Skocz do zawartości
kazio

Schowek na okulary

Rekomendowane odpowiedzi

na allegro zamówiłem za 65zł +przesyłka. w sumie wyszło ok 80PLN. ale sie opłacało. Wkoncu okulary mają swoje miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy jest taki sam do B5 i do B5 po lifcie? Chodzi mi o rozstaw śrub...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy jest taki sam do B5 i do B5 po lifcie? Chodzi mi o rozstaw śrub...
taki sam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, to jak to - kolega kupił z ogłoszenia dedykowany do B5, ja przymierzyłem do swojego po lifcie i powinien być szerszy... :noniebardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemożliwe w b5 i b5FL jest taki sam rozstaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm, to jak to - kolega kupił z ogłoszenia dedykowany do B5, ja przymierzyłem do swojego po lifcie i powinien być szerszy... :noniebardzo

 

każdy który jest sprzedawany na aukcjach jest demontowany z B5 FL więc pewnie śruby same w sobie nie pasowały a nie rozstaw śrub (wiem bo montowałem u siebie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już miałem jak kupiłem paska :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem w Skodzie za 125 zeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3B0857465BY20 od New Beatle
-Gdzie to kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
-Gdzie to kupić.
na alegro albo w ASO albo szrot :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie schowki będą pasowały od większości modeli vw . W transporterach są takie same,ale w b5 mamy schowek na okulary pod włącznikiem świateł. W B5FL te schowki zamiast rączki to pewnie rzadkość. Najwięcej na allegro jest z nowego garbusa. Rozstaw śrub rączki pewnie w grupie vw jest taki sam.

Edytowane przez klekot78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie sobie spokój z Chińskimi, rozleciały mi się po tygodniu. Szkoda pracy, lepiej od razu kupić używany ale oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
takie schowki będą pasowały od większości modeli vw . W transporterach są takie same,ale w b5 mamy schowek na okulary pod włącznikiem świateł. W B5FL te schowki zamiast rączki to pewnie rzadkość. Najwięcej na allegro jest z nowego garbusa. Rozstaw śrub rączki pewnie w grupie vw jest taki sam.

 

...w golfie MK4 jest inny rozstaw....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wtorek byłem na szrocie w UK, i dowiedziałem się że cena schowka z nowego garbusa to 20f. Trochę dużo jak za kawałek plastiku, tak uważam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie napiszę ani słowa o praktyczności tego schowka ?. Mam taki schowek zamontowany u siebie ,jest oryginalny i choć wisi mi nad głową to jego użyteczność do pewnego czasu była znikoma ,dlaczego, zaraz opiszę . Pierwsze okulary które miałem w swoim aucie za cholerę nie mieściły się w tym schowku były jak by to powiedzieć nie foremne ,wiele dziwnych tekstów słyszałem pod moim tematem gdy kupując okulary pytałem czy mógł bym zapłacić za okulary dopiero wtedy gdy będą pasowały do mojego schowka w samochodzie :fajny wiele czasu minęło zanim znalazłem odpowiednie ,więc schowek jest ,teraz spełnia swoją funkcje ,przynajmniej w taką pogodę bo w innych przypadkach okulary i tak wiszą na lusterku . Z mojego doświadczenia jest to gadżet ciekawy ale warto się zastanowić czy gra warta funta kłaków ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam obojetnie jakie okulary i tyle... najwyzej si enie domyka ale dalej jest funkcjonalny.. chyba przesadziles ze swoja historia kupowania okularów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także powiadam taki z superba jakieś 60 zł z przesyłką na olx, bardzo fajna sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności