to chyba jakiś problem CAN ze sterownikiem licznika. Proszę o ewentualne sugestie, jakąś poradę, schemat i wogóle wszelka pomoc mile widziana. Moje namiary: [email protected]

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy moze mnie ktos wspomoc schematem elektryki dla B5 FL 2001 silnik AVF 130 KM. Moj mail to: [email protected]

Dziekuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam planuje zmiane skrzyni z automatu na manual w b5 fl 130 ps avf i w zwiazku z tym potrzebuje rozpiski pinow komputera by podlaczyc czujnik sprzegła. i ewentualnie jakies inne informacje kogos kto robil taką przekladke. [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Witam Kolegów Specjalistów od elektryki Passków!!

Prosiłbym uprzejmie o jakiś schemat i ewentualną pomoc i poradę jak się zabrać za następujący problem:

1. Passat: 1.9TDI Kombi 130 KM 2001r.

2. W trakcie logowania VCDS 908.1 identyfikował mi magistrale:

K1:OK

K2:OK

CAN:OK

Wynika z tego że mam CAN w OBDII - ten nie pełny. Jakiś czas temu w trakcie jazdy co kilka kilometrów zaczęło odzywać sie piszczenie ostrzegawcze - bez żadnej kontrolki ostrzegawczej. Po popdpięciu VAG'a wyskoczył błąd:

 

Address 17: Instruments Labels: 3B0-920-xx5-17.lbl

Part No: 3B0 920 845 A

Component: KOMBI+WEGFAHRSP VDO V13

Coding: 21125

Shop #: WSC 00200

WVWZZZ3BZ1E166310 VWZ7Z0Y3226283

No Faults Found

or DTCs not supported by controller

or a communication error occurred

 

Nie ma żadnych innych błędów. Po ponownym skanowaniu nie występują żadne błedy - nawet ten powyższy już więcej się nie pojawia. Log jest czysty tylko od tej pory w trakcie logowania interfejsu mam komunikat:

K1:OK

K2:OK

CAN: Not Ready!!

Zaznaczam, że auto chodzi super - wszystko działa (cała elektryka i wszystkie podzespoły). Boję się tylko, żeby w trasie gdzieś nie złapała niespodzianka typu "brak immo" lub coś innego - biorąc pod uwagę że to chyba jakiś problem CAN ze sterownikiem licznika. Proszę o ewentualne sugestie, jakąś poradę, schemat i wogóle wszelka pomoc mile widziana. Moje namiary: [email protected]

Pozdrawiam.

 

Odgrzewam kotleta bo nie wierzę, że nikt nie spotkał się z takim problemem!

Każda pomoc niezbędna i pilnie potrzebna.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!!!

jestem nowym forumowiczem i mam prośbę

czy ktoś z Was mógłby mi przesłać na maila [email protected] schemat instalacji elektrycznej do passat b5 1,9tdi 101km ponieważ zakładam alarm i nie wiem jak sobie poradzić z lampką od otwartych drzwi (nie wiem gdzie się wpiąć żeby nic nie sknocić) jeżeli ktoś może mi pomóc to proszę o pomoc

z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ramzes07

Witam, ja też bym prosił o schemat instalacji silnika do passka 1,9 tdi 110 KM AFN na maila [email protected], z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprosiłbym o schemat do Passata 1.9TDI AVB 101KM bo nic nie mogę znaleźć dzięki wielkie Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Prosił bym o schemat do 1,9 AFN limuzyna 110kucy...

[email protected]

 

Pozdrawiam MSQP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi także przydałby się taki schemacik uściślę 1,9 TDI 130 KM silnik AFV

mail [email protected]

Z góry podziękowanka :bleble

Edytowane przez ankan1949

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy! Bardzo pilnie potrzebuję schemat sterownika silnika 1,9 tdi BLS:respect

mój e-mail [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności