Skocz do zawartości
Gość dawid77

Nie działa pilot centralnego zamka

Rekomendowane odpowiedzi

Masz oryginalny kluczyk scyzoryk czy dokładany jakiś pilot?

Jak oryginalny to spróbuj zakodować scyzoryk potrzebne bedą ci dwa kluczyki. sposób na kodowanie centralnego zamka znajdziesz na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeden oryginalny kluczyk scyzoryk. Czyli muszę dorobić drugi kluczyk? W tym celu mam się udać do ASO czy jest jakiś inny sposób?

Edytowane przez Dawid1985

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz tanio to dorób sam grot żeby tylko włączyć zapłon a oryginalny scyzoryk wkładasz w drzwi kierowcy i kodujesz. nie pamiętam teraz jak to sie dokładnie robi krok po kroku opis znajdziesz na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie koledzy za odpowiedzi. Dorobię grot i będę próbował zakodować. Napiszę co i jak poszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dołączę się do tematu. Mam b5, 97 rok. Centralny fabrycznie. Pilot dokładany. Przestał działać. Kiedyś ledwo działał i wymieniłem baterie. Było ok. Ostatnio to samo. Wymieniłem. Jakiś czas było ok. Teraz nie działa w ogóle. Świeci doda i nic. W czym problem ? I gdzie to może być w aucie ? Od dłuższego czasu miałem tak że raz działało z daleka a raz musiałem podchodzić blisko auta. Z góry dzięki za sugestię.

 

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, podłączę się

Czy od modułu komfortu idzie jakiś kabel do czujników/anten w drzwiach żeby łapać sygnał z pilota ? Jeśli tak to jaki ?

Mam problem, bo nie działa mi otwieranie z pilota od jakiegoś czasu, wcześniej raz działało raz nie przy zetknięciu z szybą od strony kierowcy. Wyciągnąłem moduł, styki były solidnie zaśniedziałe więc poczyściłem. Teraz działa pilot tylko jeśli jest w poblizu modułu inaczej lipa. Zauważyłem też, że dwa metalowe łączniki (?) idące od jednej z wtyczek do płytki moduły są dosyć przeżarte przez korozję. Czy to może być przyczyną ? Mam pomysł żeby to nadsztukować jakoś, co myślicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie mam problem z pilotem. Otwiera i zamyka drzwi ale jak chcę otworzyć sam bagażnik to nie otwiera. Dioda w pocie działa wiec pilot pewnie sprawny. Na innym pilocie dziala ta funkcja. Co jest nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie chce sie popdlaczyc do tego tematu

Niedawno kupilem passata b5 fl, sprzedajacy mowil ze nagle przestaly mu reagowac piloty w sensie ze nie zamyka. Myslalem ze poprostu sie rozkodowaly wiec nie drazylem tematu. Wkoncu postanowilem to zrobic ale bezskutecznie, oba kluczyki nie reaguja na kodowanie. Po wlozeniu w zamek i przekreniu uzbraja alarm ale przyciskiem nie zaskoczy. Dosralem sie do modulu komfortu ale tam jest sucho, bez rdzy.

Mysle sobie ze to moze odbiornik ale nie wiem gdzie on sie znajduje i jak gp sprawdzic. Dodam jeszcze ze komputer nie reaguje na otwarcie jednych z tylnych drzwi i ze przy Tych drzwiach nie ma ppdswietlenia. Moze to jest jakos powiazane ?

Macie jakies pomysly co mam zrobic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Posiadam dwa problemy jeden padły mi baterie w kluczyku I właśnie je wymieniłem lecz samochód nie reaguje na to czy muszę od nowa programować kluczyk? Zapasowy również nie działa. 

 

 

2) tylne lewe dzwi otwieraja sie od zewnątrz lecz od środka zero reakcji jeszcze ich nie odkrecilem nie miałem czasu klamka się ciągnie do tyłu lecz zero reakcji dzwi 

 

Dziękuję bardzo za pomoc miłego wieczoru :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,piszę z takim o to problemem:

Niedawno przestało mi działać zamykanie centralnego zamka z pilota,myślałem ze to bateria ale baterie wymieniłem i dalej nie mogę zamknąc z pilota(na 2 oryginalnych pilotach),-nagle sie to stało

Czy to jest coś z modułem komfortu??,sprawdzałem czy kluczyki wysyłają sygnał-wysyłają.

Stawiam na moduł komfortu ze jest uszkodzony

Czy jak wyjmę z auto moduł komfortu to czy będę mógł jeździć????

Proszę o poradę
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z pilotem od centralnego zamka. Posiadam dwa piloty, jeden którego używałem na co dzień przestał mi "otwierać" samochód, zamyka normalnie lecz już otworzyć bo nie otworzę. Natomiast drugi pilot działa i zamyka i otwiera co to może być za przyczyna? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zużyty przycisk otwierania w pilocie...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Frankoo napisał:

Zużyty przycisk otwierania w pilocie...?

Gdyby tak było co w takim przypadku zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności