Skocz do zawartości
kazio

Prawe duże lusterko

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/show_item.php?item=1343538752 bedzie mi pasowalo? musze je tylko pomalowac, albo cos innego zrobic zeby oba byly w tym samym kolorze.

Jeśli lewe masz w tym samym kształcie to powinno pasować.Można w tych pieniądzach znaleźć anglika ori VW pod kolor.:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
prawe mam małe, zmieniam na duże, koles mi napisal ze powinno pasowac, pytam, bo pewnie bede mial z nim troche zabawy, ale mam nadzieje ze uda sie z tym dojsc do ladu, org czy zamiennik, bez znaczenia, ksztalt ten sam, a to tylko lusterko, pomaluje je w kolor nadwozia jak bylo org ze starym lusterkiem, i powinno byc ladnie, chodzi mi tylko o te podlaczenia, najwyzej bede przekładal ze starego lustra, czeka mnie chyba odrobina zabawy. Szukałem pod kolor ale nie udalo mi sie znalesc, moze nie umiesz szukac:manga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtyczka taka sama, będzie pasowała bez problemu.

Jeżeli chciałbyś pod kolor, to tak jak kolega wyżej pisał, tylko z anglika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/show_item.php?item=1343538752 bedzie mi pasowalo? musze je tylko pomalowac, albo cos innego zrobic zeby oba byly w tym samym kolorze.

Osobiście nie polecam tych lusterek. Po krótkim czasie użytkowania lusterko zaczyna mieć duże luzy. Podgrzewanie i elektryka działa idealnie.

Edytowane przez 77Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bede coś myślał nad tymi luzami, jesli się pojawią, dzieki za wskazówke, bede poszukiwal wtedy org, ale narazie nie mam za duzo kasy na detale, wiec wymieniam narazie to co niezbedne(dla mojego oka oczywiscie). A pozatym jak by nie bylo mam w zapasie org male wiec sie nie martwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lusterko idealnie pasuje i nawet ładnie wygląda. Ale co z tego jak ma spore luzy tzn. góra, dół. Chociaż i do wyglądu można się doczepić. Jak się dobrze przyjrzysz to i obudowa nie jest równa ponieważ w górnej części jest pofalowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze można kupić prawe od superba:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już kupiłem ten zamiennik, zobaczymy, majątku nie stracę :) najwyżej będę przekładał ew defekty z małego org lusterka, te które się da oczywiście. Jeśli będzie miało luzy, mam nadzieję że jakoś uda mi się je skorygować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podepne sie do tematu lusterek. Ostatnio zauwazylem, ze oba lustra ustawiaja sie jednoczesnie. Tzn. przy ustawieniu regulacji na lewe lusztro zmiana ustawienia odbywa sie jednoczesnie na prawym i lewym. Jesli przelacze na lustro prawe , moge je (prawe ) ustawiac indywidualnie. Czy tak ma byc ? Moze da sie to wylaczyc ? Jesli to usterka to jak ja usunac ? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ma być :)

wiem że jest jakaś procedura ustawiania coś tam było o skrajnych pozycjach, ale ustaw sobie lewe potem przełącz na prawe i je tez ustaw i już:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak wlasnie robie, ale czasem chcialoby sie cos wiecej zobaczyc z lewej strony i ... ida oba :). trudno . widac taka ich uroda. Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zmienić kodowanie w module komfortu,trzeba wpisać odpowiedni kod(ja go nie znam,ale można go znaleźć na necie),i lusterka będą działać oddzielnie.

Co do montażu prawego lusterka od anglika,zdecydowanie odradzam,zakres regulacji w angliku jest inny,dlatego szczególnie prawe lusterko nie da się wyregulować tak,zeby w nim coś zobaczyć,szczególnie jak ktoś ma mniej niż 180 cm wzrostu.Przerabiam angliki na co dzień,i dlatego znam temat do bólu,lepiej zamontować lusterko od superba jak zasugerował kolega wcześniej,lub od taxi,pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do montażu prawego lusterka od anglika,zdecydowanie odradzam,zakres regulacji w angliku jest inny,dlatego szczególnie prawe lusterko nie da się wyregulować tak,zeby w nim coś zobaczyć,szczególnie jak ktoś ma mniej niż 180 cm wzrostu.Przerabiam angliki na co dzień,i dlatego znam temat do bólu,lepiej zamontować lusterko od superba jak zasugerował kolega wcześniej,lub od taxi,pozdrawiam

 

no ale można przełożyć mechanizm od zwykłego lusterka i wtedy będzie wszystko ok tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Generalnie tak,masz rację,mechanizm jest istotny w tej sytuacji.

 

Całe lusterko z angola-wywalasz z niego flaki i montujesz ze starego-małego lusterka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokupujesz szkło i masz duże lusterko...teraz tylko pomalować...w sumie prościej kupić gotowca,i też trzeba pomalować,ale jak ktoś się uprze to można kombinować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
od superba jak zasugerował kolega wcześniej,lub od taxi,pozdrawiam

 

W pierwszych modelach także były duże lusterka z prawej strony-właśnie mi się przypomniało :-D

 

 

 

teraz tylko pomalować

 

Wolałbym kupić już gotowe pod kolor-w tej samej cenie a lakierowanie już wtedy odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie czy da się zamontować do mojego pasiaka(2002) lusterka zew z paska 2004-2005(z migaczem)? i czy to jest kosztowna przeróbka?.Proszę o porade. Jak pytanie było wczesniej na forum to sorka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Mam pytanie czy da się zamontować do mojego pasiaka(2002) lusterka zew z paska 2004-2005(z migaczem)? i czy to jest kosztowna przeróbka?.Proszę o porade. Jak pytanie było wczesniej na forum to sorka.

 

Da się.Trzeba doprowadzić przewody do kierunków w lusterku.Najlepiej z kostek w przednich słupkach.:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności