Skocz do zawartości
lazym

Jak zamontować tempomat.

Rekomendowane odpowiedzi

I mówisz że ta wązka pasuje bez problemu do b5 fl?
tak pasuje bez problemu a co do samej wiązki to ta http://allegro.pl/wiazka-tempomatu-audi-vw-seat-skoda-golf-passat-b5-i2939527246.html?source=oo to jest od forumowicza Michal-LKR tak wiec jak coś to pisz do niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I mówisz że ta wązka pasuje bez problemu do b5 fl?

Tak pasuje na 100 procent. Co do innych aukcji to nie wiem bo nie kupowałem.Dodam jeszcze że ta wiązka co ci polecam nie ma orginalnej wtyczki (mi to w niczym nie przeszkadza). Jak chcesz z orginalną wtyczką to bierz tą http://allegro.pl/wiazka-tempomatu-zamiennik-passat-golf-3b0971425a-i2943726236.html

Edytowane przez lancer83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam nie przeszkadza nie oryginalna wtyczka, poza tym już zamówiłem u kolegi Michal-LKR.

Trzeba dać swojemu zarobić:-)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Gdzie we Wrocławiu można zamontować tempomat do VW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.Gdzie we Wrocławiu można zamontować tempomat do VW

 

Jak masz jakieś pojęcie o majsterkowaniu to sobie poradzisz:) u mnie też długo zwlekałem z przerobieniem, ale to kwestia 1-1,5 godziny roboty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki, a manetka od tempomatu od A6 98r 2.4 benzyna bedzie pasował do passka 2002 2.8 benzyna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chłopaki, a manetka od tempomatu od A6 98r 2.4 benzyna bedzie pasował do passka 2002 2.8 benzyna?

Powinna pasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupować te nowe zamienniki z allegro?

Edytowane przez TomekXXX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Warto kupować te nowe zamienniki z allegro?

 

ja mam taki kupiony i działa bez zarzutu :), nasz kolega z forum sprzedaje (Michal-LKR)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki nr wiązki będzie pasował do passata z 1997 r ? 1.9 TDI AFN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam pytanko czy w passacie 1.8t z gazem na linkę jest możliwość zamontowania tempomatu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,mam pytanko czy w passacie 1.8t z gazem na linkę jest możliwość zamontowania tempomatu ?

Tak, jest możliwość. Z tym, że nie jest to takie proste jak w aucie z gazem elektronicznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem zakladalem u kumpla tempomat w passacie b5 po 98r wszytsko git w kompie poazuje ruchy manetki wlaczanie wylanczanie zmieniaja sie wartosci po wcisnieciu stopu lub sprezgla ale nie dziala... dzien po zaczely mrugac swiece zarowe na liczniku czyli wychodzi ze czujnik stopu zdycha moze to byc przyczyna niedzialjacego tempomatu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie dziala czujnik stopu, to i tempomat nie bedzie dzialal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze go nie podlaczalem pod kompa ale mowi ze stop swieci a mruga kontrolka swiec zarowych... ale po nzalozeniu tempo pokazywaly sie jakies bledne dane po wcisnieciu stopu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pytanko odnośnie montażu tempomatu, mam dwie wiązki przewodów do tempomatu, jedna nieoryginalna z 6 przewodami i drugą oryginalną z 7 przewodami , i teraz nie wiem o co tu chodzi, dlaczego w jednej jest 7 a w drugiej 6 przewodów?

Czym one się różnią?

Do 6-pinowej mam opis co i gdzie podłączyć, ale w oryginalnej są całkiem inne kolory, ma ktoś może opis podłączenia oryginalnej kostki?

W oryginale są takie przewody:

-chyba zielony

-biało-czarny

-brązowy

-żółto-czarny

-czerwony

-niebiesko-?

-czarny

Kolory mogą się lekko różnić bo są z lekka przybrudzone.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz jakies foto tych wiazek dac? Normalnie sa 4 piny do wtyczki 15to pinowej i zasilanie. Nic wiecej nie trzeba to dziwi mnie te 7 pinow. Chyba ze chodzi Ci o 'rozgalezienie zasilania'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt nie napisał, że demontaż osłony komputera na podszybiu to nie taka prosta sprawa w 3BG, nie ma dostępu do jednej śruby która jest pod podszybiem. Jak to rozwiązaliście??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W plastikowym podszybiu nad tą śruba jest zaślepka-wyciągasz ją i już masz dostęp żeby nasadówkę z przedlużką tam włożyć. Nie raz o tym napisane było na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję bardzo, nie zwróciłem uwagi, dziś sprawdzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności