Skocz do zawartości
Gość Goloner

Silniczki regulacji świateł nie pasują :(

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Goloner

Mam problem tego typu ,że kupiłe sobie lampy (nie oryginalne) do przodu no i mechanik mi je zakłada i co sie okazuje ten wychodzący bolec z silniczka do regulacji swieteł jest za długi :/ chciałem to ucinać i jakos póbować kleić na krócej zeby spasowały ale przeglądając allegro trafiłem na silniczki od Paska po Lifcie i tam własnie te bolce są o wiele krótsze. Wydaje mi się ze mogły by spasowac tylko pytanie czy na pweno ? jeśli ktoś by wiedział czy to wogóle spasuje, kostki itd. to prosiłbym bardzo o odpowiedz a jak nie to bede musiał coś kombinować z klejeniem ;) pozdo i dzięki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś podał jakie to lampy zamontowałeś, byłoby odrobinę łatwiej pomóc ...

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napewno jest za dlugi ? Moze masz klosz nie wyregulowany i po zalozeniu wszystko sie ustawi, ew moze zle zalozyles te silniczki, tzn - nie weszly w przegoby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno pasować i już, wyglądają identycznie jak oryginały. Kontaktowałeś się w tej sprawie ze sprzedawcą, co na to powiedział?

 

P.S

Nie wiem czy wiesz, ale te klosze z tego co mi wiadomo nie posiadają homologacji dopuszczającej ich do ruchu w naszym kraju.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki sam komplet i musialem zrezygnowac z silniczkow bo jak juz je wsadzilem na swoje miejsce to noca moglem jablka z drzew zrywac, na upartego mozna wsadzic tylko trzeba je podlaczyc do instalacji i ustawic na "3" tylko ze wtedy taki bedzie efekt jak wczesniej napisalem, u mnie sa wsadzone zaslepki od tego kompletu i recznie je ustawilem na stale -- nawet to jakos swieci hehe pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz miec tanie i dobre lampy to kup dwie, tanie i dobre. Odeslij to lepiej,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Goloner

No to sie porobiło :/ przez weekend w sklepie nie ma nikogo wiec sie nie dodzwonie, takim razie to ani mi nie podbija przeglądu ani szans na regulacje elektryczną nie ma :( ale lipa jutro z samego rana zadzwonie do sklepu i zapytam co z tym fantem robić. Narazie wielkie dzięki .... a co własnie z tymi siliczka od paska FL bo tam jest krótszy ten bolec wychodzący z niego a cały własnie sęk w tym ze te bolce w w moich silniczkach sa za długie ???? da rady to podmienic jakby co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te silniczki co piszesz maja inna wtyke do instalacji ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności