Jump to content
Omni81

Jak zamontować tempomat.

Recommended Posts

wojtas77777a nie masz przypadkiem suwaka manetki na ON, bo wtedy kontrolka powinna sie swiecic. A poduszki zgasna jak usuniesz blad z sterownika.

tomaszM sam dokladales, czy miales ori? Jesli dokladales, to nie pomyliles pinow? Mozliwe ze cos moze byc nie tak z manetka...

ok jutro sprawdze suwak dzieki

ze cos moze byc nie tak z manetka...
podpowiedzcie jak można sprawdzić ową manetkę.

@ symeks

kolego u mnie w 3cim bloku jest 000001

a powinno wskazywać 000011

@tomaszM popatrz na ten temat:

http://forum.vw-passat.pl/threads/127259-Prosba-o-analize-logow-006-i-022-nie-dziala-tempomat

Ja obstawiam uszkodzona manetke. Wpisz w Google tempomat 000001 i popatrz na wyniki. Jest tam opis jak kablami zrobić 000011.

Edited by symeks

Jeżeli manetka jest 100% ok, to co pozostaje? Wychodzi na to ze kable albo zlacza.

Witam. Montowałem w Alhambrze tempomat i kable były podciągnięte. Teraz wujek poprosił o montaż w Passacie 3B '98 AFN i mam pytanie. Czy w każdym trzeba dokładać wiązkę, czy w niektórych też jest podciągnięta do manetki?

Obstawialbym ze kiedyś był tempomat i ktoś wymienił manetke na taka bez tempomatu z powodu usterki świateł lub kierunków. Wiazki do tempomatu nie powinno być.

Jeszcze jedno pytanko. Czy ta wiązka będzie pasować?

http://allegro.pl/wiazka-tempomatu-audi-vw-seat-skoda-golf-passat-b5-i3181860631.html

I czy manetka z sharana podpasuje? http://allegro.pl/vw-sharan-01r-lift-przelacznik-kierunkowskazow-i3213239698.html

Proszę o szybką odpowiedź, bo dzisiaj muszę zamówić części.

Edited by Mateusz1233322

Ta wiazka do kazdego bedzie pasowac, bo to goly przewod z wtyczka od kompa, to w kazdym ją przylutujesz.

Manetka tez bedzie pasowac, ale jakbym ial od tego sprzedajacego brac to bym sie zastanwoil patrzac na komentarze...

Witajcie ponownie. Przepraszam że tak długo ale praca i nie miałem czasu. Wracając do problemu brata, w jego instalacji nie ma kabli o tych kolorach ani z góry ani z dołu w miejscach oznaczonych. Na dodatek nie ma kabli o takich kolorach w żadnej innej wtyczce. Pisałem że passat jest z początku produkcji czyli z końca 96 roku i posiada piny w tych kostkach jeszcze okrągłe a nie jak pokazywane jest na forum kwadratowe. A wszystkie TDi mają pedał elektroniczny.

Pomozcie zalozylem tempomat do mojego autka i nie dziala w ogole tempomat, sprawdzilem vagiem i na wszystko reaguje wiem ze w 3 oknie na vagu ma byc na końcu 01 a w czwartym oknie mam 1,0 a mysle ze tego nie powinno byc, mam nadzieję ze ktorys z kolegów miał taki problem. Dodam jeszcze jedno ze Nie pokazuje mi 00011

Edited by robert_s

W ktorej grupie?? Bo w 006 pokazuje w czwartm oknie 1.0 i to jest ok, czyli ze manetka jest na ON, jak jest na OFF to bedzie tam 0.0

Sprawdz grupe 022, tam tez jest pare zer i mozna sprawdzic dzialanie manetki.

Przewody dobrze wpiales?

Witam. Czy do silnika AHU z 97 r da się założyć tempomat? Zakładał ktoś?

Ja nie spotkałem jeszcze tdi'ka w ktorym nie szło by zalozyc tempomatu ;)

Jak sprawdze czy mam w swoim pasku manetke zespolona czy nie?

Nie jest tak ze sa manetki albo osobno w sensie lewa osobno i prawa osobno albo taka ze sa one ze soba polaczone?

czy to poprostu w kazdym przypadku sa osobne?