Skocz do zawartości
Gość dawid77

Nie działa pilot centralnego zamka

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuj na początek zakodować pilota-opis na forum PZdr.

 

 

Hej, probowalam i niestety pilot nadal nie dziala......nadmienie, ze po wymienieniu baterii nie swieci sie dioda, moze to pomoze ustalic w czym tkwi problem.

 

Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie ma dobrych styków,jaki model baterii?

Jak możesz wrzuć fotkę pilota od środka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam a umnie przestal dzialac pilot centralnego zamka oswietlenie kabiny otwieranie tylnej klapy i szybyani przod ani tyl a jeszcze zamek wlewu paliwa czy ktos jest w stanie mi pomuc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może nie ma dobrych styków,jaki model baterii?

Jak możesz wrzuć fotkę pilota od środka.

 

 

P1000273

 

Pilot

 

 

Bateria CR2032 3V

 

Z gory dziekuje za odpowiedz.

Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam a umnie przestal dzialac pilot centralnego zamka oswietlenie kabiny otwieranie tylnej klapy i szybyani przod ani tyl a jeszcze zamek wlewu paliwa czy ktos jest w stanie mi pomuc
witam a umnie przestal dzialac pilot centralnego zamka oswietlenie kabiny otwieranie tylnej klapy i szybyani przod ani tyl a jeszcze zamek wlewu paliwa czy ktos jest w stanie mi pomuc
na 99% masz do sprawdzenia moduł komfortu. poszukaj na ten temat a na pewno wszystko tu znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam pytanko, czy rozładowanie dostrzętnie akumulatora mogło rozprogramowac kluczyk ??

 

Poniewaz mój kolega wczoraj w seacie leonie miał padniety akumulator, bo nie odpalił mu na mrozie i pozniej juz odpalilismy go przez kable i pilot otwierał drzwi kierowcy tylko ,a innych juz nie, dodam ze dwukrotne wcisniecie przycisku otwierania na pilocie otwierało drzwi pasażera i tył,a teraz po całkowitym padnieciu akumulatora otwierają sie tylko drzwi kierowcy z pilota,co jest ???

 

Akumulator jest juz nałdowany,została przejechana trasa 220km,więc nie rozumie problemu, moze trzeba idpiąc kleme,zrestartowac bryke i zrobić adaptacie 15 minutową ? ale co to ma do kluczyka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm z tego co mi wiadomo to piloty centralnego są zapisywane w pamięci stałej tak aby po odpięciu aku moduł je pamiętał. Może zbieżność, że się rozkodowały. Raczej nie powinny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też nie wiemy próbujemy wyjaśnić sytuację hehe .

 

 

po resecie ,odłaczeniu akumulatora na 30 minut, wszystko wróciło do normy.

Edytowane przez pawelstaszow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężki przypadek

Upadł mi kluczyk i przestał dzialać centralny.

Później załączał się alarm i musiałem wlożyć kluczyk przekrecić stacyjkę.

Po kilku dniach problemy z szybami raz działały raz nie, zawieszaly się w połowie,albo nie reagowały.

Teraz mam kulminację BŁEDÓW

1.alarm nie dziala i cent.

2. nie dzialają szyby , wlew paliwa, bagażnik,oświetlenie wewnątrz i przy drzwiach.

3. komputer nie pokazje tego co wczesniej tj. np. że dzrzwi są otwarte itd.

 

Byłem u dilera VW zabrali mi kluczyk i powiedzieli , że uszkodzenie wewnątrz kluczyka i że trzeba nowy kluczyk + soft Koszta 160 funtów. Co mam robić i czy to rozwiąże problem ?

 

Proszę o rady , bądź wskazówki co i jak , kompletnie nie znam się na elekt.auta.:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu nowy od tygodnia jestem posiadaczem Passata z 98 roku 2,8 :> i wlasnie stalo mi się tak ze centralnym jak opisujecie , pierwsza sprawa jaką załatwiłem to nowe bateryjki bo nie wiadomo kiedy poprzednik wymieniał i NIC, teraz sprawdzę te programowanie co to piszecie w lewo w prawo nacisnąć jakiś przycisk z pilota i ciekawe HMM? Później napiszę czy podziałało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.Mam taki problem z centralnym zamkiem.Kiedy otwieram z pilota otwierają się tylko drzwi kierowcy.Tak samo dzieje się kiedy otwieram kluczykiem.Drzwi otwierają się wszystkie jedynie jak otwieram przełącznikiem na drzwiach (wewnątrz samochodu na drzwiach).Natomiast zamykanie działa bez problemu.Czy ktoś miał podobny przypadek.Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy mam pytanko, czy rozładowanie dostrzętnie akumulatora mogło rozprogramowac kluczyk ??

 

Poniewaz mój kolega wczoraj w seacie leonie miał padniety akumulator, bo nie odpalił mu na mrozie i pozniej juz odpalilismy go przez kable i pilot otwierał drzwi kierowcy tylko ,a innych juz nie, dodam ze dwukrotne wcisniecie przycisku otwierania na pilocie otwierało drzwi pasażera i tył,a teraz po całkowitym padnieciu akumulatora otwierają sie tylko drzwi kierowcy z pilota,co jest ???

 

Akumulator jest juz nałdowany,została przejechana trasa 220km,więc nie rozumie problemu, moze trzeba idpiąc kleme,zrestartowac bryke i zrobić adaptacie 15 minutową ? ale co to ma do kluczyka?

 

nie wiem jak to sie ma do rozładowania aku ale jak miałem zwarcie to jeden z dwóch kluczyków mi sie rozkodował;/ ale to nie problem bo Vag i po sprawie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po odpięciu akumulatora na 30 minutek i restarcie kompa, wszytko wróciło do normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ja mam problem tego typu że od jakiegoś czasu nie za każdym razem reaguje pilot baterie nowe,czasem załapie a czasem muszę otwierać lub zamykać kluczykiem dodam że dzieje się tak samo przy obu kluczykach więc nie wiem czy to coś z odbiornikiem czy coś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.Mam taki problem z centralnym zamkiem.Kiedy otwieram z pilota otwierają się tylko drzwi kierowcy.Tak samo dzieje się kiedy otwieram kluczykiem.Drzwi otwierają się wszystkie jedynie jak otwieram przełącznikiem na drzwiach (wewnątrz samochodu na drzwiach).Natomiast zamykanie działa bez problemu.Czy ktoś miał podobny przypadek.Proszę o pomoc

Podpinasz vaga, wchodzisz do modułu komfortu, nastepnie kodowanie (recode) i do pierwszej wartości dodajesz jeden np 00278 to robisz 00279. I to wszystko co masz do zrobienia. Edytowane przez SeWeR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam taki problem i obawiam się ze może nie tylko ja otóż. Gdy kupiłem swojego paska dostałem dwa kluczyki jeden zwykły a drugi z pilotem w kluczyku taki owalny (nie scyzoryk). Koleś od którego kupiłem powiedział ze baterię są padnięte wiec je wymieniłem i teraz. Gdy wkładam baterię '' + " do góry to pilot nie reaguje na żadne naciśnięcie guzika dioda się nie zapala. A gdy wsadzę baterię " - " do góry to dioda świeci się cały czas bez naciśnięcia jakiegokolwiek guzika. Pasek z 1997r , baterie dobre. <br>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam taki problem i obawiam się ze może nie tylko ja otóż. Gdy kupiłem swojego paska dostałem dwa kluczyki jeden zwykły a drugi z pilotem w kluczyku taki owalny (nie scyzoryk). Koleś od którego kupiłem powiedział ze baterię są padnięte wiec je wymieniłem i teraz. Gdy wkładam baterię '' + " do góry to pilot nie reaguje na żadne naciśnięcie guzika dioda się nie zapala. A gdy wsadzę baterię " - " do góry to dioda świeci się cały czas bez naciśnięcia jakiegokolwiek guzika. Pasek z 1997r , baterie dobre. <br>

 

To wsadź prawidłowo baterie i zakoduj na nowo kluczyk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie jest ich prawidłowe wsadzenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jakie jest ich prawidłowe wsadzenie?

 

Tu masz na temat kodowania,post #4 http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=35921&highlight=pilot+passat

Co do baterii w B4-nie pomogę Ci ;)

Spróbuj zadać pytanie tu: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=20857&highlight=jak+w%B3o%BFy%E6+baterie&page=2

Edytowane przez Patryk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pasek to nie B4 tylko B5 1.8 92/125 ADR 1997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności