Skocz do zawartości
krzysios

Migotające podświetlenie zegarów i przycisków B5

Rekomendowane odpowiedzi

wymień włącznik świateł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem ze nie działa mi podswietlenie zegarów... passat b5 2000 przed liftem.. Lampki od recznego kierunki działaja itd ktory to bezpiecznik ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem że otworze klapę bagażnika to świeca mi zegary na desce. Gdy wyciągnąłem żarówkę w bagażniku to nie świeca czy tak powinno być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Ja mam taki problem że nie działa mi podświetlenie zegarka i kilometrów :( a lewa część obrotomierza słabiej świeci i często mruga proszę o pomoc na forum lub mail [email protected] z góry dziękuje. Dodam jeszcze że to jest passat b5 1.8t 97r

Edytowane przez luki1310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. U mnie problem wyglada tak.

Jechalem dzisiaj trase 300 km i pod koniec zaczely sie dziac dziwne rzeczy. Podswietlenie zegarow zgaslo i za chwile sie zapalilo. Tzn nie tylko zegarow bo wszsytkiego czyli klimatronik panel szyb swiatel poprostu wszystko. Swiecilo sie jedynie radio oraz pół FIS ( radio nieoryginalne ). Tak gasilo sie i zapalalo z 5 razy. Pozniej zgaslo calkiem. Musialem zgasic samochod i dopiero jak odpalilem ponownie to juz do konca bylo okej. Kiedys zauwazylem chyba tez cos takiego ale tylko raz. Zapalilem samochod swiatla i dopiero podswietlenie wszystkiego zapalilo sie po 5 - 10 seukundach. Gdzie szukac przyczyny Panowie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie szukac przyczyny Panowie ?
Nie znalazłeś w całym tym temacie odpowiedzi na swoje pytanie ?....

Przeczytałeś tu Daniel cokolwiek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze czytalem. Sprawdzilem wlacznik swiatel - podmienilem dzisiaj rano na szybkosci od sasiada i dzialal ale tez czasem zanikal bo zrobilem krótka jazde próbna. I dalej nie wiem gdzie szukac przyczyny - aha nic nie dokładalem nigdy, nie grzebałem z elektronika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaleźć  wolny dzień, wszystkie  wtyki i gniazdka   przeczyścić  spirytusem albo tym do potencjom.

bez tego zawsze będą  cuda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności