Skocz do zawartości
kazio

Prawe duże lusterko

Rekomendowane odpowiedzi

witam

jestem od 2 tygodni posiadaczem paska z dużym lustrem po prawej kupując go nie zwróciłem uwagi na wielkość lusterka, do momentu aż tu nie zajrzałem.

więc moje pytanie czy jestem posiadaczem paska z lustrem angola czy taxi?

jest możliwość sprawdzenia tego?

auto świeżo sprowadzone z włoch kolor granatowy lusterka i ogólnie lakier auta sprawdzony nie malowany.

 

Jakie to ma znaczenie czy od angola jak okresliłeś czy TAXI? Ważne, że więcej widzisz. Osobiście zaraz po kupnie samochodu zmieniłem na duże i jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
auto świeżo sprowadzone z włoch kolor granatowy lusterka i ogólnie lakier auta sprawdzony nie malowany.

nic tylko się cieszyć że ktoś wymienił. W najgorszym wypadku, gdybyś miał po taxi, do momentu kiedy autko fajnie funkcjonuje i użytkowanie nie sprawia problemu to przecież nie masz się czym przejmować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a można to jakoś sprawdzić ?

generalnie auto granatowe zarówno komora silnika i bagażnik również granatowe .

i jeszcze jedno nie działa mi podgrzewanie lusterek może to być bezpiecznik jako do lusterek? tylna szyba działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu kolego wypaliły Ci się maty grzewcze w szkłach. To jest normalka, kup sobie nowe szkła z matami grzewczymi i będzie po kłopocie,a nie są drogie. Polecam te delikatnie niebieskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po prostu kolego wypaliły Ci się maty grzewcze w szkłach. To jest normalka, kup sobie nowe szkła z matami grzewczymi i będzie po kłopocie,a nie są drogie. Polecam te delikatnie niebieskie.

 

widzę że kolega posiada ten sam model auta co ja.

miałeś może kiedyś problem z rannym uruchomieniem przy temp. ujemnych i nierówną pracę silnika ok 20 sek. od odpalenia.

co mogę zrobić w tej kwestii ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widzę że kolega posiada ten sam model auta co ja.

miałeś może kiedyś problem z rannym uruchomieniem przy temp. ujemnych i nierówną pracę silnika ok 20 sek. od odpalenia.

co mogę zrobić w tej kwestii ?

A co to ma wspólnego z prawym dużym lusterkiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kopałem, kopałem i wykopałem...:) Koledzy możecie mi powiedzieć ile pinów powinno mieć prawe duże lusterko, żeby było elektryczne i grzane? Dobrze mi się wydaje, że 5? Szczerze to nie chce mi się ściągać boczka, żeby sprawdzić ile mam kabli w małym lusterku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymam jedno takie prawe duże w szafie i z tego co widzę to ma 5 pinów:) 3 od sterowania i 2 od grzania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie - mam jeszcze jedno pytanie w sprawie lusterek: w pasku 3b i 3bg lusterka są takie same? Tzn mocowanie, wymiary, wygląd? Kostką będą się chyba różniły, ale to nie problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tzn mocowanie, wymiary, wygląd

tak, takie same;)

 

Kostką będą się chyba różniły, ale to nie problem.

niewiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super. Wielkie dzięki za info. W takim razie idę zamówić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Odświerzę trochę temat.

Poszukuję właśnie prawego dużego lusterka, i mam parę pytań:

1.czy jest z kierunkowskazem i/lub składane el. (wtedy wymieniam oba)?

2 z jakich innych aut pasują "Plug and Play", ew. po niewielkich przeróbkach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności