Skocz do zawartości
lazym

Jak zamontować tempomat.

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam problem. Dziś wymieniałem manetkę i moim oczom pokazał się błąd 00671 - Cruise Control Switch (E45) 25-00 - Unknown Switch Condition, pojawia się po wciśnięciu SET lub jak przesunę przycisk od włączania maks w lewo. Na innych forach pisali zeby styki czyscic co zrobilem i nic. na vag com kanał 6 pokazuje tempomat ON 00011 a przy wciśnięciu set czy maks w lewo to mam to samo czyli 001111. Macie na to sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałem sobie sam poradzić a więc wina leżała po stronie łącznia kostki z manetką i w końcu działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PYT : szukam kogos ze ślaska kto mogłby zamontować mi w pasacie (za opłatą do dogadania) tempomat ... chetni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PYT : szukam kogos ze ślaska kto mogłby zamontować mi w pasacie (za opłatą do dogadania) tempomat ... chetni?

 

Ja chętny, ale niestety nie ze śląska.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PYT : szukam kogos ze ślaska kto mogłby zamontować mi w pasacie (za opłatą do dogadania) tempomat ... chetni? żeby było prosciej to walić śmiało na gg 3896901

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. Kupilem manetke do paska z 2000 roku 1.9tdj atj która tez załozylem po czym zamowilem na allegro wiazke itd ale tutaj peszek mnie spotkal... ktos juz w bialej kostce wczesniej grzebal i jest ona sklejona klejem. Chcialbym w takim razie podlaczyc manetke do przewodow ktore ida do kompa, bo tej kostki nie da sie rozkleic. podpowie ktos jakie kable gdzie wpiac?

 

kupiona wiazka to:

http://allegro.pl/show_item.php?item=4235835724

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Panowie. Kupilem manetke do paska z 2000 roku 1.9tdj atj która tez załozylem po czym zamowilem na allegro wiazke itd ale tutaj peszek mnie spotkal... ktos juz w bialej kostce wczesniej grzebal i jest ona sklejona klejem. Chcialbym w takim razie podlaczyc manetke do przewodow ktore ida do kompa, bo tej kostki nie da sie rozkleic. podpowie ktos jakie kable gdzie wpiac?

 

kupiona wiazka to:

http://allegro.pl/show_item.php?item=4235835724

 

 

w pierwszym poście masz wszystko napisane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w pierwszym poście masz wszystko napisane :)

 

tam jest kolego jak w kostki powpinac. mnie interesuje jak w kable sie wlutowac. tzn w ktore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tam jest kolego jak w kostki powpinac. mnie interesuje jak w kable sie wlutowac. tzn w ktore

 

A czemu kolega nie pisze na PW? :)

Chętnie pomogę, tylko podaj kod silnika i rok produkcji auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam Passata B5 ADR 97r. benzyna i przepustnicę mam na linkę i chciałbym się dowiedzieć, czy jest możliwość zamontowania u mnie tempomatu i jeśli jest taka możliwość, to czy muszę jeszcze coś kupować oprócz manetki i wiązki?

P.S. Na liczniku widziałem, ze kontrolkę od tempomatu posiadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak wie ktos, czy jest sens zakladac tempomat w moim aucie? Bo nie wiem, czy manetka z wiazka sama wystarczy, czy musialbym kupowac jeszcze jakies rzeczy do niego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo nie wiem, czy manetka z wiazka sama wystarczy,

Nie wystarczy.

czy jest sens zakladac tempomat w moim aucie?

Moim zdaniem nie,chyba że masz dawcę do przekładki całego układu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu nowy na forum. Mam pytanie jeśli w moim pasku nie ma komputera pokładowego czyli spalanie itd.to czy można zamontować tempomat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, bez problemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. To nic tylko kupować graty i do dzieła:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby była potrzebna pomoc to we wtorek po 16 będę w Twoim rejonie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuje wstawić tempomat ale z braku możliwości by to ukończyć w 100% chciałbym zrobic tak:

wstawić wiązkę, podłączyć przewody i..za jakiś miesiąc lub dwa dopiero jechać na kompa i to aktywować, czy przez ten okres mogę normalnie się poruszać autem i wszystko bedzie działać (oczywiście prócz tempomatu) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, śmiało możesz latać dalej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Planuje wstawić tempomat ale z braku możliwości by to ukończyć w 100% chciałbym zrobic tak:

wstawić wiązkę, podłączyć przewody i..za jakiś miesiąc lub dwa dopiero jechać na kompa i to aktywować, czy przez ten okres mogę normalnie się poruszać autem i wszystko bedzie działać (oczywiście prócz tempomatu) ?

 

Poruszać możesz się bez problemu. Nawet tempomat będzie ci działał. Może się okazać, że nawet masz aktywowaną kontrolkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności