Skocz do zawartości
fakamada

Jak przejść z 2din na 1din HELP !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko pasuje, nic nie skrzypi, a wygląda tak Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Nazwa: Ablagefach-1.jpg Wyświetleń: 0 Rozmiar: 61.7 KB ID: 104718

 

Dzięki wielkie...!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie wyglada podobnie nic nie trzeszczy ani skrzypi ta polka nad radio to ma mocowania na zatrzask wiec ona sobie nie lata jak ż....d po pustym sklepie tylko siedzi ciasno jakie bys nie wsadzil 1 czy 2 din bedzie git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam temat stary jak świat , ale jestem nowy na forum i proszę o pomoc. Mianowicie mam Passata b5 FL 2001 r. sedan i posiadałem panel - ramkę 2 din gdzie było - na górze oryginalne radio poniżej zmieniarka z wejściem na cd i na samym dole climatronik, chciałem zmienić na inne radio 1 din i zmieniłem. Bardzo chciałem mieć ramkę 1 din z tą półeczką dolną złączoną na stałe z całą ramką gdzie powyżej występowało radio 1 din a na górze climatronik ( pominołem dokupowanie półeczki maskującej pozostału otwór po zmieniarce ). Wraz z znajomym wyjeliśmy moja ramkę i musieliśmy wykręcić także kosz gdyż jego dolna część blokowała wsunięcie nowej ramki z "wbudowaną " półeczką - zakładam, że przy tej ramce kosza nie mątuje się wogóle, gdyż występuje on podono tylko w 1 wersji - zgadza się ? Operacja się powiodła przykręciliśmy ramko-półke na 2 wkrętach zlokalizowanych wewnątrz półki, reszta trzyma się na zatrzaskach i od góry dokręciliśmy ją do deski rozdzielczej ( dla lepszego trzymania się deski ). Ok, radio osadowione w samej ramce panelu - ale się trzyma porządnie ( tak ma być ? bo nie widziałem innej opcji ). Klimatronik teraz trzyma się na 2 śróbkach, a w cześniejszej ramce na 4 - każda w każdym rogu bo w nowej ramce sa tylko 2 otwory , ale ok, ale ramka climatronika wystaje po zamatowaniu za cała ramkę i pytanie czy w wersji z climatronikiem na górze ramka klimatronika jest " płytsza" ? Wiem że jest kilka symboli ramek do climatroników volswagena ale nie wiem czy ta z wersji z climatronikiem na góże jest inna czy o co chodzi. Z góry bardzo dziekuje za pomoc i czekam na szybką odpowiedz Jak to jest oryginalnie zamatowane w wersjach z fabryczną półeczką na dole, radiem powyżej i climatronikiem na samej górze.........????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zmienić ramkę climatronika bo prz 2dinach jest inna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to odezwij się w sprawie ramki do 1din, a poza tym 1 din ma kosz na stałe z deską, 2 din natomiast odkręcalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz. Masz może numer części - tej ramki którą potrzebuje ? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć:). Po raz kolejny zwracam się z prośbą kontynuując wcześniejszy mój wątek:

 

"Witam temat stary jak świat , ale jestem nowy na forum i proszę o pomoc. Mianowicie mam Passata b5 FL 2001 r. sedan i posiadałem panel - ramkę 2 din gdzie było - na górze oryginalne radio poniżej zmieniarka z wejściem na cd i na samym dole climatronik, chciałem zmienić na inne radio 1 din i zmieniłem. Bardzo chciałem mieć ramkę 1 din z tą półeczką dolną złączoną na stałe z całą ramką gdzie powyżej występowało radio 1 din a na górze climatronik ( pominołem dokupowanie półeczki maskującej pozostału otwór po zmieniarce ). Wraz z znajomym wyjeliśmy moja ramkę i musieliśmy wykręcić także kosz gdyż jego dolna część blokowała wsunięcie nowej ramki z "wbudowaną " półeczką - zakładam, że przy tej ramce kosza nie mątuje się wogóle, gdyż występuje on podono tylko w 1 wersji - zgadza się ? Operacja się powiodła przykręciliśmy ramko-półke na 2 wkrętach zlokalizowanych wewnątrz półki, reszta trzyma się na zatrzaskach i od góry dokręciliśmy ją do deski rozdzielczej ( dla lepszego trzymania się deski ). Ok, radio osadowione w samej ramce panelu - ale się trzyma porządnie ( tak ma być ? bo nie widziałem innej opcji ). Klimatronik teraz trzyma się na 2 śróbkach, a w cześniejszej ramce na 4 - każda w każdym rogu bo w nowej ramce sa tylko 2 otwory , ale ok, ale ramka climatronika wystaje po zamatowaniu za cała ramkę i pytanie czy w wersji z climatronikiem na górze ramka klimatronika jest " płytsza" ? Wiem że jest kilka symboli ramek do climatroników volswagena ale nie wiem czy ta z wersji z climatronikiem na góże jest inna czy o co chodzi. Z góry bardzo dziekuje za pomoc i czekam na szybką odpowiedz Jak to jest oryginalnie zamatowane w wersjach z fabryczną półeczką na dole, radiem powyżej i climatronikiem na samej górze.........????"

 

Kontynując na tyle mnie wkur#ia ten gibający się klimatronik na górze z powodu braku przymocowania na dolnych śrubach że albo chciałbym spowrotem wrócić do 2 din z moim radiem alpine 1 din i dać klimatronik na dół spowrotem ( dokupić kosz bo stary pęknoł koledze przy wyjmowaniu, dokupić ramke pod 2 din taką jak miałem, dokupić ramke klimatronika tą pod 2 din i zaślepić jakos tą dziure po czytniku cd ALBO wymienić całą deske rozdzielczą bo pisałeś ze w tej drugiej opcji tam jest ten kosz zintegrowany co trzyma climatronik na 4 śrubach - tak widziałem że deski rzdzielcze są w 2 rodzajach 1 din ma zintegrowany kosz a w 2 din kosz jest osobno. Wiem że jedno i drugie to koszty ale chce to zrobić, wiem kosz z 90 zł, ramka 2 din używana około 50 zł, ramka climatronika do 2 din z 30 zł i jeszcze zaślepka jakaś. Powiedz mi czy gdybym się zdecydował wymienić całą deske rozdzielczą na tą z zintegrowanym koszem moge mieć jakieś niespodzianki z zamątowaniem z uwagi że ja miałem inna deske i coś mnie zblokuje przy zamątowaniu - otwory mątarzowe zaczepy itp. Raczej pójde w drugą strone założe kosz spowrotem i tak dalej bo powinno być mniej roboty. Czy o czymś zapomniałem ? Ten metalowy profil do kturego dokręca się kosz u góry powiniemem mieć chyba jak wcześniej miałem kosz co ? Widziałem też takie trujkątne przekładki co to jest ? One dzielą segmenty to też mi jest potrzebne ? Pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności