Skocz do zawartości
kazio

Rozmieszczenie bezpieczników i przekaźników

Rekomendowane odpowiedzi

Ok dzieki wielkie. a po czym poznac ze przekaźnik jest spalony?
brak przejścia na cewce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
brak przejścia na cewce

 

a jak to sprawdzić? miernikiem? próbówka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak to sprawdzić? miernikiem? próbówka?
miernikiem sprawdzasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak to sprawdzić? miernikiem? próbówka?

Większości przekaźników i tak nie sprawdzisz czy są dobre, większość z przekaźników ma w środku elektronikę, bez podmianki na sprawny bardzo ciężko stwierdzić czy przekaźnik jest dobry czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A który przekaźnik odpowiada za dźwięk włączonych świateł przy otwartych drzwiach bo u mnie go nie słychać. Mam Paska B5 FL z 2001r. 1,9 74KW będę wdzięczmy za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ;) odgrzeje troche kotleta ;p

 

nigdzie nie znalazlem na forum wiec prosze was chlopcy o pomoc

planuje wymienic (przedluzyc) przewod od anteny centralnego zamka w moim 3BG... i potrzebuje informacji czy kostka z kablami w moim pasku wyglada identycznie jak na tych fotkach z golfa IV?

 

http://img823.imageshack.us/img823/7280/image045r.jpg

http://img13.imageshack.us/img13/9739/image046eb.jpg

 

Instalacja ta znajduje sie zaraz pod kierownica. Najlepiej prosze o najprostsze wytlumaczenie i jakis dokladny opis instalacji/pinow, bo nie chce rozciac nie ten kabel co trzeba, a chodzi mi o kabel od anteny centralnego zeby go przedluzyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie to ten sam kabelek, łatwo go poznać po tym że jest to kabel koncentryczny - ekranowany czyli z jednego grubszego rozchodzi się na masę(w czarnej koszulce) i żyłę środkową(mleczna, prawie przezroczysta izolacja). Kabelek ten biegnie z modułu komfortu czyli z pod czarnej puszki pod wykładziną w nogach kierowcy bez żadnego łączenia do lewego słupka(miedzy przednią szybą a drzwiami). Tam jest oddzielony od ekranu i rozciągnięty wzdłuż słupka pionowo tworząc antenę. Dostęp powinien być po zdjęciu tapicerki słupka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanko, gdzie znajdują się dokładnie przekaźniki 213 i 267 odpowiadające rzekomo za climatronic? swego czasu grał mi ten przekaźnik, później spalił się bezpiecznik wentylatora klimy (40A), zamieniłem go, lecz klima nie odpala i przekaźnik milczy). U mnie w tablicy przekaźników są zajęte tylko pozycje: 10, I, II, IV, V i VI jako jeden duży (377). Z ciekawości- przekaźnik 10 to niby przekaźnik od reflektorów przeciwmgłowych, których nigdy (chyba...?) w tym samochodzie nie było. Czyżby ktoś zamienił miejscami przekaźniki albo było coś kombinowane przy tym samochodzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Gdzie może być bezpiecznik do oświetlenia kabiny ? Zrobiłem mini zwarcie przy "walce " z lampką w schowku i tamte też nie działają .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy może mi ktoś powiedzieć, gdzie w puszkę mam wpiąć kostkę która jest od podgrzewanych siedzeń?

Tą wiązke górną (przyciski)?

Oczywiście nie mam orginalnie grzanych tyłków tylko dokładam.

Z góry dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich proszę o podpowiedz gdzie jest bezpiecznik z poduszek powietrznych [aerbak ] z góry dzięki,pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś reupload obrazków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przekaźnik 373 zrobił mi zwarcie i nie daje zasilania na zacisk 85 na ktorym powinno być stale zasilanie , sterowanie przekaźnika + i - działa, może ktoś wie gdzie szukać bezpiecznika lub co poszło dalej w instalacji, załączam zdjęcie bezpiecznika, miga mi na zegarach kontrolka świec żarowych i silnika. Silnik nie mam mocy i ciężko zapala. Wszystkie bezpieczniki sprawdzone przekaźnik 373.jpg

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Dodam że mam passata b5 96KW z 2005 roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności