Skocz do zawartości
Gość dawid77

Nie działa pilot centralnego zamka

Rekomendowane odpowiedzi

kolego Gural u mnie światło świeci w drzwiach i wszystko działa oprócz pilota co może by nie tak?

A radio, wyłącza się jak wyciągniesz kluczyk?

 

---------- Post added at 22:36 ---------- Previous post was at 22:34 ----------

 

I jeszcze jedno, pilot działał wcześniej czy nie działa od początku jak masz auto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radio się wyłącza a pilot jeden jak i drugi wcześniej działał.Każda próba kodowania zakończona niepowodzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego GURAL. Nie mam radia i światła w dzwiach. Tylko mi nie otwiera i nie zamyka drzwi.Jak mogę zaprogramować na nowo pilot, ale najpierw sprawdzę jeszcze moduł konfortu czy niejest zalany.Powiedz kolego jake są objawy po zalaniu modułu jak wiesz?.A to co powiedział mi kolega to wiem, że to napewno nie to,ale napisałem to bo chciałem wiedzieć co myślicie o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do modułu-brak oświetlenia,szwankujący central,nie działające szyby,brak możliwości zamykania z pilota :) Co do programowania pilota-poszukaj sobie,było już wiele na ten temat ;) Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy kupiłem wczoraj paska zamkiem centralnym w drzwiach kierowcy nie mogę zamknąć ani otworzyć pozostałych drzwi, natomiast w klapie bagażnika zamykam i otwieram wszystko. Co jest tego przyczyną? Dzięki za wyjaśnienia!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zimne luty zamka kierowcy lub zalany moduł komfortu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego a może się orientujesz ile wezmą za zrobienie tego???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kolego a może się orientujesz ile wezmą za zrobienie tego???

Możesz zrobić sam ;) Koszt-trochę prądu i chęci :D A tak na poważnie-więcej niż 50 zeta bym za to nie dał.To tylko wyciągnięcie zamka i polutowanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie i co dalej z moim problemem? znajomy mechanik mówi ze to moduł ale czy na 100%?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie i co dalej z moim problemem? znajomy mechanik mówi ze to moduł ale czy na 100%?

Raczej moduł,dlatego też kodowanie pilotów nie działa bo sygnału najprawdopodobniej nie łapie ;) Zajedź do elektryka i niech Ci go sprawdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał wrocman67

Dzięki kolego a może się orientujesz ile wezmą za zrobienie tego???

 

Możesz zrobić sam Koszt-trochę prądu i chęci A tak na poważnie-więcej niż 50 zeta bym za to nie dał.To tylko wyciągnięcie zamka i polutowanie...

Mając wiedze i czas można to samemu zrobić choć troche roboty jest aby wydostać zamek,póżniej naprawa samego zamka i złożenie wszystkiego spowrotem.. ;) Jak kumpel sie pytał to w okolicy za wspomniane 50zł nikt nie chciał tego zrobić.:636: Każdy wolał w tym czasie za owe 50zł zrobić coś innego przy innym aucie,taka smutna prawda.:636: Po tym wszystkim odrazu przyjechał do mnie i zrobione:)

Edytowane przez krzyś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem że niewiele pracy z tym jest a i wiedzy na temat dość na forum jest ;) Nikt się tego nie chwyci za jakieś drobne :D

Edytowane przez Patryk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. w moim pasku nie działa rownież sterowanie pilotami (reszta za jaką odpowiada moduł jest sprawna) . byłem w krakowie w serwisie AutoSpecial (modlniczka) i na 100 % jest to moduł komfortu - tak mi powiedziana w serwisie. ponoć podłożyli sprawny moduł i wszystko zaczęło funkcjonować. serwwis chcial mi załozyć nowy moduł za "jedyne" 1200 zł więc podziękowałem :] jednak za taką diagnozę (spawdzenie instalacji modułu komfortu) musiałem zapłacić "tylko" 118 zł :/ ( mogę pokazać skan faktury :P )

 

jak się przekonałem.... serwisy są drogie :| teraz szukam modułu ale musze najpierw rozebrać tego i spisać numer seryjny :] a może znacie dobrego elektryka w okolicach Krakowa ? :)

 

pzdr for all.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki kolego za info bardzo przydatne. choć trochę Cię to kosztowało :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Panowie.

Mam Passata wersja angielska typ Passat sport 20V Turbo poj. silnika 1.8 rok produkcji 1997. Moj problem polega na niedzialajacym pilocie od centralnego zamka, wymienilam baterie i nic. Co poradzicie w tej sprawie? Mam drugi kluczyk ale bez pilota. Nadmienie rowniez, ze auto otwieram i zamykam od strony pasazera lub bagaznika, poniewaz zamek w drzwiach od strony kierowcy jest popsuty.

Dziekuje z gory za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Panowie.

Mam Passata wersja angielska typ Passat sport 20V Turbo poj. silnika 1.8 rok produkcji 1997. Moj problem polega na niedzialajacym pilocie od centralnego zamka, wymienilam baterie i nic. Co poradzicie w tej sprawie? Mam drugi kluczyk ale bez pilota. Nadmienie rowniez, ze auto otwieram i zamykam od strony pasazera lub bagaznika, poniewaz zamek w drzwiach od strony kierowcy jest popsuty.

Dziekuje z gory za odpowiedzi.

Spróbuj na początek zakodować pilota-opis na forum ;) PZdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Patryk....zabiore sie za zakodowanie od rana i dam znac czy pilot zaczal dzialac.:) Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema

 

u mnie gdy chcę zamknąć autko, pilot łapie 3 drzwi: pasażera, tylne , a te od kierowcy ni cholery. :636:

 

do tego gdy chcę włożyć klucz do zamka coś blokuje. :confused:

od strony pasażera wszystko elegancko wchodzi :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
siema

 

u mnie gdy chcę zamknąć autko, pilot łapie 3 drzwi: pasażera, tylne , a te od kierowcy ni cholery. :636:

 

do tego gdy chcę włożyć klucz do zamka coś blokuje. :confused:

od strony pasażera wszystko elegancko wchodzi :]

Więc-piszę chyba poraz 15'sty...Zamek w drzwiach-krańcówka,zimne luty,w najgorszym wypadku moduł komfortu...Czytaj od początku ;) wszystko już dawno jest opisane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytałem. czytałem.

 

chciałem się pochwalić :D ha.

nie no żart.

to chyba jedna z najczęstszych wad Passaciorów. ale da się z tym żyć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności