Jump to content
Omni81

Jak zamontować tempomat.

Recommended Posts

Nie jest tak ze sa manetki albo osobno w sensie lewa osobno i prawa osobno albo taka ze sa one ze soba polaczone?

czy to poprostu w kazdym przypadku sa osobne?

Są połączone mechanicznie,ale można je bez problemu rozłożyć.

Witam czy jest może ktoś z coventry albo okolic kto mogl by zamontowac te cudo dzieki

Witam czy jest może ktoś z coventry albo okolic kto mogl by zamontowac te cudo dzieki

mozesz wpasc do Preston, mam manetke i przewod. :)

witam moje pytanie jest takie posiadam passata b5 97 rok 2,8 ALG manual czy jest mozliwosc zamontowania tempomatu??

zawsze jest możliwość

ale czy cos dodatkowo musze wstawiac czy tylko manetke i wiazke

dużo trzeba dołożyć bo prawdopodobnie masz gaz na linkę.

Panowie, trochę nie chce mi się przeglądać 900 postów w szukaniu odpowiedzi na moje pytanie, a z dwóch ostatnich stron wynika, że ludki pytają o każdą pierdołę.

Więc moje pytanie jest takie:

Jak mogę sprawdzić, czy wystarczy mi tylko kupić manetkę i tempomat zadziała, czy przypadkiem jest potrzebna jeszcze wiązka, albo inne ustrojstwo dodatkowo. I jeszcze jedno pytanko, czy nie będzie różnicy w manetkach między old style a new style, tzn czy mogę założyć sobie taką i taką, czy szukać tylko konkretnej.

auto to b5fl 2004 1.9 - 131 skrzynia 6, kodu silnika nie pamiętam

Edit:

czy ta kostka wystająca z tego przełącznika, to jest od tempomatu??? czy od wycieraczek, czy to jest wspólna i jak bym taki zestaw kupił, to musiał bym też całość zmienić.

http://img16.allegroimg.pl/photos/oryginal/33/39/42/83/3339428395

Edited by Zyndram
dodatkowe pytanie

i jak bym taki zestaw kupił, to musiał bym też całość zmienić.

http://img16.allegroimg.pl/photos/or.../83/3339428395

To jest wszystko co ci potrzeba.Plus kabel kkl do zakodowania.

---------- Dodano o 09:26 ---------- Poprzednia wiadomość o 09:24 ----------

czy ta kostka wystająca z tego przełącznika, to jest od tempomatu???

Tak.

---------- Dodano o 09:28 ---------- Poprzednia wiadomość o 09:26 ----------

czy nie będzie różnicy w manetkach między old style a new style, tzn czy mogę założyć sobie taką i taką,

Tak.

Zyndram nie musisz kupowac obu manetek. jesli chcesz miec tempomat, to kupujesz tylko tą od kierunkowskazów z funkcją tempomatu. Manetka kierunków i wycieraczek są rozłączne i nie potrzeba kupować obu stron.

Jesli szukasz czegos dobrego i wiazki jak oryginal z wtyczkami i pinami to polecam to:

http://tablica.pl/oferta/manetka-wiazka-tempomatu-vw-passat-b5-b5fl-audi-a6-c5-skoda-superb-i-CID5-ID2LQCH.html

Dzięki panowie za odpowiedz.

Mariusz wiem że nie muszę kupować kompletu, ale w tej aukcji akurat ma koleś już ta nową manetkę, a cała reszta tańsza jest z tym jednym głównym guzikiem, który ty pokazałeś w aukcji. No i tak wiem już że i ta i ta zadziała, ale jakoś tamta podoba mi się bardziej :)

W takim razie zostaje poszukać mi wiązki do podłączenia, albo w jakieś ASO uderzyć.

witam mam caly zestaw ale preston troszke daleko ale dzieki za checi:)

super juz zamontowane razem z kumplem dalismy rade heheh nie bylo latwo ale poszlo dodam jeszcze ze caly zestaw kupilwm w volkswagenie 75 funtow wiazka z manetka po podlaczeniu wszystkiego byl potrzebny WAG ale 3 h please nie za pierwszym razem pozdro:)

tempomat podlaczony sprawdzony dziala jak powinnien ale ESP mi sie pali jak tylko rusze kierownica ma ktos jakies pomysly please

tempomat podlaczony sprawdzony dziala jak powinnien ale ESP mi sie pali jak tylko rusze kierownica ma ktos jakies pomysly please

Taśmy czujnika kąta skrętu nie przestawiłeś?

dokladnie tak przetawilem o 1 obrot w prawa juz naprawione wszysto smiga jak nalezy super opis dzieki chlopaki:)

Witam. Mam pytanie Czego potrzebuje do montażu tempomatu w adr z linka na przepustnicy jest to możliwe ? ;) z góry dzięki