Skocz do zawartości
lukk

Schemat instalacji elektrycznej silnika 1.9 tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!

Szanowni koledzy może i mnie poratujecie tym szchematem , bardzo prosze gdyz innego źródła nie znalazłem , mój email : [email protected]

Bardzo dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam bede przekladac silniki z 1.6 td na 1.9 tdi 110 afn i bardzo byl bym wdzieczny jesli by kto mugl sie podzielic schematem instalacji elektrycznej z góry dziekuje i pozdrawiam piotrek to jest moja poczta [email protected]

Edytowane przez piotrekf86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość WOJTEK.J

WITAM, POTRZEBUJĘ PILNIE RÓWNIEŻ SCHEMAT INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ PONIEWAŻ PRZEKŁADAM ANGLIKA PASSAT 1.9 TDI SILNIK AFN 110KM MANUAL KLIMATRONIK CZTERY DRZWI ELEKTRYKA STEROWNIK KOMFORTU NA DWIE KOSTKI. BARDZO PROSZĘ PRZESŁAĆ NA MOJEGO E-MAILA: [email protected]

Z GÓRY DZIĘKUJĘ!

 

_niekrzycz

Edytowane przez artmin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak któryś z uprzejmych użytkowników mógłby mi też przesłać <1.9TDI AFN>: [email protected] z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wlodinek

Jeśli można to ja bym się też dołączył. Bardzo prosze o taki schemacik na [email protected] Zależy mi szczególnie na fragmencie z alternatorem, poneważ w drodze mi sie rozwalił Bosh i udało mi się zdobyć Valeo (też 90A) ale od benzyniaka i nie wiem co zrobić z jednym pozostającym kabelkiem. Z góry dziekuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BiTurb0

ja też sie podpinam pod temat po po rozebraniu silnika zapomialem jak poprowadzic przewod od alternatora . moj mail to [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witka, jeśli byłby ktoś tak uprzejmy to ja też poproszę schemacik na [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez potrzebuje schemat instalki,najlepiej cos do ukłądu paliwowego ,silnik TDI -PD. Ale jak tak patrze to sie dziwie ,ze nie mozna wrzucic gdzies tego schematu na forum.Koledze raczej ciezko jest wysyłac setki maili dziennie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tez potrzebuje schemat instalki,najlepiej cos do ukłądu paliwowego ,silnik TDI -PD.

A jaki silnik i mail??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jeśli kolega ma schemat do silnikia 1.9 tdi AHU to bardzo proszeee chodzi głównie o elektrozaworki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod prośbę o schemat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności