Skocz do zawartości
Gość dawid77

Nie działa pilot centralnego zamka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dawid77

Koledzy mam problem z pilotem i centralnym zamkiem. Samochód nagle przestał otwierać się z pilota, wymieniłem baterię, zmieniłem pilota i dalej to samo. Teraz po otwarciu drzwi kluczykiem muszę szybko wsiadać, rozbroić jeszcze jedno zabezpieczenie i odpalać zanim wszyscy pomyślą, że kradnę auto. Proszę o pomoc gdzie szukać przyczyny, od czego zacząć???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj zaprogramować od nowa pilota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dawid77

To samo powiedział gość w serwisie. Kazał przywieźć drugiego pilota i miał programować ale drugi pilot też nie działa więc podejrzewam, że przyczyna leży w innej usterce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest to samo. Oba piloty przestały działać. Programowanie wg znalezionych na forum procedur nie pomaga. Niestety u mnie problem pozostał nierozwiązany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój problem najprawdopodobniej nie jest związany z uszkodzeniem pilota,bo oba ci nie działają, ale z usterką modułu komfortu.

Podłącz VAG-a i sprawdź jakie błędy modułu pokazuje.

Sprawdź czy nie masz zalanego modułu, czy kable przy nim nie są przerdzewiałe. Albo użyj opcji SZUKAJ bo wydaje mi się, że dużo znajdziesz na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dawid77

Dzięki kac222, kodowanie pomogło, aczkolwiek pilot łapie z 1 metra, ale to już najwidoczniej inna bajka, najważniejsze, że mogę otwierać za jego pomocą drzwi. Wielkie dzięki :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość adam.kul

Koledzy, pewnego razu pilot od centralnego odmówił posłuszeństwa, przestał otwierać i zamykać samochod. Sprawa jest dziwna mianowicie kiedy otworzę samochód kluczykiem od strony kierowcy włączają się światła awaryjne i dopiero gasną ok po 1 min. sytacja się powtarza jak wychodzę z samochodu. Baterie w pilocie są sprawne, co może być przyczyną ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Baterie w pilocie są sprawne, co może być przyczyną ?

Zalany wodą moduł komfortu, może sam moduł już dokończył swojego żywota. Od tego należało by zacząć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Piorun

A mianowicie kupiłem passata b5 z 97 roku oznaczenie silnika AFN 1.9TDI 110 KM dostałem do tego samochodu tylko jeden kluczyk z pilotem który nie działał

wymieniłem w nim baterie pilot zaczął "migać"tz dioda na nim lecz nadal nie działa.Pisze tez ze nie mam w nim oryginalnego radia bo to ponoć też ma znaczenie.A pytanie moje to czy z jednym kluczykiem da się go jakoś zaprogramować czy coś. Jestem na tym forum nowy więc proszę o wyrozumiałość w błędach jakie mogłem popełnić pisząc tutaj coś w nieodpowiednim języku. Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz '97, to pilota masz w kluczyku :D Włóz kluczyk w drzwi kierowcy. Wteyd pokręć tym kluczykiem w lewo/prawo - jednocześnie naciskając guzik otwarcia bądź zamknięcia. Powinno zaskoczyć. Tak u siebie nieraz robię a ostatnio co parę dni, bo chyba coś mi niedomaga w pilocie. A jeśli taka operacja nie pomoże to VAG-iem musisz sprawdzić - co się dzieje w module komfortu. No i może też byc coś w kluczyku uszkodzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jest taki problem.nie działa pilot centralnego zamka. wyjąłem zamek tam poprawiłem luty, później moduł, trochę zalany i jeden pin wyłamany to tez naprawione i próbuje zakodować piloty i w żaden sposób nie idzie ich zaprogramować. przez vaga również kodowanie niby odbywa się prawidłowo bo jest sygnał beep ale pilot nadal nie działa. i wyskakuje błąd kodowania pilota. pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.Ja też mam problem z kluczykiem.Kolega powiedział mi ,że problem jest imobilajzerem.Umnie pilot nie otwera i nie zamyka drzwi.Kluczykiem otwiera.Zmieniłe baterie i próbowałem zaprogramować i nic,więc niewiem już sam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale jeżeli to immo to przecież by nie odpalił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy ja tak miałem to moduł konfortu zalany wodą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w tym wypadku zamontowałbym sterownik centralnego zamka + 2 śliczne scyzoryki transponder przełożył od starego lub kupił nowy i zakodował i po problemie zrobiłem tak u siebie bo miałem problem z pilotem (żarł baterie jak szalony )a teraz mam święty spokój

 

---------- Post added at 20:41 ---------- Previous post was at 20:39 ----------

 

w razie jakiś pytań (jak zamontować co kupić i za ile ) piszcie a na pewno odpowiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok ale wszystko procz tego pilota działa, oswietlenie, szyby, centralny a modul wyjalem i byl troche wilgotny ale juz naprawiony bo jeden pin byl zlamany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolega powiedział mi ,że problem jest imobilajzerem.Umnie pilot nie otwera i nie zamyka drzwi.Umnie pilot nie otwera i nie zamyka drzwi.Kluczykiem otwiera.

To cie kolega w ładne maliny wpuszcza. :rotfl: Powiedział ci coś w stylu "nie zatankujesz paliwa bo Ci się maska silnika nie otwiera".

Jakie masz radio? Światło pod drzwiami świeci jak otworzysz drzwi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego Gural u mnie światło świeci w drzwiach i wszystko działa oprócz pilota co może by nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozkodowany alarm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności